اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812084536912076

روش تهیه کرم گانودرما

کد: 139812084536912076

http://bit.ly/2Vyo7KB

، تبریز , (اخبار رسمی): با تهیه کرم گانودرما می‌توان جای لک‌های پوستی نظیر پیسی و حتی جوش را از بین برد.

روش تهیه کرم گانودرما
روش تهیه کرم گانودرما

تاثیر  قارچ گانودرما بر بیماری‌های پوستی

مصرف قارچ گانودرما ( به شکل عصاره خوراکی، کرم گانودرما، ماسک گانودرما ) موجب بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌شود. عصاره گانودرما جذب پوست شده و موجب می‌شود تا فعالیت سلول‌های ملانین که مسئولیت رنگ پوست را بر عهده دارند، تقویت شوند و بافت‌های از بین رفته به مرور زمان بهبود یابند. همچنین با تنظیم ترشح سایتو کاین‌ها که واکنش‌های التهابی را در بدن کنترل می‌کنند. باعث کاهش التهاب سیستماتیک بدن و کنترل بیشتر سیستم ایمنی می‌شود.

توصیه می‌شود تا عصاره قارچ به شکل چای گانودرما و صورت ناشتا مورد استفاده قرار گیرد. تا اثربخشی بهتر و مطلوب‌تر این قارچ حاصل شود. همچنین می‌توان از کرم گانودرما ( ماسک گانودرما ) نیز استفاده کرد. که آن نیز تاثیرات فوق العاده‌ای دارد.

لازم به ذکر است که دوره‌ی درمانی هر فرد با دیگری متفاوت است. بنابراین در طول دوره‌ی درمان صبور باشید و استاندارد مقدار مصرف گانودرما را رعایت کنید

در ادامه روش تهیه کرم گانودرما بررسی شده است.

 کرم گانودرما

با تهیه کرم گانودرما می‌توان جای لک‌های پوستی نظیر پیسی و حتی جوش را از بین برد. قبل استفاده از کرم محل مورد نظر را به خوبی بشویید و خشک کنید. این کرم باید حداقل ۵ ساعت روی پوست بماند. تا نتیجه‌ی مطلوب حاصل شود. با استفاده از این کرم و استفاده مداوم از آن شاهد از بین رفتن تمامی لکه‌های ایجاد شده بر روی پوست خواهید بود. توصیه می‌شود تا در طول درمان از میزان بیشتری میوه، سبزیجات و آب استفاده شود و از استعمال دخانیات و الکل خودداری شود.

روش تهیه کرم گانودرما 

دو قاشق چایخوری  پودر گانودرما را در یک ظرف بریزید. با یک قطره چکان، مقداری آب جوش بر روی پودر  بریزید. به قدری که پودر مرطوب شده و حالت خمیری پیدا کند. کرم  آماده شده است. می‌توانید این کرم بدست آمده را بر روی قسمت‌های مختلف پوست بدن که دچار آسیب شده است، بمالید. ( از تماس با اطراف چشم  خودداری شود )

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ghar.ch مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت مرجع قارچ های خوراکی و دارویی

بزرگترین و کامل ترین مرجع قارچ های خوراکی به همراه آموزش کامل نحوه ی مصرف

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]