اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054524213797

به راحتی خانه‌دار شوید

شرکت ساختمانی زاگرس، ابداع کننده روش فروش نوین

کد: 139812054524213797

http://bit.ly/3ckpUZA

، قم , (اخبار رسمی): یکی از چالش‌های همیشگی متقاضیان خرید ملک، نحوه پرداخت و شرایط سخت آن است. مجموعه ساختمانی زاگرس با ابداع مدلی جدید در فروش، پاسخی مناسب به این چالش متقاضیان دارد.

شرکت ساختمانی زاگرس، ابداع کننده روش فروش نوین
شرکت ساختمانی زاگرس، ابداع کننده روش فروش نوین

بصورت کلی متقاضی خرید واحد از ابتدای کار و اصطلاحا از روی خاک و به قیمت تمام شده به عنوان شریک مجموعه ساختمانی زاگرس وارد پروژه شده و تا انتهای پروژه و با پیشرفت فیزیکی بصورت منظم اقدام به پرداخت  می‌کند.

این مدل مزایای هیجان انگیزی برای خریدار خواهد داشت

•    روش آسان در پرداخت
•    قیمت اقتصادی در خرید که تا 30 درصد نسبت به مدل‌های دیگر تا پایان پروژه کمتر است
•    کیفیت مناسب و ارزش افزوده بالا در پایان پروژه

اما آیا به راستی این روش، روشی سودآور برای مجموعه ساختمانی زاگرس خواهد بود؟

جواب مثبت است. سیاست مجموعه زاگرس حداقل سود از بیشترین تعداد مشتری است. در این مدل استراتژی برد – برد  هر دو طرف معامله را متنفع خواهند شد.

این مدل فروش طی قراداد حقوقی بواسطه دپارتمان حقوقی زاگرس و با در نظرگرفتن کلیه چالش‌های احتمالی تدوین شده است. شفافیت، تعهد و مسولیت پدیری از ارکان با الویت در این نوع قرارداد است.

مجوعه ساختمانی زاگرس امیدوار است با ارایه خدمات شایسته مردم ایران زمین، لبخند رضایت را بر لبان آنها بنشاند.

شرکت ساختمانی زاگرس، ابداع کننده روش فروش نوین

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

'گروه ساختمانی زاگرس

بنیانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال ۱۳۸۶ در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان