کد: 139812054527013392

خرید تراز لیزری از وب سایت پروژان

کد: 139812054527013392

http://bit.ly/3a0Zx9d

، تهران , (اخبار رسمی): از جمله ابزارهای اندازه گیری بسیار مفید برای پیمانکاران می‌توان به تراز لیزری اشاره کرد. به کمک خرید تراز لیزری می‌توان اندازه دقیق ستون‌ها و میزان شیب دیوارها را تعیین کرد.

خرید تراز لیزری
خرید تراز لیزری

امروزه پیشرفت تکنولوژی منجر به ایجاد دستگاه‌هایی با قابلیت‌های فراوان شده است که افراد آنها را به راه‌های قدیمی و پر دردسر ترجیح می‌دهند.

از جمله ابزارهای اندازه گیری بسیار مفید برای پیمانکاران می‌توان به تراز لیزری اشاره کرد. به کمک خرید تراز لیزری می‌توان اندازه دقیق ستون‌ها و میزان شیب دیوارها را تعیین کرد.

تراز لیزری با کمک اشعه لیزر کار می‌کند. تراز به صورت خودکار انجام می‌شود و اشعه‌ای که از آن خارج می‌شود به صورت دو خطی خواهد بود که عمود بر هم هستند. کاربرد تراز لیزری تراز کردن، تنظیم شیب مورد نظر و عمود کردن سطوح است.

شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارالات موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است.

علاقه مندان برای خرید تراز لیزری و یا انواع ابزارالات دیگر می‌توانند به وب سایت پروژان به نشانی projon.co مراجعه کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.