اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812084536314624

راهنمای خرید لوازم خانگی

کد: 139812084536314624

http://bit.ly/3aFRvTC

، مشهد , (اخبار رسمی): لوازم خانگی از مهم‌ترین قسمت‌‌های خرید برای یک خانه است. چه بخواهید چه نه، لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه چیزهایی هستند که در طول روز سر و کار زیادی با آن‌ها خواهید داشت. نکته مهم اینجاست که هر یک از لوازم خانگی قلق‌های خاصی دارند که هنگام خرید باید به آن‌ها توجه شود

راهنمای خرید لوازم خانگی + نکات مهمی که باید بدانید
راهنمای خرید لوازم خانگی

در ادامه قرار است نکاتی بیان شود که در هنگام خرید لوازم خانگی مناسب است. شاید برایتان پیش آمده باشد که شعله اجاق گاز به سختی روشن می‌شود. باید چندین و چند بار امتحان کرد تا شاید در نهایت کلید روشن کردن شعله عمل کند. این موضوع درباره تمام وسایل دیگر نیز صدق می‌کند. سعی کنید مشکلاتی که در گذشته با لوازم خانگی  داشته‌اید را در نظر گرفته و طبق آن‌ها خرید کنید.

خرید بیهوده انجام ندهید

احتمالا شما هم جزو کسانی باشید که یک وسیله را تنها به این علت خریده‌اند که دارای ویژگی منحصر به فردی بوده؛ در حالی که آن وسیله واقعا مناسب نیازهایتان نبوده است. برای اجتناب از چنین خریدی باید لیستی از ویژگی‌های مورد نظرتان با در نظر گرفتن اولویت‌هایی که دارید تهیه کنید. به این ترتیب شما خرید لوازم خانگی را به نحوی انجام می‌دهید که واقعا نیاز دارید. سعی کنید به فروشگاه‌های لوازم خانگی مختلف سر زده و بهترین مدل‌ها و بهترین ویژگی‌ها را بیابید. برخی عقیده دارند پاییز بهترین فصل خرید لوازم خانگی است زیرا فروشنده‌ها می‌خواهند لوازم موجود را بفروشند تا جا برای لوازم جدید باز شود

تماشای برنامه‌های سرآشپزان به این معنا نیست که شما یک سرآشپز هستید. در واقع اگر شما هر روز در حال خوردن پیتزا هستید، یخچالی باریک که نمی‌توانید جعبه پیتزا را در آن قرار دهید مناسب شما نخواهد بود. همچنین خانواده‌های پرجمعیت هرگز از یخچالی کوچک و جمع و جور رضایت نخواهند داشت. در این زمینه می‌توان مثال‌های زیادی ذکر کرد. مثلا ماشین لباسشویی با ویژگی‌های بسیار عالی و ظرفیت بالا به درد کسی که تنها زندگی می‌کند نخواهد خورد؛ حتی اگر در حراج باشد!

دفترچه راهنما را بخوانید

یادتان باشد که نباید پیش از خواندن دفترچه راهنما، از ویژگی‌های لوازم خانگی خود استفاده کنید. اگر در هنگام خرید لوازم خانگی متوجه شدید دفترچه راهنما به طور واضح و کامل در مورد محصول توضیح نداده است، بهتر است آن را نخرید و به سراغ خرید یک وسیله دیگر بروید.

شاید تعجب کنید، اما بسیاری از افراد پس از خرید لوازم خانگی مانند یخچال متوجه خواهند شد که این یخچال در فضای مورد نظرشان جای نخواهد گرفت. همچنین بسیاری به این موضوع توجه نمی‌کنند که پیش از رسیدن لوازم خانگی به آشپزخانه باید آن را از راهرو، پله‌ها و... عبور دهند. بنابراین حواستان باشد تمام اندازه گیری‌های لازم را انجام دهید تا به چنین مشکلی برنخورید.

در خرید لوازم خانگی هرگز گول ظاهر زیبا را نخورید

شاید باورتان نشود اما برخی افراد چیزی را می‌خرند تنها به این علت که دستگیره آن با دستگیره سایر وسایلشان هماهنگی دارد! مطمئنا شما هم رنگ یا سبک‌های خاصی را می‌پسندید و با دیدن یکی از آن‌ها به شدت تمایل به خریدشان خواهید داشت. اما یادتان باشد برای پخت و پز، صورتی بودن یک اجاق گاز ویژگی خوبی به حساب نمی‌آید!

در خرید لوازم خانگی هرگز دو کالا را بدون در نظر گرفتن میزان صدای تولیدی‌شان مقایسه نکنید. بسیاری از وسایل آشپزخانه از قبیل هودها سر و صدای زیادی دارند که تحمل آن بسیار مشکل است.

سایز مناسب کالا را در نظر داشته باشید

لوازم خانگی در اندازه‌ها و ارتفاع‌های مختلفی تولید می‌شوند. اگر قرار است از مایکروویو به عنوان اجاق گاز دومتان استفاده کنید، مطمئن شوید که قابلمه‌های پیرکس شما در آن جا خواهند شد. مایکروویو شما باید به اندازه‌ای بزرگ باشد که ظرف مورد علاقه‌تان یا یک بوقلمون در آن جای گیرد. در بسیاری از مایکروویوها تنها ظروف کوچک جای خواهند گرفت. البته این موضوع به مذاق عده‌ای خوش می‌آید. بنابراین پیش از خرید تمامی چیزهایی که قرار است در این وسیله خانگی جای گیرند را در نظر بگیرید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

درب‌ها را بررسی کنید

برای یخچال‌های انواع مختلفی از درب وجود دارند که لازم است با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، میزان سفت شدن درب یخچال است. آیا درب یخچال آنقدر محکم می‌شود که باز کردن مجدد آن کار سختی است؟ شاید درب‌های محکم جلوی مصرف زیاد انرژی را بگیرند اما احتمالا پس از چند بار باز و بسته شدن حسابی خسته‌تان خواهند کرد.

بپرسید به چه وسایل دیگری نیاز دارید

پس از خرید لوازم خانگی این احتمال وجود دارد که نیاز به خرید چیزهای دیگری نیز داشته باشید. برای مثال ممکن است برخی اجاق گازها به فن نیاز داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتاکالا

مرجع رسمی لوازم خانگی ایران . اطلاعات عمومی و تخصصی و نقد و بررسی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل