اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054525414651

به روزرسانی سایت شرکت طرح و ساخت طَرا

کد: 139812054525414651

http://bit.ly/2Th58Bx

، تهران , (اخبار رسمی): سایت شرکت طرح و ساخت طَرا از نیمه دوم سال 1398 با طراحی جدید و با آدرس taera-studio.com در اختیار علاقه مندان به معماری قرار گرفت.

به روزرسانی سایت شرکت طرح و ساخت طَرا
یکی از پروژه‌های انجام شده شرکت به نقل از سایت شرکت

سایت شرکت طرح و ساخت طَرا از نیمه دوم سال 1398 با طراحی جدید و با آدرس taera-studio.com در اختیار علاقه‌مندان به معماری قرار گرفت. در این سایت پروژه‌های شرکت نمایش داده خواهد شد. به زودی امکانات جدیدی نیز در سایت تدارک دیده خواهد شد که متعاقبا اعلام خواهد شد.

طرح و ساخت طَرا، با تکیه بر تخصص معماران باانگیزه و با تمرکز بر حوزه‌‏ی معماری‌پژوهی ایجاد شد. پروژه‏‌های متعددی را با تنوع کاربری‏ و مقیاس‌‏ و با بهره‌گیری از طراحان و متخصصان حوزه‌ی ساختمان رقم زده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

طرح و ساخت طَرا

طرح و ساخت طَرا، با تکیه بر تخصص معماران باانگیزه و با تمرکز بر حوزه‌‏ی معماری‌پژوهی ایجاد شد. تیم ما پروژه‏‌های متعددی را با تنوع کاربری‏ و مقیاس‌‏ و با بهره‌گیری از طراحان و متخصصان حوزه‌ی ساختمان رقم زده است. طَرا، در سال 1389 شمسی توسط سید حسن علوی‌زاده و سیمین فرهنگی که هر دو دانش ‏آموخته‏‌ی معماری از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران می‏باشند، بنیاد گردید. تفکر غالب بر طراحی ما، ارتقای محیط پیرامونی و در پی آن کیفیت زندگی کاربران آن می‏باشد. پس بدین سبب کانسپت تیم ما خلاقیت و نوآوری با حفط پایداری فضا تعریف گردید. ما معتقدیم طراحی موفق زمانی شکل می‏‌گیرد که بتواند ارتباطی مؤثر میان زمینه‏‌گرایی و عملکرد، با شاخصه‌های زیبایی‌شناختی متناسب آن در فرهنگ و در نهایت شیوه‌ی اجرایی برقرار نماید. ما تمامی پارامترهای شکل‌دهنده‌ی ماهیت و هویت اصلی فضای مطلوب شما را به نقش کشیده و آن فضا را خلق می‏کنیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار