اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981208453709692

سلامت چشم با کامبوچا

کد: 13981208453709692

http://bit.ly/3asOlmb

، تهران , (اخبار رسمی): استفاده از کامبوچا در درمان بیماری‌های چشمی، پیشگیری و پاک سازی سموم مؤثر بوده و همچنین اهمیت حیاتی تنظیم متابولیسم اسید لاکتیک که می‌تواند دید چشم را افزایش داده، از خستگی و برخی بیماری‌های دیگر چشمی بکاهد، که این مسئله به سبب وجود مواد معدنی، اسیدها و ویتامین‌های محلول در کامبوچا است.

سلامت چشم با کامبوچا
سلامت چشم با کامبوچا

تحقیقات انجام گرفته توسط محققان، حاکی از آن است که مصرف چای کامبوچا برای درمان آب مروارید و سایر تغییرات قرنیه موثر و اثر آن در بیماری آب مروارید و دیگر مشکلات ایجاد شده بر روی قرنیه ثابت شده است، به اعتقاد برخی پزشکان استفاده از مواد و روش‌های طبیعی تأثیر مثبتی در پیش گیری و بهبود بیماری‌ها دارند که این عقیده روز به روز در حال افزایش است.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده توسط برخی پزشکان از جمله دکتر رابرت ای ویلنر، استفاده از کامبوچا در درمان بیماری‌های چشمی، پیشگیری و پاک سازی سموم مؤثر بوده و همچنین اعتقاد بر اهمیت حیاتی تنظیم متابولیسم اسید لاکتیک که می‌تواند دید چشم را افزایش داده، از خستگی و برخی بیماری‌های دیگر چشمی بکاهد، که این مسئله به سبب وجود مواد معدنی، اسیدها و ویتامین‌های محلول در کامبوچا است. این مواد نقش عمده‌ای در ساختمان، و تعمیر و نگه داری از غضروف، مخاط معده و مایع چشم دارند که این اثرات، تنها تعداد کمی از توابع بی حد و حصر کامبوچا است.

علاوه بر موارد ذکر شده، سبب شفافیت چشم و نیز دیگر بیماری‌های مرتبط به سلامت چشم، از جمله حفاظت در برابر آب مروارید (کاتاراکت)، گلوکوم (آب سیاه) و دژنراسیون ماکولای (AMD or ARDM) که شایع ترین علت کوری در جهان است، تأثیر بسزایی دارد. بیماری دژنراسیون ماکولای که در آن ماکولا یا لکه زرد تخریب می‌شود.

ماکولا قسمت حساس به نور شبکیه و مسئول دید مستقیم و واضح است که برای کارهای دقیق مثل خواندن و رانندگی لازم است. دژنراسیون ماکولا بر دو نوع است: خشک (Dry) و تَر (Wet). نوع خشک شایع‌تر بوده و حدود 90% بیماران به این نوع بیماری مبتلا می‌شوند. نوع تَر معمولاً با کاهش دید شدیدتر و جدی تری همراه است. دژنراسیون ماکولا در افراد بالای 65 سال شایع تر بوده و زنان بیشتر به این بیماری مبتلا می‌شوند. اکثر موارد این بیماری با افزایش سن بوجود می‌آید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برنا کامبوچا

برنا کامبوچا با هدف ارتقاء سطح سلامتی جامعه و ارائه محصولات جایگزین نوشابه‌های مضر صنعتی، تحقیقات خود را در زمینه نوشیدنی‌های گیاهی تخمیری از سال 1394 به همت جمعی از متخصصین صنعت و دانشگاه شروع و در واحد تحقیق و توسعه شرکت ، موفق به طراحی و تولید نوشیدنی تخمیری کامبوچا بر پایه طب سنتی گردید. این واحد تولیدی تحت نظارت سازمان غذا و دارو بوده و عضو انجمن جهانی تولیدکنندگان کامبوچا می باشد .

اطلاعات تماس
  • 091291*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی