اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064530414270

انواع تایل گچی و مزایای استفاده از آن‌ها

کد: 139812064530414270

http://bit.ly/38101uC

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه دیگر مانند گذشته نیست که ساختمان‌ها را تنها با استفاده از گچ و سیمان و آجری می‌ساختند، بلکه، صنعت ساختمان سازی دچار تغییرات زیادی شده است، یکی از متریال‌های جدیدی که این روزها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، تایل‌های گچی هستند.

انواع تایل گچی و مزایای استفاده از آنها
تایل گچی آکوستیک

تایل‌های گچی در طرح‌ها، رنگ‌ها و شکل‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسند، این متریال‌ها به دلیل داشتن تنوع خیلی زیاد، بسیار بیشتر از سایر متریال‌ها به فروش می‌رسند، همین هم باعث شده است که افراد ترجیح به استفاده از آنها بدهند، تا بتوانند بنا به سلیقه‌ای که دارند یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنند.

تایل سقفی چیست؟

تایل‌های سقفی یا تایل گچی سقفی نوع خاصی از تایل‌ها هستند که برای زیبا سازی سقف‌ها از آنها استفاده می‌شود، این تایل‌ها معمولا در اندازه‌های 60 در 60 سانتی متری تولید می‌شوند و برای زیباسازی ظاهری سقف‌ها استفاده می‌شوند.

مزایای نصب تایل‌های سقفی

  • یکی از کاربردهای گسترده این تایل‌ها در مکان‌هایی است که لوله‌های تاسیسات آنها از سقف یا کنار دیوارها عبور کرده‌اند و نمای نامطلوبی به ساختمان داده‌اند.
  • دیگر اینکه با استفاده از این متریال می‌توان پوشش دیوارها و سقف‌ها را عایق صوتی و حرارتی کرد، تایل‌هایی که قابلیت جذب صوت را دارند، تایل آکوستیک نام دارند.
  • از دیگر مزیت‌های این متریال سرعت پیاده سازی و نصب آنها در مکان‌های مختلف است، که در مقایسه با گچ کاری که زمان استفاده از آن نیاز به نازک کاری و... و همچنین چند روز زمان برای خشک شدن آنها و سپس نقاشی آن است، استفاده از تایل‌های گچی پس از نصب قابل استفاده است.
  • همچنین در طراحی دکوراسیون و پیاده سازی باکس‌های نور مخفی و.. می‌توان از این متریال استفاده کرد. تا فضایی زیبا و بی نظیر از نظر و رنگ و جنس پیاده سازی شود.

تایل‌های سقفی از جنس‌های مختلفی علاوه بر گچ‌ها ساخته شده‌اند که در این بین می‌توان به تایل‌های pvc و تایل‌های آلومینیومی اشاره داشت.

از جمله تجهیزاتی که برای نصب این متریال لازم ضروری است، تفنگ میخکوب، میخ و چاشنی و پیچ‌های پانل  و سازه هستند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت سازه کاران به نشانی sazekaran.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازه کاران

سازه کاران طرحی نو ایده ای نو ، عرضه کننده انواع محصولات و متریال های ساختمانی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]