اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064531110239

استفاده از کاغذ دیواری بادمجانی

کد: 139812064531110239

http://bit.ly/3aLIHLT

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ بادمجانی جزو طیف رنگی گرم است که در عین تیرگی، آرامش خاطر را به افراد منتقل می‌کند و اکثرا نیز برای دکوراسیون اتاق خواب و یا بخشی از فضای پذیرایی مورد مصرف قرار می‌گیرد.

کاغذ دیواری بادمجانی
استفاده از کاغذ دیواری بادمجانی

اسطوخودوس یا بنفش کمرنگ، اولین ترکیب رنگی زیبایی است که در کنار بنفش بادمجانی به کار می‌رود. این رنگ می‌تواند تندی و تیرگی بنفش بادمجانی را خنثی کرده و به نوعی فضا را متعادل کند.

اگر در فضای پذیرایی تمایل به استفاده از این رنگ جذاب را داشتید، توجه داشته باشید که هارمونی لازم را با دیگر اشیا و لوازم موجود در فضای مورد نظرتان را داشته باشد. رنگ‌های سفید، طوسی، صورتی کمرنگ، کالباسی، زرد و ... بهترین مکمل برای این رنگ زیبا شناخته شده‌اند.

همچنین رنگ کاکائویی یکی از رنگ‌های مناسب برای ترکیب با بنفش بادمجانی به خصوص برای مبلمان خاص در اتاق است. به طور مثال یک میز چوبی حکاکی شده و کلاسیک با رنگ بنفش بادمجانی در ترکیب با شیشه بسیار منحصر به فرد و خاص خواهد شد. این ترکیب رنگی برای فضاهای مختلف مانند غذاخوری، آشپزخانه، ورودی و حتی اتاق خواب هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر نگران تیره و دلگیر شدن فضای خود با این ترکیب رنگی هستید می‌توانید آن را در کنار سفید به کار بگیرید.

یکی از ترکیب‌های خارق العاده ترکیب رنگ بنفش بادمجانی و سبزاست. رنگ بادمجانی فضا را شیک، با کلاس و پرانرژی نشان می‌دهد و در عوض سبز آن را متعادل کرده و لطافت را به فضا می‌آورد. هر دو رنگ می‌توانند فقط در حد اکسسوری‌ها و وسایل و مبلمان به کار گرفته شوند و هم برای دیوارها گزینه‌های مناسبی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل