اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064528810239

کاغذ دیواری فسفری

کد: 139812064528810239

https://bit.ly/2znMvFW

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ فسفری زیر مجموعه رنگ سبز است و از ترکیب کمی رنگ زرد با رنگ سبز به دست می‌آید.

کاغذ دیواری فسفری
کاغذ دیواری فسفری

رنگ فسفری باعث آرامش خاطر می شود و علاوه بر این حس سر زندگی را به افراد و محیط منتقل می کند و الهام گرفته از طبیعت و درختان است. در نتیجه برای فضاهای کسل کننده پیشنهاد بسیار خوبی است. ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید که محیط کار، او را بسیار خسته کرده و یا برایش تکراری شده باشد. در این حالت می توانید با ایجاد یک تغییر کوچک در دکوراسیون محیط کار خود حس و حال تازه ایجاد کنید. اضافه کردن رنگ فسفری در دکوراسیون می تواند عامل تحریک کننده ای برای ایجاد انگیزه باشد.

کاغذ دیواری فسفری بیشتر برای محیط هایی که دارای دکوراسیون فانتزی و مدرن هستند مورد مصرف قرار می گیرد. همچنین برای فضای مهد کودک نیز گزینه مناسبی است، زیرا انرژی بخش و نشاط آور است.

رنگ سفید، رنگ طوسی، رنگ خاکستری و ازاین قبیل رنگ ها می توانند مکمل بسیار خوبی برای این رنگ باشند. 

اگر برای فضای منزل خود تمایل به استفاده از کاغذ دیواری فسفری دارید بهتر است به مبلمان و دیگر وسایل موجود در منزل خود حتی اکسسوری ها توجه کافی داشته باشید. زیرا وجود هارمونی بین کاغذ و اشیا یکی از اصول مهم در انتخاب کاغذ دیواری مورد نظر است که باید به آن توجه کافی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل