اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812064531610239

استفاده از کاغذ دیواری گلبهی در دکوراسیون منزل

کد: 139812064531610239

http://bit.ly/2TzrWwx

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ گلبهی یا مرجانی جز زیر مجموعه‌های رنگ نارنجی هستند که با رنگ صورتی یا کمی قرمز ترکیب شده است.

کاغذ دیواری گلبهی
استفاده از کاغذ دیواری گلبهی در دکوراسیون منزل

اگر به هر دلیلی استفاده از کاغذ دیواری نارنجی را برای دکور فضای منزل یا محل کار خود مناسب نمی‌دانید، استفاده از این رنگ می‌تواند پیشنهاد خوبی برایشما باشد.

یکی از رنگ‌های ملایم و بسیار تاثیر گذار در ایجاد دکوراسیون در صنعت دیزاین و معماری است.
چنانچه علاقمند به ایجاد دکوراسیون آرامش بخش هستید توصیه می‌شود از رنگ گلبهی در دکوراسیون فضای پذیرایی و نشیمن خود استفاده کنید. انتخاب کاغذ دیواری گلبهی رنگ برای اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی می‌تواند فضای گرم و خوشامدگویی را برای مهمانان و عزیزانتان بسازد.

خوشبختانه رنگ گلبهی بسیار تطبیق ‌پذیر بوده و به راحتی می‌توان از رنگ‌‎های متنوع برای ترکیب با این رنگ استفاده کرد.

برای دیزاین اتاق فرزندان دلبندتان نیز رنگ گلبهی می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد زیرا در عین حال که در ایجاد آرامش نقش دارد، نشاط را نیز به محیط منتقل می‌کند.

توجه داشته باشید که از تمامی کاغذ دیواری‌ها با توجه به سلیقه‌ی شخصی خود و دیگر لوازم موجود، می‌توانید به تنهایی به عنوان کاغذ دیواری ساده و نیز به صورت ترکیبی چه از نظر طرح و چه رنگ استفاده کنید.

ترکیب رنگ گلبهی با رنگ‌های سفید، کرم، طوسی، بنفش، آبی بسیار ملایم و ... می‌تواند ترکیب خارق العاده‌ای را ایجاد کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل