اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064531410239

کاغذ دیواری لیمویی

کد: 139812064531410239

https://bit.ly/2RMqxCL

، تهران , (اخبار رسمی): از جمله رنگ‌های شاد در میان انواع رنگ‌های کاغذ دیواری، رنگ لیمویی است.

کاغذ دیواری لیمویی
کاغذ دیواری لیمویی

این رنگ از ترکیب دو رنگ زرد و رنگ سفید به دست می آید. هرچه درصد رنگ سفید نسبت به زرد بیشتر باشد، لیمویی روشن تری به دست می آید. این طیف از رنگ در ایجاد روحیه و نشاط تاثیر بسیار زیادی دارد. از این رنگ در تمامی فضاهای داخلی منازل مسکونی می توان استفاده کرد.

اگر در پذیرایی تمایل به استفاده از این رنگ شاد را دارید سعی کنید برای دیزان یک دیوار از رنگ لیمویی استفده کنید. می توانید برای ترکیب آن از انواع کاغذ دیواری در طیف رنگی زرد، سبز، آبی و بنفش که مکمل بسیار خوبی برای رنگ لیمویی به شمار می روند، بسته به دکوراسیون منزلتان استفاده کنید.

توجه داشته باشید می توانید از انواع طرح های گلدار با زمینه ی سفید و گل های لیمویی نیز برای ایجاد زیبایی بیشتر استفاده کنید.

اگر برای فضای اتاق خواب به استفاده از این رنگ علاقمند بودید می توانید از انواع طرح های هندسی، توپی، راه راه، منظره و ... استفاده کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل