اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812054526512077

بهترین درگاه پرداخت ایران کدام است؟

چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!

کد: 139812054526512077

http://bit.ly/38W5tA5

، تهران , (اخبار رسمی): با انتشار اخبار فیشینگ و کلاه‌برداری‌های بی‌شمار به نام سایت‌های معتبر کشور، شما هم باشید به راحتی راضی به خرید اینترنتی نمی‌شوید اما با انتخاب یک پرداخت‌یار دارای مجوز از بانک مرکزی که اعتبار و امنیت آن از طرف خریدار قابل بررسی‌ست به مشتریان‌ خود این اطمینان را می‌دهید که همه چیز تحت کنترل است.

چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!
چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!
چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!
چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!
چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!
چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!

چرا باید هرچه زودتر درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید؟!

می‌دانید که دیگر بازار هیچ‌وقت تعطیل نیست. قبلا اگر عصر جمعهای هوای خرید به سرتان می‌زد یا چیزی نیاز داشتید، با یادآوری تاریخ و ساعت، دنیای آرزوهایتان فرو می‌ریخت اما این دوره زمانه هر ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته، از پنجره‌ی اینترنت درهای بازار به روی شما باز است!

حالا فروشگاه آنلاینی محبوب‌تر است که به محض تکمیل فرآیند خرید، مقدمات ارسال سفارش را فراهم کند. متقابلا باید ابزاری در دست مشتری باشد که بتواند هزینه کالا یا خدمات مورد نظرش را بپردازد؛ چه چیز بهتر از یک درگاه پرداخت اینترنتی مطمئن؟!

کدام درگاه پرداخت اینترنتی مطمئن است؟

با توجه به نظارت مستمر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر فعالیت شرکت‌های پرداخت‌یار، استفاده از خدمات این شرکت‌ها اعتماد دوجانبه‌ای را بین فروشنده و خریدار می آفریند.

درگاه پرداخت اینترنتی را باید از شرکت‌های پرداخت‌یار دریافت کرد؛ منظور شرکت‌هایی هستند که زیرساخت‌های پرداخت را برای شبکه بانکی کشور فراهم می‌کنند.

داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی معتبر به کسب و کار شما هویت می‌بخشد!

شاید مشتریان شما از خرید اینترنتی وحشت داشته باشند! حق هم دارند! با انتشار اخبار هرروزه‌ی فیشینگ و کلاه‌برداری‌های بی‌شمار به نام سایت‌های معتبر و تراز یک کشور، شما هم باشید به راحتی راضی به خرید اینترنتی نمی‌شوید اما با انتخاب یک پرداخت‌یار دارای مجوز از بانک مرکزی که تمام مولفه‌های امنیتی را دارد و اعتبار و امنیت آن از طرف خریدار قابل بررسی‌ست به مشتریان‌ خود این اطمینان را می‌دهید که در یک فضای معتبر از شبکه بانکی، عملیات پرداخت را انجام می‌دهند و همه چیز تحت کنترل است.

در مورد لینک پرداخت چه می دانید؟

با ارسال لینک درگاه پرداخت اینترنتی خود، و تامین آرامش و سادگی در پرداخت برای مشتری خاطره‌ای خوب به‌جا می‌گذارید ضمن اینکه با درج لوگوی محصول یا شرکت‌تان در درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی‌تان، برندسازی کرده و اعتبار محصول‌تان را تقویت می‌کنید.

گذشته از بحث امنیت حساب شما، شاید مشتری که خرید اینترنتی را انتخاب کرده، امکان خروج از خانه ندارد و هیچ سامانه‌ای برای کارت به کارت مبلغ سفارش نیز نداشته باشد یا اصلا قیمت محصول بالاتر از سقف مجاز تراکنش کارت به کارت باشد. اگر سایت ندارید کافی‌ست با یک لینک پرداخت مشتری خود را به درگاه پرداخت اینترنتی متصل کنید چون با لینک یا درگاه پرداخت دیگر هیچ محدودیتی شما یا مشتری‌تان را آزار نمی‌دهد!

با درگاه پرداخت اینترنتی چه خدماتی می‌توان ارائه داد؟

طبق قانون موجود خرید کالا یا خدمات به صورت اینترنتی، پرداخت کلیه قبوض و خرید شارژ خطوط اعتباری تلفن همراه تنها خدمات مجاز در درگاه‌های پرداخت اینترنتی هستند.

تصمیم گرفتید درگاه پرداخت اینترنتی داشته باشید؟

می‌دانید کجا باید بروید و یا برای دریافت درگاه پرداخت چکار کنید؟ به سیزپی سر بزنید؛ شرکتی که بهترین درگاه پرداخت اینترنتی را به شما ارائه می‌کند!

چرا سیزپی بهترین درگاه پرداخت ایران است؟

1 . نرخ کارمزد : کمترین نرخ کارمزد در شبکه پرداخت کشور متعلق به سیزپی است، حتی در سیزپی شرایطی فراهم است که بر اساس نوع کسب و کار، پذیرنده می‌تواند تا مدتی توافقی، بدون کارمزد فعالیت کند.

2 . تسویه خودکار : بسته به نوع درگاه پرداخت درخواستی پذیرنده، که می‌تواند مستقیم یا واسط باشد، تسویه به صورت خودکار و طبق زمان‌بندی تعهدشده، انجام و پیامک پرداخت موفق برای پذیرنده ارسال خواهد شد. می‌توانید انواع درگاه پرداخت اینترنتی را مشاهده کنید.

3 . درج لوگوی پذیرنده در درگاه پرداخت : سیزپی به شما امکان ساخت درگاه پرداخت اختصاصی با درج لوگوی خودتان را می‌دهد.

4 . تسهیم وجوه : بنا به نظر شما به عنوان مالک درگاه پرداخت، امکان واریز وجه یک سفارش به حساب‌های متفاوت وجود دارد؛ به این امکان، «تسهیم» می‌گویند یعنی سهمی از خرید به حساب مشخصی برود و سهمی دیگر به حساب دیگر. در تعداد سهم‌ها و شماره حساب‌های مرتبط با آن هیچ محدودیتی نیست.

5 . استفاده از چندین درگاه پرداخت و سوییچ بین آن‌ها: در صورت بروز هرگونه اختلال در شبکه پرداخت کشور، سیزپی به صورت خودکار حداقل یک درگاه پرداخت امن در اختیار شما قرار می‌دهد.

6 . پشتیبانی 24 ساعته : هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز تیم پشتیبانی سیزپی در کنار شما هستند.

7 . لینک پرداخت و کد کیو-آر : اگر سایت ندارید که درگاه پرداخت مستقیما روی آن قرار بگیرد می‌توانید به راحتی لینک پرداخت خود و یا کد کیو-آر آن را در فضای مجازی برای مشتریان خود بفرستید.

8 . سقف پرداخت تا مبلغ پانصد میلیون ریال معادل پنجاه میلیون تومان در هر تراکنش!

این‌گونه است که سیزپی به کسب و کار شما هویت می‌بخشد...

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی (SIZPay)

سیزپی با مجوز پرداخت‌یاری از بانک مرکزی یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پیشگامان فناوری اطلاعات است. سیزپی به عنوان یک پیشرو در حوزه فناوری‌های نوین مالی، در تلاش است تا خدمات پرداخت را به صورتی ساده، مقرون به صرفه، ایمن و قابل اعتماد به میلیون‌ها نفر در سراسر کشور ارائه دهد و در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد. ارائه درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، لینک پرداخت شخصی در کوتاهترین زمان و با کمترین کارمزد از مزایای استفاده از سرویس‌های پرداخت سیزپی است. وظیفه و امتیاز سیزپی این است که هویت کسب و کار مشتریان خود باشد بنابراین در هرکاری منافع مشتریان خود را در الویت قرار می‌دهد. سیزپی تیمی منسجم از صداقت، اعتماد، احترام و همدلیست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]