اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812084539014681

بیدُک؛ ساخت رایگان فروشگاه اینترنتی برای کسب و کارهای عرضه محصولات بهداشتی

کسب و کارها در مقابله با کرونا تنها نیستند!

کد: 139812084539014681

http://bit.ly/32C8SSe

، تهران , (اخبار رسمی): در راستای خدمت رسانی به عموم مردم و عمل کردن به وظیفه اجتماعی خود در این بحران پدید آمده یعنی ویروس کورونا و کمک به کسب و کارهای دارای محصولات بهداشتی، در بیدُک طی کمترین زمان برای هرکدام از این کسب و کارها فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین و همین‌طور امکان ارسال کالا ساخته خواهد شد.

ساخت فروشگاه اینترنتی برای کسب و کارهای عرضه محصولات بهداشتی در طرح اشتراک حرفه‌ای بیدُک به‌صورت ۱۰۰% رایگان خواهد بود، که شامل تمام امکانات و ابزارهای موجود برای مدیریت فروشگاه اینترنتی است

اگرچه امکان عرضه محصولات بهداشتی به‌صورت فیزیکی سخت شده است و در این حین عده‌ای سودجو سعی بر سو استفاده از این بحران پیش آمده را دارند، اما بیدُک با این موضوع مقابله خواهد کرد و در کنار کسب و کارهایی که امکان عرضه محصولات بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مانند ماسک، پد بهداشتی، مواد و ژل شستشو دست و ... را دارند خواهد بود.

در راستای خدمت رسانی به عموم مردم  و عمل کردن به وظیفه اجتماعی خود در این بحران پدید آمده یعنی ویروس کورونا و کمک به کسب و کارهای دارای محصولات بهداشتی و همین‌طور مصرف کننده‌ها برای دسترسی سریع‌تر به این محصولات، در بیدُک طی کمترین زمان برای هرکدام از این کسب و کارها فروشگاه اینترنتی با امکان پرداخت آنلاین و همین‌طور امکان ارسال کالا ساخته خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که ساخت فروشگاه اینترنتی برای کسب و کارهای عرضه محصولات بهداشتی به‌صورت ۱۰۰% رایگان در طرح اشتراک حرفه‌ای بیدُک خواهد بود، که شامل تمام امکانات و ابزارهای موجود برای مدیریت فروشگاه اینترنتی است.

از زمان اعتبارسنجی کسب و کارها، تمام مراحل ساخت و راه‌اندازی فروشگاه با کمک کارشناسان بیدُک صورت خواهد گرفت تا در کمترین زمان و بدون مشکل دسترسی به محصولات بهداشتی برای مردم فراهم شود.

لازم به ذکر است که امکان راه‌اندازی فروشگاه تنها برای کسب و کارهایی که حوزه فعالیت آنها عرضه محصولات بهداشتی برای مقابله با کورنا است، رایگان خواهد بود.

ضمناً کسب و کارهایی که حوزه فعالیت آنها فروش محصولات بهداشتی نیست و در این بحران پیش آمده نگران فروش شب عید خود هستند، در بیدُک به آنها کمک خواهد شد تا با هر طرح اشتراکی که وارد بیدُک شوند، به سرعت فروشگاه اینترنتی برای آنها راه‌اندازی شود تا بیش از این دچار ضرر و کاستی فروش نشوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصدی طرح اشتراک حرفه‌ای بیدُک با شماره 91013574-021 تماس حاصل کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت فروشگاه ایترنتی و امکانات و ویژگی های آن در بیدُک، به آدرس اینترننتی www.bdok.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیدک

بیدُک یک راهکار کلی برای فروش در اینترنت است. مجموعه‌ای از ابزارها، کانال‌های فروش و راهکارهای حمل و پرداخت و بازاریابی که در اختیار فروشگاه قرار می‌گیرند. بستری ابری که قابلیت ساخت و مدیریت فروشگاه اینترنتی بدون دانش فنی را برای افرادی که محصولی برای فروش دارند فراهم می‌کند و آن‌ها می‌توانند هم‌زمان محصول خود را در کانال‌های مختلف فروخته و از طریق بیدُک مدیریت کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]