اطلاعات تماس
  • 091827*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054525014649

تاسیس جامع ترین مطب پوست، مو و زیبایی در کرمانشاه

کد: 139812054525014649

http://bit.ly/2Pl0FN1

، (اخبار رسمی): جامع و کامل ترین مطب تخصصی زیبایی با حضور دکتر سجاد نظری دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با خدماتی متفاوت در کرمانشاه راه اندازی شد.

تاسیس جامع ترین مطب پوست، مو و زیبایی در کرمانشاه
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

جامع و کامل ترین مطب تخصصی زیبایی با حضور دکتر سجاد نظری دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با خدماتی متفاوت در کرمانشاه راه اندازی شد.

انسان‌ها پیوسته برای زیبا بودن و داشتن چهره‌ای جوان و شفاف تلاش می‌کنند، خوشبختانه امروزه با رشد علم پزشکی و به وجود آمدن روش‌های مدرن و با کمترین عوارض و همچنین با گسترش خدمات زیبایی و روش‌های زیباسازی، دست یافتن به چهره‌ای جوان و جذاب دیگر مانند گذشته دور از دسترس نیست. 

از آنجایی که افراد بسیاری اقدام به استفاده از خدمات زیبایی می‌کنند، برای اولین بار در کرمانشاه با راه اندازی مطبی تخصصی با خدماتی جامع و متفاوت کلیه خدمات زیبایی توسط دکتر سجاد نظری عضو انجمن متخصصین پوست ایران، با استفاده از جدیدترین و تخصصی‌ترین دستگاه‌های لیزر مدل۲۰۲۰ شامل RF فرکشنال اکسپلور برای جوانسازی و لیفت وپاکسازی صورت و پوست، دستگاه PDL و دستگاه اسمارت اکساید 2 با قابلیت جوانسازی CO2، رفع جای جوش، لک، کک مک، استریا، سوختگی، انواع خال، زگیل، رفع تعریق دست و زیر بغل، انواع قارچ‌های پوستی و ناخن، رفع غبغب، رفع چین وچروک، رفع لکه‌های ماه گرفتگی و رفع تیرگی پوست و دستگاه الکساندرایت موتوس با کولینگ خنک کننده بدون درد برای رفع موهای زائد انجام می‌گیرد.

هر کدام از این دستگاه‌ها خدماتی کاملا تخصصی و متفاوتی با توجه به نیاز و شرایط فرد با به کارگیری آخرین متدهای روز پزشکی دنیا را در محیطی کاملا استریل انجام می‌دهند.

علاقه مندان به استفاده از خدمات این مجموعه می‌توانند جهت مشاوره و رزرو خدمات لیزر با شماره ۰۹۱۹۸۰۲۳۰۵۹ و همچنین جهت رزرو دیگر خدمات مجموعه با شماره ۰۹۱۸۲۷۱۹۱۹۱ تماس بگیرند و یا به آدرس کرمانشاه، چهار راه نوبهار جنب پارک کودک (به سمت ۳۰ متری اول) مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091827*****
[نمایش اطلاعات]