اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054522313487

قیمت گذاری آنلاین خودرو در سامانه هوشمند برآورد

راه اندازی سامانه آنلاین و هوشمند کارشناسی قیمت خودرو

کد: 139812054522313487

http://bit.ly/2Pl5I04

، (اخبار رسمی): سامانه برآورد، تخصصی‌ترین سایت قیمت گذاری خودرو است که توانسته با استفاده از فناوری قیمت گذاری هوشمند AVM و رصد پیوسته بازار شرایطی را فراهم آورد که خریداران و فروشندگان خودرو بتوانند قیمت واقعی خودروی خود را با وارد کردن اطلاعات دقیق و کامل آن، با خطایی کمتر از 1 درصد کارشناسی کنند.

راه اندازی سامانه آنلاین و هوشمند کارشناسی قیمت خودرو کارکرده
نتیجه کارشناسی قیمت هوشمند برآورد همراه باتحلیل نموداری و تحلیل افت سرمایه و مشاوره تخصصی خریدو فروش

همه ما موقع خرید یا فروش یک خودرو با مشکل قیمت گذاری آن رو به رو هستیم زیرا کمتر کسی وجود دارد که هم نسبت به تاثیر پارامترهای مختلف در قیمت گذاری دانش کافی داشته باشد و هم بتواند بطور همزمان تعداد زیادی از پارامترهای تاثیرگذار را در نتیجه کارشناسی قیمت لحاظ کند.

تاثیر پارامترهایی مثل اُفت قیمت سالانه خودرو که مشخصه منحصر به فرد هر خودرو است و یا تاثیر میزان کارکرد، رنگی و یا تعویضی بودن قطعات مختلف، اُفت ناشی از ضربه خوردگی شاسی، وضعیت لاستیک‌ها، وضعیت بیمه و تخفیف‌های آن، وضعیت آپشن‌های مختلف خودرو و وضعیت سلامت موتور و ... که لحاظ نشدن هر یک از آنها و یا نداشتن اطلاع دقیق از میزان تاثیر دقیقشان در نتیجه قیمت گذاری می‌تواند صحت کارشناسی قیمت را بصورت کامل خدشه دار کند. 

بر همین اساس شرکت برآورد گستر هوشمند با بهره مندی از تیمی از متخصصان و کارشناسان مجرب توانسته است با در نظر گرفتن پارامترهای علمی، رصد پیوسته بازار و تحلیل رفتار گروهی از کارشناسان حوزه خرید و فروش خودرو اقدام به راه اندازی سامانه هوشمند  قیمت گذاری خودرو کند. 

سامانه‌ای که در آن از فناوری قیمت گذاری هوشمند AVM - Automated Valuation Model استفاده شده است. در این روش حجم گسترده‌ای از اطلاعات مربوط به معاملات انجام گرفته در بازار با استفاده از مدل‌های علمی و الگوریتم‌های هوشمند مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و تمام مشخصه‌های اصلی مورد نیاز برای قیمت گذاری درست یک خودرو استخراج می‌شود.

در سامانه هوشمند برآورد راهکارهایی نیز برای برطرف کردن انواع خطاهای تاثیر گذار در قیمت گذاری در نظر گرفته شده است؛ بطوری که خریدار یا فروشنده می‌توانند با وارد کردن مشخصات دقیق و کامل خودروی خود در کمترین زمان ممکن ارزش واقعی آن را با خطایی کمتر از 1 درصد تخمین بزنند.

برآورد بیش از 5 سال است که در این حوزه فعالیت دارد و توانسته با کاهش خطاهای انسانی و افزایش دقت قیمت گذاری‌ها گامی موثر در جهت کاهش دغدغه‌های خریداران و فروشندگان خودرو بردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت برآورد

برآورد تخصصی ترین سایت قیمت گذاری خودرو در کشور است که با در نظر گرفتن پارامترهای علمی، رصد پیوسته بازار و تحلیل رفتار گروهی از کارشناسان حوزه خرید و فروش خودرو توانسته است سامانه ای هوشمند را طراحی کند که فارغ از خطاهای انسانی بتواند با دریافت اطلاعات دقیق و فنی از خودرو، عمل قیمت گذاری را با کمترین خطا انجام دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]