اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054523614624

لوستر و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی

کد: 139812054523614624

http://bit.ly/2VmrTGN

، مشهد , (اخبار رسمی): نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی از ملزومات است که به خانه ظاهری شیک می‌دهد. نورپردازی عنصر اساسی در هر خانه است و اضافه کردن وسایل روشنایی روشی آسان برای بالا بردن سطح دکوراسیون منزل شما است. از راهروها گرفته تا آشپزخانه‌ها، اتاق‌های غذاخوری، اتاق خواب و حمام و ... از لوستر استفاده می‌شود.

لوستر و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی
لوستر و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی

وسایل نوری سقفی همان لوسترها همچنین برای آشپزخانه ایده آل هستند، منطقه دیگری که اغلب به نور کافی احتیاج دارد. برای روشنایی کار، آویز را به طور مستقیم از جزیره آشپزخانه خود آویزان کنید. سبک‌هایی که دارای لامپ‌های در معرض نور هستند، نه تنها نور کافی برای تأمین امنیت و آسایش مواد غذایی فراهم می‌کنند بلکه به آشپزخانه هویت می‌بخشد و از آن جا که آشپزخانه قلب خانه است پس انتخاب لوستر اشپزخانه باید هم ظاهر بسیار دوستداشتنی به آشپزخانه بدهد و هم برای ایجاد نور و تمرکز درقسمت آماده‌سازی غذا مناسب باشد.

لوسترهای میز ناهار خوری ظاهری سنتی برای اتاق ناهار خوری است. سبک‌های مختلفی از اشکال دور کلاسیک با لامپ‌های در معرض گرفته تا طرح‌های شیشه‌ای شفاف یا طرح‌های فلزی با لامپ‌های محافظ دار. وسایل روشنایی دیوار را با هماهنگی در طول اتاق تنظیم می‌شود. لوستر‌های میز ناهار خوری باعث می‌شود که فضای غذا خوری بزرگ‌تر دیده شود.

اتاق نشیمن

از آنجا که احتمالاً یکی از وسعت بخش ترین اتاق‌های شماست، می‌توانید از انواع وسایل روشنایی منزل در اتاق نشیمن استفاده کرده و به هر بخش اختصاص دهید.اتاق نشیمن نور و احساس خود را دارد. لامپ‌های کف را می‌توان در پشت یا کنار مبل تنظیم کرد. از لامپ‌های قوس مدرن و براق استفاده کنید تا نورپردازی را روی مبل یا صندلی یا میز دیگر گسترش دهید. استفاده از لوسترهای جذاب می‌تواند دکوراسیون داخلی منحصر بفردی به شما دهد. و همچنین برای میزبانی از مهمان نور کافی لازم داریم.

اتاق خواب

انتخاب لوستر اتاق خواب بسیار مهم است زیراکه تهیه‌ی نور کافی برای مطالعه و کار شخصی بر عهده‌ی آن است و هچنین نباید خیلی روشنایی ایجاد کند. برای اتاق خواب بهتر است از لوستر مدرن در طرح‌های ساده و مینیمال، با یک و نهایتا 2 لامپ استفاده شود و همچنین بهتر است جهت نور لوستر رو به بالا بتابد و روشنایی را به طور ملایم در فضا پخش کند.

لوستر شاخه‌ای مدرن

این مدل از لوسترها بر اساس تعداد شاخه*‌های شان سایز بندی می‌شوند و جنس شان معمولا از کریستال، برنج و برنز است. زیبایی این مدل از لوسترها نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند. استفاده از لوسترهای شاخه‌ای برای فضاهایی با ارتفاع سقف کوتاه مناسب نیستند. لوسترهای شاخه‌ای مجلل و لوکس مناسب برای سالن‌های پذیرایی و هتل‌ها است.

لوستر چوبی مدرن

لوستر چوبی مدرن از گذشته تاکنون همواره در صدر محبوب ترین و پرفروش ترین مدل‌های لوستر در میان مصرف کنندگان هستند و دلیل آن تنوع بسیار بالا و کیفیت بی نظیر این لوستر است از جمله جاهایی که می‌شود از این نوع لوستر استفاده کرد اتاق خواب، راه روها، آشپزخانه و ... است.

سبک‌های لوستر

لوسترها در دو سبک مدرن و کلاسیک هستند که برای خانه‌هایی با طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک از لوسترهای کلاسیک استفاده می‌شود. بنابراین سبک معماری و دکوراسیون داخلی خانه باید با سبک لوستر همخوانی داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتاکالا

مرجع رسمی لوازم خانگی ایران . اطلاعات عمومی و تخصصی و نقد و بررسی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل