اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064530114627

آیا قیمت ورق استیل در حال حاضر منصفانه است؟

بررسی قیمت ورق استیل

کد: 139812064530114627

http://bit.ly/2HU5Zmv

، تهران , (اخبار رسمی): فلزهای مختلف با کارایی‌های متفاوت دارای قیمت‌های مختلفی هستند. گفتنی است که ورق استیل به عنوان یکی از کاربردیترین ورق‌های فلزی، قیمت‌های مختلفی دارد. قیمت ورق استیل با توجه به نوع کارایی و یک سری از پارامترهای مختلف می‌‌تواند متفاوت باشد.

قیمت ورق استیل
قیمت ورق استیل بارمان فولاد تهرانی

قیمت ورق استیل

فلز های مختلف با کارایی‌های متفاوت دارای قیمت‌های مختلفی هستند. گفتنی است که ورق استیل به عنوان یکی از کاربردی ترین ورق‌های فلزی، قیمت‌های مختلفی دارد. قیمت ورق استیل با توجه به نوع کارایی و یک سری از پارامترهای مختلف می‌‌تواند متفاوت باشد.

نکات متفاوتی در مورد قیمت ورق‌های استیل وجود دارد که افراد می‌‌توانند با توجه به این نکات به خرید آن اقدام کند. لذا ما در این متن قصد داریم که نکاتی همچون قیمت ورق استیل، منصفانه بودن قیمت آن، عوامل تأثیر گذار بر قیمت ورق استیل، چگونگی کاهش قیمت آن، تاثیر جنس آن بر روی قیمتش و نکات مختلفی که در این مورد وجود دارد را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز به عنوان یکی از خریداران ورق استیل قصد خرید آن را دارید، با ما همراه باشید تا نکاتی که در مورد آن وجود دارد را دریافت و سپس با توجه به این نکات نسبت به خرید آن اقدام کنید.

آیا قیمت ورق استیل در حال حاضر منصفانه است؟

سوال بعدی که برای بسیاری از خریداران ورق استیل پیش می‌آید این است که آیا قیمت ورق استیل با توجه به وضعیت حال حاضر منصفانه است یا خیر؟

در این مورد می‌توان گفت که قیمت ورق استیل در حال حاضر آن چنان منصفانه نیست؛ مخصوصاً در کشور ایران قیمت ورق استیل نسبت به بازار جهانی بسیار بالا است و همین موضوع باعث شد که بسیاری از افراد با توجه به کارایی که از آن تحت نظر دارند در بعضی از موارد در زمان خرید دچار یک سری از مشکلات شوند. کشور ایران به عنوان یکی از کشورهایی است که در صنایع مختلف فلز آلات، پیشرو بوده است.

اما امروزه با توجه به تحریم‌‌های جهانی علیه نظام اقتصادی ایران، قیمت ورق استیل و تمامی مشتقات استیل مانند لوله استیل و تجهیزات استیل مانند، بالا رفته و همین موضوع باعث شده است که خریداران در زمان خرید این فلز کمی دچار مشکلات شوند. نکاتی که در مورد این نوع از فلز وجود دارد نشان می‌دهد که قیمت ورق استیل آنچنان منصفانه نیست اما آنچنان هم غیر قابل تحمل نیست و افراد می‌توانند با توجه به قیمت بازار جهانی آن، امیدوار باشند که ورقی که خریداری می‌کنند قیمت تقریبا متعادلی دارد.

دسته بندی ورق استیل

بطور کلی ورق‌های استیل به دو گروه تقسیم می‌شوند:

  • استیل بگیر (نوعی ورق استیل که به آهنربا جذب می‌شود، فاقد عناصر نیکل و مولیبدن است، استیل‌های سری ۴۰۰ از این دسته هستند)
  • استیل نگیر (نوعی ورق استیل که به آهنربا جذب نمی‌شود، کاربردی‌تر است ولی قیمت ورق استیل گران‌تری دارد، استیلهای سری ۳۰۰ رایج‌ترین نوع استیل نگیر هستند)

ماده اولیه استفاده شده در ساخت متریال این ورق‌ها وابسته به درصد کربن، نیکل و کروم موجود در آن انواع مختلفی دارد، اما ورق‌های موجود در بازار معمولا از یکی از استیل‌های ۳۰۴، ۳۱۶، ۴۲۰، ۳۱۰، ۳۲۱، ۳۰۹ و ۴۳۰ ساخته می‌شوند. همچنین این ورق‌ها در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند. عامل اصلی مقاومت استیل در برابر خوردگی، وجود حداقل ۱۱ درصد کروم  در آن است که با افزایش کروم و افزودن نیکل و مولیبدن به آن، این مقاومت بیشتر هم می‌شود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ورق استیل

عوامل مختلفی بر قیمت ورق استیل تاثیر گذار می باشد و این تأثیرگذاری باعث بالا رفتن و پایین آمدن قیمت ورق استیل می شود. لذا بسیاری از افرادی که امروزه در زمینه خرید و فروش ورق استیل فعالیت می کنند، همواره بر این مسئله واقف هستند که تنها خود منابع استیل و چگونگی تولید آن بر قیمت ورق استیل تاثیرگذار نیست. به طور مثال در زمان تهیه و تولید یک لوله استیل قیمت آن به یک سری از پارامترهای مختلف مانند ضخامت، نوع کیفیت استیل و شرایط متفاوت دیگری فرق می کند. اما چیزی که وجود دارد قیمت ورق استیل امروزه نه تنها با قیمت استیل تعیین نمی ‌شود بلکه به پارامترهای دیگر مانند شرایط ملی، شرایط جهان و… وابسته است. به طور مثال قیمت ورق استیل با توجه به تحریم ‌های اخیر بسیار افزایش داشته. لازم به ذکر است کمبود و ازدیاد منابع نیز بر قیمت ورق استیل تاثیر خود را دارد.

 خدمات و قیمت ورق استیل 

شرکت بارمان فولاد طهرانی به عنوان یکی از شرکت‌‌های ارائه دهنده ورق استیل، توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می‌آید این است که قیمت ورق استیل که در این شرکت به افراد ارائه می ‌شود در مقایسه با سایر شرکت‍‌های مختلف و فروشندگان متفاوت چگونه است.

در این مورد می‌توان گفت که قیمت ورق استیل در این شرکت در مقایسه با سایر شرکت‌ها آنچنان بالا نیست و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد با توجه به نکاتی که در متون بالا به آنها گوش زد کردیم، نسبت به خرید از این شرکت اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بارمان فولاد تهرانی

شرکت بارمان فولاد طهرانی با مدیریت آقای مهدی طهرانی واردکننده و تامین کننده : لوله ، ورق ، میلگرد ، شیرالات ، اتصالات و انواع فلنج در مقاطع استیل ، INCONEL , MONEL , DUPLEX , 321 , 310S , 316L , 304L و کربن استیل WCB , A234 , A106 و A105 می باشد.بدیهی است با در نظر گرفتن تجربه و تخصص این شرکت مدیران مرتبط با تهیه و تامین تجهیزات این صنایع قبل از هر گونه خریدی مشاوره با این شرکت را در لیست کاری خود قرار دهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار