اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054524310239

آیا کاغذ دیواری کهربایی برای خانه انتخاب مناسبی است؟

کد: 139812054524310239

http://bit.ly/2I4ma0m

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ کهربایی یا عنبری هر رنگی که درخشندگی کهربا را داشته باشد که در سنگ عنبر یا کهربا دیده می‌شود.

کاغذ دیواری کهربایی
آیا کاغذ دیواری کهربایی برای خانه انتخاب مناسبی است؟

رنگ در کهربا بسیار متنوع است تا جایی که بالغ بر 250 رنگ و سایه مختلف برای آن ثبت شده است. از سفید شیری تا طلایی، رنگ قهوه ای تیره، رنگ نارنجی و رنگ قرمز، رنگ سبز و رنگ آبی، سیاه و حتی کاملا بیرنگ و شفاف در طیف رنگی کهربایی به چشم می‌خورد.

در ادامه به رنگ کهربایی زرد بررسی شده است. این کهربایی زرد مایل به قهوه‌ای است. نزدیک ترین تمثیل برای رنگ زرد کهربایی رنگ عسل است.

استفاده از این نوع رنگ در دکوراسیون فضای داخلی منزل حس گرما و نشاط را منتقل می‌کند و جزو رنگ‌های کاربردی و پر مصرف است، زیرا به دلیل داشتن طیف‌های منحصر به فرد و متنوع بیشترین هارمونی را با فضا ایجاد می‌کند. این رنگ قوی و با وقار در دکوراسیون داخلی را می‌توانید با رنگ سفید برای اتاق نشیمن یا غذاخوری خود به کار ببرید. ترکیب رنگ‌های شکلاتی، زرد کهربایی و نقره‌ای، یک قدم از گروه رنگ‌های خنثی جلوتر و هوشمندانه تر است.

استفاده از این نوع رنگ معمولا برای تاکید موضوع خاصی مورد مصرف قرار می‌گیرد و تقریبا جزو انتخاب‌های مهیج به شمار می ‌آید. زیرا احساس تشویش و نشاط را به محیط منتقل می‌کند. به همین دلیل برای فضای اتاق خواب توصیه نمی‌شود. این رنگ قوی و با وقار در دکوراسیون داخلی را می‌توانید با رنگ سفید برای اتاف نشیمن یا غذاخوری خود به کار ببرید. ا

یکی از معایب رنگ کهربایی روشن انتقال و القای حس خطر است و می‌توان گفت این رنگ جزو دسته ی رنگ‌های هشدار دهنده است، به همین دلیل در انتخاب و به کارگیری آن باید دقت ویژه‌ای داشته باشید. معمولا از رنگ کهربایی برای فضاهای اورژانسی استفاده می‌شود.
کهربایی تیره برعکس طیف روشن آن تماما حس شادی، تازگی و لذت را منتقل می‌کند.

کهربایی مناسب افرادی است که به کور رنگی دچار هستند زیرا جزو رنگ‌های ماندگار محسوب می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت رنگ کهربایی برای محیط‌ها و افرادی مناسب است که مستلزم توجه زیاد هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل