اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981206452738880

راهکارهای سرمایه گزاری والدین برای کودکان

یک مسیر طلایی و بدون جایگزین برای ساخت آینده مالی فرزندان

کد: 13981206452738880

http://bit.ly/3c54vU5

، تهران , (اخبار رسمی): شاید تصور یک آینده روشن و رویا پردازی برای فرزندان در حال حاضر با شرایط حاکم، کمی دور از ذهن باشد، اما اگر امروز دست‌ به ‌کار شد می‌توان برای آینده فرزندان یک آینده رویایی و بدون دغدغه را تضمین کرد؛ اما چطور؟

یک مسیر طلایی و بدون جایگزین برای ساخت آینده مالی فرزندانتان
یک مسیر طلایی و بدون جایگزین برای ساخت آینده مالی فرزندان

همه با کمک کمپین قلک جادویی این فرصت را خواهند داشت تا با کمک بیمه ماهان اولین قدم را برای ساخت آینده فرزندان محکم‌تر بردارند 

در گذشته قلک یکی از ابتدایی‌ترین وسیله‌های جمع کردن پول نقد و سرمایه گزاری برای آینده بود اما با تحولات اقتصادی و به وجود آمدن بانک‌ها حضورفیزیکی قلک‌ها درزندگی کمرنگ‌تر شد.

شاید در این دوره اقتصادی که بسیاری از خانواده‌ها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند، صحبت از آینده نگری دشوار باشد.

هنگامی که با بسیاری از مردم هم کلام می‌شویم، شاید اندک امیدی به آینده خود و فرزندانشان داشته باشند اما زندگی ادامه دارد و نمی‌توان این حقیقت مهم را نادیده گرفت.

کودکانی که امروز پیش روی ما مشغول بازی و تفریح هستند بزرگ خواهند شد و هزینه‌ها و نیازهایشان نیز همراه با آنها بزرگ‌تر خواهد شد و برای تامین هزینه‌هایی مانند هزینه‌های تحصیل، ازدواج، خرید مسکن، جهیزیه و ... نیاز به کمک والدین خود خواهند داشت.

خرید قلک‌های سفالی از دیرباز در خانواده‌های ایرانی مرسوم بوده و والدین سعی می‌کردند تا کودکان را از ابتدا با اهمیت سرمایه گذاری آشنا کنند.

پس از مدتی این قلک‌ها تبدیل به حساب‌های بانکی کودکان شد و والدین نیز مثل گذشته تلاش کردند با باز کردن این نوع حساب‌ها برای کودکان نگاهی آینده نگرانه به زندگی دلبندشان داشته باشند.

اما هیچ کدام از این روش‌ها با وجود تورم و نرخ سود ثابت بانک‌ها نمی‌توانست برای آینده کودک تضمینی باشد. کاش همه چیز به سادگی گذشته بود و می‌توانستیم فقط با یک قلک به اهداف آرزوهایمان برسیم!

اگر بگوییم که همین امروز قلک‌ها دوباره بازگشته‌اند، اما با یک ویژگی متفاوت چه حسی دارید؟ باید بگوییم  دیگر داخل این قلک‌ها خبری از پول نیست، داخل آن‌ها، جادویی برای ساخت یک آینده رویایی است.

معرفی کمپین قلک جادویی بیمه ماهان

دنیای قلک‌های جادویی بیمه ماهان همان سرزمین عجایبی است که در کارتون‌های زمان کودکی دیده‌ایم. شاید تصور یک آینده روشن و رویا پردازی برای فرزندانمان در حال حاضر با شرایط حاکم، کمی دور از ذهن باشد، اما اگر امروز دست‌ به ‌کار شویم می‌توانیم برای آینده فرزندانمان یک آینده رویایی و بدون دغدغه را تضمین کنیم؛ اما چطور؟

همه ما با کمک کمپین قلک جادویی این فرصت را خواهیم داشت تا با کمک بیمه ماهان اولین قدم را برای ساخت آینده فرزندانمان محکم‌تر برداریم. 

روش شرکت در مسابقه بزرگ قلک جادویی

برای این کار کافیست وارد صفحه کمپین قلک جادویی شوید و پس از واردکردن مشخصات خود و تاریخ تولد فرزند یا فرزندانتان یکی از قلک‌هایی که در صفحه وجود دارد را برای شکستن انتخاب کنید.

پس از شکسته شدن قلک، جایزه شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید انتخاب کنید که شانس مجدد شکستن قلک‌ها را دریافت کنید یا جایزه خود را.

جایزه شما از یک ماه تا یک سال بیمه عمر و سرمایه‌گذاری کودکان خواهد بود. این جایزه فقط یک بیمه معمولی نیست، بلکه بیمه و تضمین‌کننده آینده رویایی فرزند شما است.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری فرزندان

همان‌طور که گفتیم با شکستن قلک جایزه ویژه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به شرکت‌کنندگان تعلق خواهد گرفت.

در این بیمه حق بیمه پرداختی شما هرسال جمع می‌شود و به آن سود تعلق خواهد گرفت. در طی سال‌های قرارداد بیمه این حق بیمه‌ها جمع می‌شود و به مبلغی قابل‌توجه تبدیل می‌شود و در انتها به فرزند شما پرداخت می‌شود تا سرمایه‌ای برای شروع زندگی داشته باشد.

در کنار این سرمایه‌گذاری، در تمام این سال‌ها فرزند شما تحت پوشش بیمه درمانی قرار خواهد گرفت و تا 500 میلیون هزینه‌های درمانی بیماری‌های خاص به او تعلق خواهد گرفت.

یکی از مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری امکان دریافت وام است. وامی که نه نیاز به ضامن دارد، نه نیاز به کاغذبازی.

دعوت کن، شانس دوباره بگیر!

در کمپین قلک جادویی جایزه‌ها از 1 ماه تا 1 سال بیمه عمر و سرمایه‌گذاری فرزندان قرار داده‌شده است و هر نفر یک شانس برای شکستن قلک دارد.

اما این فرصت برای شرکت‌کننده‌ها فراهم‌شده تا به ازای دعوت از 5 نفر یک شانس مجدد برای شکاندن قلک دریافت کنند. البته در کنار شانس مجدد، به کسانی که 5 نفر را دعوت کنند یک جایزه از طرف بیمه ماهان ارسال خواهد شد.

بیمه ماهان حامی آینده فرزندان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان در کنار فروش بیمه‌های شخص ثالث، بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسافرتی، بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه آسانسور توجه ویژه‌ای به بیمه عمر در رشته بیمه بازنشستگی زنان خانه‌دار و بیمه عمر و سرمایه‌گذاری فرزندان دارد.

این فروشگاه با راه‌اندازی کمپین قلک جادویی در تلاش است تا فرهنگ خرید بیمه عمر برای کودکان و نوجوان‌ها را در بین خانواده‌ها ایجاد کند و گامی مثبت در جهت ساخت آینده روشن برای کودکان ایران‌زمین بردارد.

علاقه مندان می‌توانند به سرزمین قلک های جادویی ماهان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ماهان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان | خرید اینترنتی بیمه در کمتر از 5 دقیقه بیمه ماهان سامانه جامع خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ، مسافرتی ، عمر ،حوادث بدنه و شخص ثالث در کمتر از 5 دقیقه است ما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همواره سعی بر این داریم که سه اصل مهم در خرید های اینترنتی ( قیمت ، کیفیت و پشتیبانی ) را رعایت کرده و از این طریق خاطره ی یک خرید آسان و دلچسب را برای شما تداعی کنیم

اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه