اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064531310239

آیا کاغذ دیواری تنباکویی انتخاب مناسبی است؟

کد: 139812064531310239

http://bit.ly/2U3Ldqj

، تهران , (اخبار رسمی): از چندین دهه‌ی گذشته تا به امروز افراد به فضای داخلی محیطی که در آن هستند، اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.

کاغذ دیواری تنباکویی
آیا کاغذ دیواری تنباکویی انتخاب مناسبی است؟

این عمل موجب روی کار آمدن نیروهای متخصص در این زمینه و هم چنین باعث ایجاد تنوع بسیار بالا در انوع طرح‌ها و رنگ‌های ابزارآلات دکوراسیون از جمله کاغذ دیواری شده است.

دیوارهای هر منزلی در زیبایی آن تاثیر مستقیم دارند و همین امر باعث روی کار آمدن انواع کاغذ دیواری پوستری و استفاده بیش از حد از آن نسبت به دیگر ابزار آلات دکوراسیون شده است.

رنگ تنباکویی زیر مجموعه رنگ قهوه ای است که این رنگ در بین دکوراسیون ایرانیان جای خود را پیدا کرده است.
استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی، باعث ایجاد دکوراسیون شیک و کلاسیک می‌شود و معمولا نیز با تمامی رنگ‌ها هارمونی لازم را جهت ست کردن، ایجاد می‌کند.

رنگ تنباکویی با انواع رنگ‌هایی که دارای طیف روشن و تیره هستند قابیلت ست کردن را دارد. همچنین رنگ‌های کرم، صدفی، سفید و ... مکمل بسیار خوبی برای این دسته از رنگ‌های کاغذ دیواری هستند.

از کاغذ دیواری تنباکویی برای فضای خواب خصوصا برای سنین تینیجری به بالا گزینه‌ی مناسبی بشمار می‌رود. البته شاهد استفاده از این رنگ در فضای پذیرایی بیشتر هستیم. خصوصا استفاده از انواع کاغذ دیواری‌های طرح دار و گلدار که سبب ایجاد دکوراسیون ترکیبی می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل