اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812074535014674

نگران ارسال مرسولات پستی خود نباشید

پستکس؛ ارائه خدمات پستی در محل برای پیشگیری از ابتلا به کرونا

کد: 139812074535014674

http://bit.ly/2T0iFhL

، (اخبار رسمی): امروز و در شرایط بحرانی ظهور ویروس کرونا در ایران میخواهیم پستِکس، اولین سامانه جامع خدمات حمل و نقل کشور بپردازیم که با استفاده از آن می‌توانید برای کارهای پستی از خانه خارج نشده و به محل‌های پر تجمع پستی مراجعه نکنید و از خدمت پستی درب محل خود استفاده کنید.

صاحبان مشاغل و صنایع می‌توانند با کمک سامانه پستِکس، از سرویس‌های پستی شهری، بین شهری و حتی خارج از کشور به راحتی استفاده کنند.

سامانه پستِکس، برای خدمات پستی شهری و بین شهری با شرکت‌های پست، اپراتور اول پست، سرویس چاپار، اسنپ باکس، PDE، DTS، TPG، یارباکس و پستکس پلاس همکاری دارد.

همچنین پستِکس  با شرکت‌های PDE ، TPG، blue sky  و تی ان تی برای خدمات پست خارجی و با سامانه اوبار در بخش حمل و نقل سنگین سامانه همکاری دارهد

شما می‌توانید به راحتی با مقایسه قیمت، سرعت و کیفیت خدمات، از سرویس‌های متنوع سامانه پستِکس استفاده کنید.

از نکات برجسته این سامانه به امکان استفاده از تمامی سرویس‌ها بصورت درب تا درب و دریافت بارکد پستی بلافاصله پس از ثبت سفارش می‌توان اشاره کرد.

همچنین سرویس پست خارجی این سامانه، دارای دو بخش صادرات و واردات برای ۱۸۰ کشورِ دنیا حتی آمریکا و کانادا است.

فراموش نکنید با این روش دیگر نیازی نیست تا از محل کار و زندگی برای کار پستی خارج شوید. در این شرایط هزینه‌ها نیز کاهش یافته و برای افرادی که کسب کار اینترنتی دارند این بهترین و کامل‌ترین روش پستی است.

نکته جالب بعدی مربوط به افرادی است که فروشگاه آنلاین دارند یا طراح فروشگاه‌های آنلاین هستند، این افراد می‌توانند از افزونه‌های وکامرس، اوپن کارت، جوملا و حتی api که برای این سامانه طراحی شده، به راحتی استفاده کنند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت پستکس به آدرس www.postex.ir مراجعه و یا با شماره 02191300250 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پستکس

ثبت و تحویل سفارشات در تمامی ابعاد و با هر تعداد در کوتاهترین زمان، حمل کالا با کمترین هزینه با درنظر گرفتن وزن کالا از شرقی ترین استان کشور به غربی ترین استان کشور، ثبت سفارشات شما با هر ابعاد و هر تعداد حمل می گردد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | شهر و جامعه