اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812084537712076

تاثیر گانودرما در درمان پسوریازیس

کد: 139812084537712076

http://bit.ly/2WeosTa

، تبریز , (اخبار رسمی): لکه‌های قرمز رنگ و زائده‌های فلس مانند نقره‌ای ایجاد شده در نقاط مختلف بدن، خارش‌ها و التهابات پوستی مداوم که منجر به بی خوابی‌های شبانه و کلافگی در طول روز می‌شوند و خشکی بیش از حد پوست اینها آزاردهنده‌ترین نشانه‌های بیماری پسوریازیس هستند.

گانودرما و پسوریازیس
تاثیر گانودرما در درمان پسوریازیس

بیماری پسوریازیس از جمله بیماری‌هایی است که به دلیل رابطه‌ی مستقیم با ظاهر افراد، می‌تواند تاثیرات منفی بر روی اعتماد به نفس و روحیه‌ی افراد داشته باشد و حتی در موارد پیشرفته‌ی بیماری می‌تواند منجر به منزوی شدن فرد مبتلا و دوری او از فضای جامعه و جمع‌های دوستانه شود.

از طرفی یکی از بزرگترین چالش‌هایی که در برابر افراد مبتلا به بیماری پسوریازیس وجود دارد هزینه‌های زیاد درمان و تامین داروی با کیفیت و مناسب است که خیلی از افراد مبتلا نمی‌توانند از عهده‌ی تامین آن برآیند. چرا که عمدتا داروهای مرتبط با پوست گران بوده و تحت پوشش بیمه هم نیستند.

اغلب مبتلایان به پسوریازیس که با ما هم در ارتباط هستند، از استرس و هیجانات زیاد نیز رنج می‌برند که این خود باعث تشدید علائم بیماری می‌شود.
پسوریازیس نام یک بیماری شایع خود ایمنی است که افراد مختلفی در هر شرایط سنی امکان ابتلا به آن را دارند. در واقع پسوریازیس یک اختلال پوستی به حساب می‌آید. در ادامه به بررسی گانودرما و پسوریازیس پرداخته شده و با نحوه‌ی تاثیر گانودرما بر پسوریازیس بیشتر آشنا حواهید شد.

گانودرما چیست؟

گانودرما نام یک قارچ با زادگاه چینی و طول عمری در حدود ۴۰۰۰ سال است که به دلیل دارا بودن خواص فراوان درمانی و تقویتی، همواره در جوامع و فرهنگ‌های مختلف دنیا در کانون توجه بوده و از آن استفاده‌های فراوانی شده است. از جمله خواص گانودرما می‌توان به پیشگیری و کمک به درمان ۳۰ نوع مختلف بیماری، خاصیت سمزدایی فوق العاده، منبع غنی آنتی اکسیدان و ارزش غذایی بالا و منبع غنی ویتامین و املاح معدنی موردنیاز بدن اشاره کرد.

بیماری پسوریازیس چیست ؟

برای اینکه متوجه شد که بیماری پسوریازیس چیست اول از همه باید با مفهوم بیماری‌های خود ایمنی آشنا شد. بیماری‌های خود ایمنی به آن دسته از بیماری‌ها اطلاق می‌شود که در آنها سیستم ایمنی بدن یا همان گلوبول‌های سفید خود بدن ما را به عنوان مشکل و اختلال شناسایی می‌کنند و در نهایت به بدن خود ما حمله می‌کنند. در بیماری پسوریازیس، حمله‌ی سیستم ایمنی بدن به سلول‌های پوستی اتفاق می‌افتد و در نتیجه‌ی آن التهاب و زائده‌های پوستی بر روی بدن دیده می‌شود.

گانودرما و پسوریازیس

 گانودرما بخاطر داشتن ترکیبات منحصر بفرد و همچنین تاثیرات مثبتی که بر روی بدن می‌گذارد می‌تواند در درمان و کنترل بیماری پسوریازیس نقش مهمی داشته باشد و از این رو نوشتن نام گانودرما و پسوریازیس در کنار یکدیگر نمی‌تواند بی دلیل باشد. در روش‌های درمانی بیماری پسوریازیس می‌توان علائم و نشانه‌های بیماری را کاهش دهد، که معمولا باعث می‌شود فرد احساس بهتری داشته باشد. اما یکی از موثرترین روش‌های درمانی این بیماری، درمان از طریق طب سنتی و گیاه درمانی است که از جمله پرکاربردترین و اثربخش ترینِ این مکمل‌ها و داروهای گیاهی برای درمان و کنترل بیماری پسوریازیس میتوان به قارچ گانودرما اشاره کرد.

تاثیر گانودرما بر پسوریازیس

گانودرما با تنظیم و متعادل سازی سیستم ایمنی بدن باعث کاهش زخم‌های ناشی از بیماری شده و حمله سیستم ایمنی بدن به سلول‌های خودی را تا حد زیادی کنترل کرده و باعث کاهش این حملات می‌شود. 

همچنین گانودرما به دلیل داشتن ترکیبات منحصر بفردی از جمله تری ترپن که خود ماده‌ای ضد آلرژی و ضد التهاب است و به طرز چشمگیری باعث کاهش التهاب ناشی از حملات سیستم ایمنی بدن به سلول‌های خودی شده و بخاطر داشتن مقادیر بسیار زیاد آنتی اکسیدان و خاصیت بازسازی کننده کمک بسیار زیادی به بهبود التهابات ناشی از آن می‌کند.

پسوریازیس هم مانند بسیاری از بیماری‌های خود ایمنی می‌تواند بر اثر اتفاقات استرس‌زا بوجود بیاید و در واقع استرس یک محرک بسیار قوی برای بیماری پسوریازیس به شمار می‌آید و افزایش مقدار استرس می‌تواند شدت بیماری را بیشتر کند. گانودرما با خاصیت آرامش بخشی خود به طور چشمگیری باعث کاهش میزان استرس و تنش‌های عصبی و افزایش آرامش بیشتر می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت قار.چ مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت مرجع قارچ های خوراکی و دارویی

بزرگترین و کامل ترین مرجع قارچ های خوراکی به همراه آموزش کامل نحوه ی مصرف

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان