اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981210453977458

مراکز بهداشتی و درمانی می‌توانند به صورت رایگان از رایچت استفاده کنند

کد: 13981210453977458

http://bit.ly/2PwtF4j

، تبریز , (اخبار رسمی): همان‌گونه که برای رعایت بهداشت فردی، مواد ضدعفونی و شستشوی مداوم دست‌ها پیشنهاد می‌شود، برای حضور کمتر در تجمعات نیز راه‌حلی مناسب باید ارائه شود. استفاده از روش‌های آنلاین به جای حضور فیزیکی یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌تواند در این شرایط بسیار راه‌گشا باشد.

مراکز بهداشتی و درمانی می‌توانند به صورت رایگان، از رایچت استفاده کنند
مراکز بهداشتی و درمانی می‌توانند به صورت رایگان از رایچت استفاده کنند

​​کرونا در این چند وقت اخیر، کم یا زیاد زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. اینکه این بیماری خطرناک است یا نه، شاید به نوع نگاه ما بستگی دارد!

​​در این روزها می‌توان با آگاهی و تغییر برخی از عادات روزمره با این بیماری به درستی مقابله کرد، رعایت بهداشت فردی، نبودن در مکان‌های شلوغ و موارد دیگر که این روزها بسیار شنیده می‌شود. 

​​اما نکته بسیار مهم در کنار ذکر این موارد، ارائه راه‌حل مناسب است. به طور مثال همان‌گونه که برای رعایت بهداشت فردی، مواد ضدعفونی و شستشوی مداوم دست‌ها پیشنهاد می‌شود، برای حضور کمتر در تجمعات نیز راه‌حلی مناسب باید ارائه شود.  استفاده از روش‌های آنلاین به جای حضور فیزیکی یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌تواند در این شرایط بسیار راه‌گشا باشد.

​​این روزها، مراکز بهداشتی و درمانی شلوغ‌تر از ایام دیگر هستند. ازدحام در این مکان‌ها نیز می‌تواند نگران کننده باشد. راه‌حلی که می‌توان در اینجا برای کاهش تعداد مراجعات به کار برد، استفاده از گفتگوی آنلاین است. 

​​مراکز بهداشتی و درمانی که در حال حاضر پذیرنده این بیماران هستند، می‌توانند با نصب پلتفرم گفتگوی آنلاین بر روی وب‌سایت خود با مردم پیش از مراجعه حضوری گفتگو کنند. مردم می‌توانند به صورت آنلاین و بدون ماندن در صف انتظار تلفن با متخصصین گفتگو کنند و از علایم و وضعیت جسمانی خود صحبت کنند. در این حالت علاوه بر کاهش نگرانی مردم از شرایط حاضر، مراجعات غیر ضروری به مراکز درمانی کمتر می‌شود و کادر درمان می‌توانند با آرامش بیشتری به بیماران رسیدگی کنند.  

​​​​همه باهم تا نابودی کرونا

​​پلتفرم گفتگوی آنلاین رایچت همراه شماست. ما با توجه به شرایط پیش آمده، آمادگی خود را جهت همکاری با کادر درمان اعلام می‌داریم. مراکز بهداشتی و درمانی می‌توانند به صورت رایگان، این پلتفرم را با امکانات نامحدود بر روی وب‌سایت خود نصب کنند. 

​​رایچت نیز ضمن تشکر از خدمات ارزنده کادر درمان، خود را مسئول می‌داند که قدمی برای جلوگیری از شیوع این بیماری در کشور بردارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایچت

رایچت سریعترین روش برای پشتیبانی ، کارآمدترین سیستم برای فروش هدف رایچت کمک به رشد کسب و کارها با ایجاد یک رابطه خوب بوسیله مکالمه مستقیم و بدون واسطه مشتریان با شرکت شماست . مشتریان راضی تر و فروش بیشتر شرکت شما از اولویت های ماست . رایچت در بستر یک پلتفرم و کاملا واکنشگرا طراحی شده که میتونید از طریق کامپیوتر شخصی ، موبایل و یا با تبلت خودتون در هر کجا که خواستید ازش استفاده کنید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]