اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064530510239

استفاده از کاغذ دیواری طوسی

کد: 139812064530510239

https://bit.ly/2ylSoTJ

، تهران , (اخبار رسمی): حتما شما هم در مکالمات برای رنگ مشابه دو کلمه خاکستری و طوسی را شنیده‌اید و با خود فکر می‌کنید که فرق این دو رنگ با هم چیست؟

کاغذ دیواری طوسی
استفاده از کاغذ دیواری طوسی

فرق رنگ طوسی و خاکستری در واقع اصلا وجود ندارد، یعنی طوسی همان خاکستری است و خاکستری همان طوسی. این رنگ خنثی در واقع هیچ رنگی ندارد. به این معنا که رنگ قرمز، رنگ سبز و رنگ آبی در آن به یک اندازه وجود دارد. رنگ طوسی نماد آرامش و صرفه جویی است.

در صورت کاربرد و انتخاب درست این رنگ می توانید دکوراسیون شیک و منحصر به فردی را ایجاد کنید. استفاده از این رنگ در عین زیبایی بیش از حدی که به محیط می دهد، می تواند وقار و سنگین بودن خاصی را به محیط القا کند.

رنگ سفید به عنوان مکمل اصلی رنگ طوسی شناخته می شود. در حال حاضر رنگ طوسی جزو کاربردی ترین رنگ ها در انتخاب کاغذ دیواری برای دکوراسیون فضای داخلی به شمار می رود و می توانید از آن در منزل و محیط کار استفاده کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این رنگ، قابلیت تلفیق با اکثر رنگ ها می باشد. منظور این است که شما محدودیتی در انتخاب رنگ برای ایجاد دکوراسیون ترکیبی ندارید.

طوسی برای فضای خواب می تواند گزینه ی مناسبی باشد، به شرطی که تنها مورد استفاده قرار نگیرد و به صورت ترکیبی با انواع رنگ های پاستلی شاد از آن استفاده شود. همچنین رنگ طوسی مختص سن و سال و جنسیت خاصی نیست زیرا با ترکیب هر رنگی که علاقه دارید دکور مختص به خودتان را می توانید داشته باشید و اما نکته ای که باید به آن توجه کافی داشته باشید، نور پردازی مناسب فضا و دقت در رنگ انتخابی شما برای ایجاد هارمونی بیشتر با محیط است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل