اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064528510239

استفاده از کاغذ دیواری گندمی

کد: 139812064528510239

https://bit.ly/2zuEZsO

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ گندمی ملایم به آسانی در رنگ فرش و مبلمان منزل شما آمیخته و محو می‌شود.

کاغذ دیواری گندمی
استفاده از کاغذ دیواری گندمی

این رنگ جزو رنگ کرم محسوب می شود البته با این تفاوت که تناژ رنگ قهوه ای آن بیشتر است و در دسته ی رنگ های گرم به شمار می آید.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که به نور آفتاب دسترسی ندارید مانند شهرهای شمالی استفاده از این نوع طیف رنگی گزینه مناسبی است. زیرا با انتخاب این رنگ می توانید دکوراسیون روشنی برای فضای خود ایجاد کنید همچنین این رنگ بهترین گزینه برای فضاهایی است که از متراژ پایینی برخوردار هستند.

رنگ گندمی برای تمامی فضاها خصوصا برای اتاق خواب و پذیرایی قابلیت استفاده را دارد.

رنگ گندمی انتخاب مناسبی برای کاغذ دیواری است که از این نوع کاغذ دیواری می توانید به صورت مجزا و یا به صورت ترکیبی استفاده کنید که در این صورت انواع رنگ های کرم، قهوه ای، یشمی، نارنجی، سفید و سایر رنگ هایی که دارای تناژ گرم هستند استفاده کنید زیرا اگر از این رنگ ها به تنهایی در دکوراسیون استفاده شود می تواند برای چشم زننده باشد در نتیجه رنگ گندمی مکمل خوبی برای زیبایی بیشتر فضای مورد نیاز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل