اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812084537812417

معرفی کتاب‌های کمک درسی زبان انگلیسی دوازدهم و کنکور

کد: 139812084537812417

http://bit.ly/2wSMHeN

، تهران , (اخبار رسمی): در بین دوره‌های تحصیلی، دوره دوم متوسطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سال دهم به دلیل گذر از دوره اول به دوم متوسطه، هنوز شاهد آن هستیم که برخی از دانش آموزان در حال و هوای دوران گذشته هستند، اما در دوره دوم متوسطه باید خودشان را با دبیرستان تطبیق دهند.

معرفی کتاب های کمک درسی زبان انگلیسی دوازدهم و کنکور
معرفی کتاب‌های کمک درسی زبان انگلیسی دوازدهم و کنکور

انتخاب رشته و ورود به رشته‌ای که آینده تحصیلی و شغلی دانش آموز را تحت شعاع قرار می‌دهد، خود به تنهایی عاملی استرس زا برای او است؛ در ضمن در این دوره،‌ دانش آموزان بطور جدی با مفهوم کنکور آشنا می‌شوند.

زبان انگلیسی یک زبان با ریشه غرب آلمانی است که برای اولین بار در اوایل قرون وسطی در انگلستان مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر یکی از زبان‌های رایج جهان است. زبان انگلیسی تنها زبان رسمی یا یکی از زبان‌های رسمی حدود ۶۰ کشور مستقل است. زبان انگلیسی بعد از چینی ماندارین و اسپانیایی، سومین زبان مادری رایج جهان است. امروزه زبان انگلیسی به صورت گسترده‌ای در سراسر جهان به عنوان زبان دوم آموزش داده می‌شود. زبان انگلیسی همچنین زبان رسمی سازمان ملل و اتحادیه اروپا نیز است.

سرفصل‌های مطرح شده در زبان انگلیسی دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور:

درس اول: Sense of appreciation

درس دوم: Look it up

درس سوم: Renewable energy

سخت بودن یک زبتان تا حد نسبی است؛ اما باید بدانید که یادگیری انگلیسی تقریبا از تمام زبان‌های اروپایی دیگر ساده است. در زبان انگلیسی افعال تقریبا صرف نمی‌شوند. این موضوع هر بر خلاف بخش بزرگی از زبان‌ها از جمله آلمانی، فرانسه، روسی، عربی، اسپانیایی و حتی فارسی است. صرف نشدن فعل‌ها استفاده از آن‌ها را در جمله بسیار ساده می‌کند.

بهترین کتاب‌های کمک درسی زبان انگلیسی دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور

  • انتشارات خیلی سبز:

کتاب ماجراهای من و درسام (خیلی سبز) زبان انگلیسی دوازدهم:

کتاب ماجراهای من و درسام زبان انگلیسی دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و پرسش انتشارات خیلی سبز است که شامل درسنامه و تمرینات آموزشی جامع و کامل حاوی مباحث: لغات، گرامر، مکالمه، درک مطلب، تلفظ، نگارش به همراه نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی است.

کتاب آموزش شگفت انگیز (خیلی سبز) زبان انگلیسی دوازدهم:

کتاب آموزش شگفت انگیز زبان انگلیسی دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است؛ این کتاب شامل آموزش مفهومی گرامر، سوالات تشریحی در انتهای هر بخش، آموزش نحوه پاسخگویی به سوالات درک متن و امتحانات تشریحی به سبک آزمون نهایی.

کتاب نردبام (خیلی سبز) زبان انگلیسی کنکور:

کتاب نردبام جامع زبان انگلیسی پیشرفته کنکور، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز شامل درسنامه کامل با مثال‌های آموزشی، تست‌های سراسری داخل و خارج از کشور به توضیحات و پاسخ، آموزش تکمیلی از طریق پاسخنامه کاملا تشریحی است.

کتاب آموزش جامع (خیلی سبز) زبان انگلیسی کنکور ۹۹:

کتاب جامع زبان انگلیسی کنکور ۹۹،‌از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل درسنامه روان و ساده، قواعد و گرامر، واژه نامه و بخش کتاب واژگان، متن‌های کلوز و درک مطلب، تست‌های فراوان به همراه پاسخنامه تشریحی است. همراه با کتابچه واژگان رایگان در ابعاد پالتویی، مناسب برای قبولی در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی معتبر.

کتاب جی بی (خیلی سبز) چکیده زبان انگلیسی کنکور:

کتاب جی بی چکیده زبان انگلیسی کنکور از سری کتاب‌های جمع بندی انتشارات خیلی سبز است که شامل لغات مهم و منتخب تمام درس‌ها، کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را همراه با معنی فارسی آنها، نکات گرامری مهم هر درس به صورت مختصر و مفید، نمونه سوال شبیه ساز کنکور به همراه پاسخنامه به سوالات و درک متن‌ها است.

  • انتشارات گاج:

کتاب میکرو طلایی (گاج) زبان انگلیسی دوازدهم:

کتاب میکرو زبان انگلیسی دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل واژگان هر درس به صورت درجه بندی شدی از لحاظ اهمیت، درسنامه های جامع و مصور به زبان ساده و روان، تست‌های استاندارد کنکوری و سوالات ترکیبی کنکوری، جواب های تشریحی همراه ترجمه تمامی جملات به همراه ضمیمه رایگان درک مطلب و کلوز تست، مناسب جهت بالا رفتن مهارت تست زنی برای درس زبان انگلیسی در کنکور سراسری.

کتاب پرسمان (گاج) زبان انگلیسی دوازدهم:

کتاب پرسمان زبان انگلیسی زبان انگلیسی دوازدهم از سری کتاب‌های امتحانی انتشارات گاج است که شامل درسنامه‌های خلاصه و کاربردی به همراه مثال‌های آموزشی، بانک سوالات امتحانی زبان انگلیسی دوازدهم به همراه پاسخنامه تشریحی.

کتاب میکرو (گاج) زبان انگلیسی پایه دهم و یازدهم:

کتاب میکرو زبان انگلیسی پایه دهم و یازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل آموزش جامع و کاربردی، بانک تست‌های استاندارد متنوع و ترکیبی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی و ترجمه تک تک جملات کتاب مناسب برای آمادگی در امتحانات سراسری.

کتاب میکرو طلایی (گاج) زبان انگلیسی کامل کنکور:

کتاب میکرو طلایی زبان انگلیسی کامل کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل آموزش کامل مباحث گرامری کتاب‌های درسی زبان انگلیسی دهم،‌ یازدهم و دوازدهم به زبان ساده و روان، همراه با آموزش نکات کاربردی و میان برهای تستی، بانک پرسش‌های چهارگزینه‌ای تالیفی منطبق بر اهداف کتاب درسی و تست‌های برگرفته از کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور سال‌های اخیر.

کتاب مینی میکرو طلایی (گاج) واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی جامع کنکور:

کتاب مینی میکرو طلایی واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی جامع کنکور ازسری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج شامل سوالات چهارگزینه‌ای، لغات کاربردی و تخصصی، یادگیری واژگان زبان انگلیسی و گرامر به صورت درس به درس، ویژگی‌های منحصر به فرد، گرامر زبان انگلیسی دوره اول متوسطه و همچنین واژگان و گرامر دوره دوم متوسطه، ارائه پیشوندها، پسوندها، همنشین‌ها، مترادف‌ها و متضاد‌ها، ارائه واژگان موضوعی، ارائه واژگان الفبایی مناسب برای شرکت در کنکور سراسری.

  • انتشارات مهر و ماه:

کتاب جمع بندی (مهر و ماه) زبان انگلیسی کنکور:

کتاب جمع بندی زبان انگلیسی از سری کتاب‌های چمع بندی انتشارات مهر و ماه است که شامل مرور کامل تمام مباحث انگلیسی کنکور، کامل ترین و مهم ترین مجموعه لغات هر درس به همراه مترادف‌ها، متضادها، واژه‌های هم خانواده، واژه‌های مشابه و هم آوا، مرور ساده و روان مباحث گرامر همراه با تست نمونه به منظور تثبیت آموخته‌ها.

  • انتشارات مبتکران:

کتاب جامع (مبتکران) زبان انگلیسی جامع کنکور:

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور دکتر شهاب اناری، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات مبتکران است که شامل آموزش گرامر، پرسش‌های گرامر با پاسخنامه تشریحی، آموزش واژگان،‌پرسش‌های واژگان با پاسخ تشریحی، آموزش تکنیک‌های درک مطلب، پرسش‌های کلوز تست با پاسخ نامه تشریحی و آزمون نمونه به همراه واژه نامه جیبی هوشمند و یک DVD حاوی کلیپ‌های آموزشی مختلف و فایل صوتی تمامی واژگان سال‌های دهم، یازدهم و دوازدهم.

 کتاب درک متن (مبتکران) زبان انگلیسی جامع کنکور:

 کتاب درک متن (مبتکران) زبان انگلیسی جامع کنکور به زبان دکتر شهاب اناری، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات مبتکران است که شامل تکنیک‌ها و مهارت‌های متن خوانی، کلوز تست‌های منتخل کنکورهای سال‌های اخیر، درک مطلب‌های سطح بندی شده و شبیه ساز کنکور است.

خرید کتاب کمک درسی زبان انگلیسی دوازدهم (تمامی رشته ها) دوره دوم متوسطه و کنکور از سایت دانش لند امکان پذیر است.

یکی از وظایف ما در دانش لند آن است که تمامی جنبه‌های مثبت و منفی کتاب‌های کمک آموزشی و بهترین‌ها را به شما معرفی کنیم؛ آگاه سازی شما عزیزان از محتوا و اهمیت استفاده از آن‌ها یکی دیگر از وظایف ماست. دانش لند تلاش می‌کند دیدگاه‌های مختلف در هر زمینه را برای شما بیان می‌کند تا شما راحت‌تر و گزیده‌تر بتوانید تصمیم گیری کنید. وبسایت ما با بهره مندی از دسته بندی‌های متعدد در زمینه کتاب‌های کمک آموزشی و بازی‌های فکری، بانکی جامع در اختیاروالدین و دانش آموزان قرار داده است، یکی دیگر از مزیت‌های دانش لند، تخفیف همیشگی ۲۰% بر روی تمام محصولات کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | نشریات و کتاب