اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054523014624

غذاساز بهتر است یا سالاد ساز؟

کد: 139812054523014624

http://bit.ly/2I4n6Sz

، مشهد , (اخبار رسمی): غذاساز یا سالادساز هرکدام به نحوی کمک می‌کنند تا با کم‌تر کردن اصولی زمان تهیه غذا در وقت صرفه‌جویی‌ شود، در مراحل طبخ بخش آماده‌سازی مواد اولیه مهم‌ترین و البته زمان‌برترین مرحله محسوب می‌شود که اگر بتوانیم آن را محدودتر کنیم دیگر ناچار نیستیم برای سرعت بخشیدن به پخت غذا لازم نیست شعله زیاد باشد.

غذاساز یا سالاد ساز؟
غذاساز بهتر است یا سالاد ساز؟

در مراحل طبخ بخش آماده‌سازی مواد اولیه مهم‌ترین و البته زمان‌برترین مرحله محسوب می‌شود که اگر بتوانیم آن را محدودتر کنیم دیگر ناچار نیستیم برای سرعت بخشیدن به پخت غذا از شعله زیاد و فعالیت‌هایی که به بافت مواد غذایی صدمه زده و مواد مغذی آن را نابود می‌کند پناه ببریم، در این صورت غذاهایی با ظاهرهایی جذاب‌تر و مملو از مواد مفید خواهیم داشت، غذاساز یا سالادسازها سال‌هاست مهمان آشپزخانه‌های افرادی هستند که به زیبای، سرعت و کیفیت در طبخ غذای خود اهمیت داده و آن‌قدر در جنبه‌های مختلف آشپزی مثمر ثمر واردشده‌اند که جایگزین دیگری نمی‌توان برای آن‌ها یافت، به همین دلیل در کوچک‌ترین بخش‌های تهیه غذا تا مهم‌ترین آن‌ها حضوری فعال دارند.

غذاساز و کاربردهای آن

غذاسازها برای له کردن و پوره کردن و خورد کردن مواد غذایی پا به عرصه صنعت غذا گذاشتند و با تنوع ابزارهای خود دست آشپزان را برای انجام هر فعالیت و تهیه هر نوع غذایی باز کردند، به‌گونه‌ای که در اندک زمانی یک فرد مبتدی و تازه‌کار را مانند یک آشپز حرفه‌ای به توانایی پخت غذاهایی فوق‌العاده رساندند، به همین دلیل به یکی از ملزومات آشپزخانه‌های امروزی تبدیل‌شده‌اند، تیغه‌های مختلف نوید چندکاره بودن این ابزار است که توانسته حضور انواع شیرینی، دسر، بستنی و... را به محافل گرم و دوست‌داشتنی خانواده‌ها وارد نماید، خرد کردن سیب‌زمینی، گوجه، سبزی، میوه، کاهو، کلم، تهیه مایه کیک، کوکو، سس، رنده هویج، کلم و...یعنی شما کاری نیست که بخواهید انجام دهید و از عهده غذاساز برنیاید ازاین‌رو بیشتر افراد در تهیه غذاساز یا سالادساز مردد هستند که کدام‌یک را تهیه‌کرده و به خدمت بگیرند

تهیه کره مغزها

شما به‌راحتی می‌توانید از انواع مغزها مانند بادام‌زمینی، تخمه، گردو، بادام و... در این دستگاه استفاده کرده و به کره‌هایی خوش‌طعم برسید.

گوشت چرخ‌کرده:

فرقی نمی‌کند شما این گوشت خرده شده توسط غذاساز را برای پخت چه غذایی لازم دارید، زیرا چنان بافت آن‌یک دست و یکنواخت است که امکان تهیه هر غذایی چون کوفته، شامی‌کباب، قل‌قلی و... را خواهید داشت.

تهیه خمیر کوکو

غذاساز یا سالاد ساز؟ وقتی فقط مواد را پوست‌کنده و شسته و داخل غذاساز می‌ریزید و در عرض چند دقیقه مایه‌ای یکدست را تحویل می‌گیرید تازه می‌توانید به لذت واقعی آشپزی برسید

تهیه سالاد با غذاساز

مهم‌ترین عنصر در سالاد خرد کردن منظم و زیبای مواد تشکیل‌دهنده آن است و این وظیفه‌ای است که غذاساز برای آن ساخته‌شده پس فرقی نمی‌کند که غذاساز یا سالادساز را بخرید و با هرکدام از آن‌ها به تکه‌های یکدست هویج، کاهو، کلم و... دست‌یابید.

خرد کردن سبزی

سخت‌ترین کار در آشپزخانه‌ها که همیشه خانم‌های خانه از آن گله‌مند هستند خرد کردن سبزی است که با حضور این دستگاه دیگر نگرانی از این باب نخواهید داشت.

خمیر کیک

خمیر کیک به علت چسبندگی که دارد هم زدن آن بسیار مشکل است و البته این هم زدن صحیح و کافی است که درنهایت بر طعم خوش کیک تأثیر مستقیم می‌گذارد، پس تهیه آن و همچنین خمیر نان، خمیر پیتزا و پاستا را به غذاساز واگذار کنید.

تهیه بستنی

اگر بتوانید در کنار طبخ غذا تهیه کیک، بستنی را نیز به فهرست موردنظر اضافه کنید که دیگر قادرید یک کدبانوی عالی را از خود برای دیگران تعریف کنید، پس با خیال راحت شکلات تخته‌ای، کره بادام‌زمینی و انواع میوه‌ها را در غذاساز باهم مخلوط کرده و بستنی خود را حاضر کنید.

لواشک با غذاساز

تهیه لواشک میوه‌ها بدون جوشاندن میوه‌ها ایده جالب‌توجه و البته بسیار راحت‌تری است.

تهیه خامه

غذاساز یا سالاد ساز؟ تهیه خامه نیز برای رسیدن به غذاهایی فانتزی با ظاهری مدرن امروزه بسیار مهم است پس اگر طالب تهیه این نوع دسرها و غذاها هستید حتماً به یک غذاساز احتیاج پیدا خواهید کرد.

سالادساز و کاربردهای آن

اگرچه غذاساز ها با امکانات خود گوی سبقت را از سالادسازها ربوده‌اند اما اگر شما به دنبال وسیله‌ای هستید که عملیاتی چون خرد کردن و رنده کردن را باقدرتی بیشتر و به نحو احسنت انجام دهد، سالادسازها به علت اینکه با چنین هدفی طراحی‌شده‌اند توانایی بیشتری در انجام این اعمال دارند از طرفی بیشتر افراد معتقد هستند، هنگامی‌که از یک موتور برای چندین کار استفاده شود این امکان وجود دارد، قدرت کافی و لازم برای انجام حالت و فعالیت‌های مختلف تأمین نشود، به‌هرحال این نظر و عقیده شما است که بعد از بررسی‌های لازم تصمیم بگیرید که غذاساز یا سالادساز را برای منزل خود انتخاب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتاکالا

مرجع رسمی لوازم خانگی ایران . اطلاعات عمومی و تخصصی و نقد و بررسی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]