اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812094539414685

روش ایجاد سیگنال‌های برند در سئو، بدون برندینگ

آشنایی با سیگنال‌های برند مرتبط با بازدید و ورودی گوگل

کد: 139812094539414685

http://bit.ly/2wmRS6r

، تهران , (اخبار رسمی): جستجو شدن نام برند در گوگل یکی از سیگنال‌های برند است. نمی‌توان بدون تبلیغات از کاربران خواست نام برند را جستجو کنند. چاره کار برای اجرای برند سرچ، خرید ورودی گوگل است که سیستم‌های بازدید طبیعی مثل بازدیدیار می‌توانند این کار را انجام دهند که صرفا این سیگنال را ایجاد کنند.

آشنایی با سیگنال‌های برند مرتبط با بازدید و ورودی گوگل
آشنایی با سیگنال‌های برند مرتبط با بازدید و ورودی گوگل

چاره کار برای اجرای برند سرچ و ایجاد سیگنال‌های برند بدون اجرای تبلیغات و برندینگ سنگین، خرید ورودی گوگل و خرید بازدید مستقیم است که سیستم‌های بازدید طبیعی مثل بازدیدیار این کار را انجام می‌دهند

اگر در حوزه سئو یا دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید و اطلاعات به روزی دارید قطعا با برند سیگنال‌ها آشنایی دارید. در ادامه برند سیگنال‌ها و تاثیر آنها در دنیای سئو و گوگل در سال 2020 بررسی شده است.

برند سیگنال یعنی شاخص‌هایی که نشان دهنده میزان شهرت و محبوبیت یک برند نزد مردم و کاربران است. اما گوگل چطور این موارد را متوجه می‌شود؟

سیگنال‌های برند اصلی شامل موارد زیر است:

جستجو شدن نام برند شما در گوگل. اسم خاص وب سایت یا برند شما در گوگل جستجو شود! و بعد روی سایت شما کلیک شود! کاربرانی که شما را می‌شناسند عمدتا به فارسی یا انگلیسی نام شما را تایپ می‌کنند و در گوگل جستجو می‌کنند. حتی اگر آدرس دقیق شما را بدانند.

ما چطور این سیگنال را برای خود ایجاد کنیم؟

اینکه کاربران را وادار کنیم نام برند را در گوگل جستجو کنند مقدور نیست، مگر اینکه با تبلیغات میلیاردی فراوان، مردم را کنجکاو کرد تا نام برند را جستجو کنند. طبیعتا نمی‌توان چنین هزینه‌هایی انجام داد. چاره کار برای اجرای این موضوع یعنی ایجاد برند سرچ، خرید ورودی گوگل است که سیستم‌های بازدید طبیعی مثل بازدیدیار می‌توانند این کار را انجام دهند که صرفا این سیگنال را ایجاد کنند.

  • جستجو شدن نام برند همراه با کیوردهای شما در گوگل. وقتی کیورد همزمان با نام برند جستجو شود، یعنی کاربران به دنبال آن کلمه کلیدی در سایت شما هستند و از گوگل می‌خواهند آن صفحه مرتبط با آن کیورد را فقط در سایت مورد نظر به آنها نشان دهد.
  • ورودی زیاد سایت شما به صورت مستقیم. کابرانی که یک برند را می‌شناسند یا قبلا به سایت شما سر زده‌اند، یا مستقیم ادرس شما را تایپ می‌کنند که در این شرایط، با تایپ بخشی از ادرس شما، مرورگر آنها نام کامل سایت شما را به آنها پیشناد می‌دهد و کاربر فقط با تایپ دو حرف و یک کلید اینتر وارد وب سایت شما می‌شود! یا از بوک مارک خود با یک کلیک وارد سایت شما می‌شود که می‌تواند حتی صفحه داخلی از سایت شما باشد.
  • بازدید مستقیم سایت از طریق اپلیکیشن‌ها و پیامک. ورودی از عمده اپلیکیشن‌های موبایل و پیامک، بازدید مستقیم محسوب می‌شود، زیرا سایت ارجاع دهنده وجود ندارد و یک اپ موبایل است. این مورد می‌تواند زیرمجموعه‌ای از مورد قبلی باشد.
  • وجود نام برند شما در سایت‌های مختلف دیگر بدون لینک شدن. اینکه نام فارسی و دامنه شما بدون اینکه لینک شود در سایت‌های دیگر، به صورت متن وجود داشته باشد، سیگنال برند است که در Digitalbrandinginstitute این موارد و بقیه موارد لیست شده است.
    هر چقدر بیشتر این موضوع اتفاق افتد، سیگنال قوی تری است.
  • وجود لینک‌هایی با عنوان برند شما به تعداد زیاد در سراسر وب از سایت‌های دیگر.

ترافیک ارجاعی از سایت‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی و سیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی نیز از دیگر موارد مرتبط با سیگنال‌های برند است که گوگل از طریق مجموع همه این موارد به میزان محبوبیت و شهرت وب سایت‌ها پی می‌برد و در بخشی از الگوریتم رتبه بندی خود لحاظ می‌کند.

حجم بازدیدها چقدر باشد تا سیگنال برند محسوب شود؟

سیگنال‌های برند هیچ سقفی ندارند و هرچه بیشتر بهتر! اگر شما در تلویزیون تبلیغ کنید یا کمپین تبلغیاتی پیامکی یا در تلگرام راه اندازی کنید به طور ناگهانی بازدیدهای مستقیم و جستجوی نام برند شما هزاران بار اتفاق می‌افتد و اگر تبلیغات شما مداوم باشد یا در سطح شهر و اینترنت، تبلیغات زیادی داشته باشید، این بازدیدها حفظ می‌شود. لذا در حالت طبیعی این اتفاق می‌افتد!

 موضوع اینجاست که افرادی به اشتباه اقدام به خرید بازدید گوگل می‌کنند به شکلی که فقط کلمه کلیدی آنها در گوگل جستجو شود و روی آن کلیک شود. این کار فایده‌ای ندارد و فقط به تعداد Impression و Click آنها در سرچ کنسول گوگل اضافه می‌شود و بودجه آنها را هدر می‌دهد.

درحالی که اگر صرفا برای برند سیگنال‌ها یعنی بازدید مستقیم و ارگانیک با جستجوی نام برند و کیورد برند دار انجام شود، علاوه بر اینکه طبیعی است، دیتای سرچ کنسول را با اعداد Fake اشتباه نمی‌کند و باعث ایجاد برند سیگنال می‌شود و هیچ سقفی ندارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایانش برتر

رایانش برتر تهران 20 سیستم تحلیل داده ها بر اساس هوش مصنوعی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]