اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812084537312076

آیا گانودرما می‌تواند به کاهش وزن کمک کند؟

کد: 139812084537312076

http://bit.ly/2IXS8fb

، تبریز , (اخبار رسمی): اضافه وزن یک مشکل شایع است که خیلی از افراد آن را در طول زندگی تجربه می‌کنند. چاقی خطر ابتلا به فشار خون بالا، دیابت، حمله قلبی و سایر عوارض را افزایش می‌دهد. کاهش وزن آنقدر حائز اهمیت است که فرد مبتلا به چاقی، با کاهش وزن حتی در حد چند کیلوگرم، در بسیاری از جنبه‌ها احساس بهتری پیدا می‌کند.

آیا گانودرما می تواند به کاهش وزن من کمک کند؟
آیا گانودرما می‌تواند به کاهش وزن کمک کند؟

حال سوال اینجاست که با توجه به تبلیغات گسترده آیا می‌توان از گیاه گانودرما لوسیدوم برای کاهش وزن استفاده کرد یا خیر؟

در پاسخ باید گفت گانودرما گیاه دارویی برای کاهش وزن نیست البته می‌تواند به شما کمک کند تا در شرایط خاص به طور غیر مستقیم وزن خود را کاهش دهید. مثلا:

اگر شما SLE (لوپوس) یا بیماری خود ایمنی دیگری داشته باشید، به دلیل مصرف طولانی مدت استروئید به تدریج اضافه وزن پیدا خواهید کرد. در این حالت، مصرف گیاه گانودرما  سیستم ایمنی بدن شما را تنظیم کرده و به آرامی شرایط شما را بهبود می‌بخشد و هنگامی که بیماری خود ایمنی شما بهبود یافت، پزشک ممکن است برای استروئید مقدار کمتری تجویز کند. درنهایت وزن شما کاهش می‌یابد.

یا اینکه در صورت بروز مشکل در هورمون‌هایی مانند کم کاری تیروئید، وزن شما نیز افزایش می‌یابد. گانودرما لوسیدوم یک گیاه موثر برای تنظیم تعادل هورمونی شما است و هنگامی که تعادل هورمون ترمیم شود، طبیعتاً شما کاهش وزن را تجربه می‌کنید.

بعضی اوقات هم افزایش وزن به دلیل احتباس آب به جای چربی‌ها ایجاد می‌شود. در این حالت، بدن بیشتر از حد لازم آب خود را حفظ می‌کند و این ناشی از ضعف کلیه یا ضعف قلب است. برای کلیه ضعیف، می‌توان از گیاه Cordyceps Sinensis و یا گانودرما برای تقویت کلیه استفاده کرد. برای قلب ضعیف، گانودرما لوسیدوم یکی از بهترین گیاهان دارویی است. گانودرما همچنین گردش خون را بهبود می‌خشد، که ممکن است به از بین بردن آب اضافی در بدن شما کمک کند.

البته مشخص است  که حتی اگر شرایطی که در بالا ذکر شد را ندارید و اضافه وزن دارید مصرف گیاه گانودرما نیز بسیار  ضروری است. چراکه به طور مؤثر به جلوگیری از عوارض شایع ناشی از اضافه وزن به خصوص فشار خون بالا و دیابت کمک می‌کند.

در کنار مصرف گانودرما برای کاهش وزن چه اقدامات دیگری لازم است؟

البته اقدامات اساسی که در کنار گانودرما برای کاهش وزن باید انجام داد عبارتند از:

  • زیاد غذا نخورید. هنگامی که حدود ۷۰٪ پر هستید از از غذا خوردن دست بکشید
  • قبل از خواب غذا نخورید ( قبل از ساعت ۸ شام میل کنید تا فاصله زمانی خوبی بین خواب و وعده شام ایجاد شود. )
  • از رژیم غذایی پر کالری خودداری کنید ( برای رژیم غذایی مناسب حتما از پزشک تغذیه کمک بگیرید )
  • خواب کافی و منظم داشته باشید
  • مهم‌تر از همه ورزش فراموش نشود

ممکن است روند کاهش وزن برای برخی کند باشد به گونه‌ای که در یک ماه ۱ کیلوگرم یا کمتر از دست دهند. با این حال مطمئن هستید که کاهش وزن شما با محصولی گیاهی انجام شده و به هیچ وجه عوارض جانبی ندارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت مرجع قارچ های خوراکی و دارویی

بزرگترین و کامل ترین مرجع قارچ های خوراکی به همراه آموزش کامل نحوه ی مصرف

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی