اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054523213201

فیض طب رقیبی تازه نفس در تولید محصولات دندانپزشکی ارایه کرد

آغاز عرضه و فروش سینی یکبار مصرف دندانپزشکی

کد: 139812054523213201

http://bit.ly/32tXNCL

، تهران , (اخبار رسمی): تولید کننده و فعال عرصه تولید محصولات دندانپزشکی کشور، سینی یکبار مصرف دندانپزشکی را با امکان مجوز تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی و برچصب اصالت کالا از ۱۳۸۸ به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش سینی یکبار مصرف دندانپزشکی
آغاز عرضه و فروش سینی یکبار مصرف دندانپزشکی

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی فیض طب، از سال ۱۳۸9 عرضه سینی یکبار مصرف دندانپزشکی در دفتر مرکزی شرکت فیض طب واقع در دنتال سنتر آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به استفاده از این محصول هم اکنون امکان استفاده از مزیت‌هایی همچون تنها تولید کننده دارای پروانه بهداشت از اداره کل تجهیزات پزشکی و الصاق برچسب اصالت دارویی را دارند.

مرتضی فیض عضو هیئت مدیره شرکت فیض طب با اشاره به مزیت‌های این محصول گفت: «تولید این محصول نتیجه ۱سال تلاش بوده و برای تولید این محصول از ۱۳۸۸ کار آغاز شده و از سال ۱۳۸۹ سینی یکبار مصرف دندانپزشکی  وارد بازار شده است.»

وی ادامه داد: «با طراحی جالب این محصول توانسته‌ایم سهم بسزایی از فروش این محصول در بازار داشته باشیم. مواد اولیه این محصول دارای گرید مدیکال است. این محصول با برند سانترال در بازار ایران به فروش می‌رسد.»

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت فیض طب به نشانی feizteb.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فیض طب

شرکت تولیدی- بازرگانی فیض طب (سهامی خاص) با خط مشی ارتقاء سطح سلامت جامعه و بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیند ها و افزایش رضایت مشتریان،با دیدگاه انسان سالم محور و توسعه پایدار در جهت پوشش نیازهای بخش درمان و سلامت جامعه از سال 1385 آغاز به فعالیت نموده است و هم اکنون در بخشهای پزشکی، دندانپزشکی خدمات بسزایی را به جامعه ارائه میدهد. همچنین فروشگاه مرکزی این شرکت در مرکز تجارت دندانپزشکی ایران افتتاح گردید. این شرکت مفتخر است اعلام نماید: در اولین قدم از فاز توسعه خود اقدام به تولید سرسوزن دندانپزشکی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]