اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812104541214374

معرفی 4 سایت کاریابی تهران

کد: 139812104541214374

http://bit.ly/2uJ6JrF

، (اخبار رسمی): یکی از موضوعات مهم در هر جامعه، اشتغال و پیدا کردن شغل مناسب است. وجود نیروی کار فراوان و فرصت‌های شغلی کمتر بر اهمیت این موضوع در کشور و به ویژه در تهران افزوده است.

بهترین سایت‌ کاریابی تهران ( معرفی 4 سایت کاریابی )
معرفی 4 سایت کاریابی تهران

گسترش فناوری‌های ارتباطات و امکانات اینترنتی، باعث کارآمدی و پیشرفته‌تر شدن  فرایند جستجوی شغل و همچنین جذب نیروی کار مناسب شده‌است. یکی از مناسب‌ترین شیوه‌ها برای یافتن شغل متناسب با نیازهای  فرد متقاضی کار، استفاده از سایت‌های اینترنتی ویژۀ کاریابی است.

وبسایت کاریابی، یک نوع از وبسایت‌های‌ فعال در زمینه اشتغال است که به‌طور خاص با مفاهیم استخدام و سوابق شغلی، سروکار دارد.

بسیاری از وبسایت‌های کاریابی با هدف ارائه‌ی خدمات شغلی و استخدامی به کارفرمایان طراحی می‌شوند و امکان یافتن افراد مناسب را برای رده‌های شغلی مناسب در شرکت‌ها و مؤسسات، فراهم می‌کنند.

همچنین، یک شخص آینده‌نگر می‌تواند با استفاده از وبسایت کاریابی، آگهی‌ها و اعلان‌های نیازمندی‌ شغلی مناسب خود را مشاهده کند، اسناد و فرم‌های مورد نیاز آن شغل را تکمیل و به وبسایت ارسال کند، و آگهی شغلی موجود در وبسایت‌ها را بازبینی و بررسی کند.

رزومه یا کارنامک به نوشته‌ای گفته می‌شود که در آن، سابقه‌ی تحصیلی، مهارتی و شغلی و برخی جزئیات زندگی یک شخص درج می‌شود و شرکت‌ها و کارفرماها می‌توانند با مطالعه‌ی رزومه‌، در مورد استخدام یک فرد خاص، تصمیم‌گیری کنند.

تهیه‌ی یک رزومه مناسب، معمولا اهمیت زیادی برای کسب موفقیت در کاریابی و استخدام دارد. املا و نوشتار صحیح و بی‌غلط بودن رزومه نیز از موارد مهم در تهیه‌ی آن، محسوب می‌شود.

هر رزومه، دارای بخش‌های مختلفی است. بخش معرفی شخصی، شامل: نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، وضعیت تأهل، نشانی، شماره تلفن و پست الکترونیکی فرد است.

بخش سابقه‌ی تحصیلی شامل: شرح دوره‌های تحصیلی فارغالتحصیلی (به‌ترتیب از اولین تا آخرین دوره‌ی تحصیلی) است. دوره‌های آموزشی و سمینارهایی که فرد در آن شرکت کرده‌ است نیز می‌تواند در این بخش ذکر شود.

بخش مهارت‌ها، شامل: توضیحات مربوط به مهارت‌های گوناگون، ازجمله تسلط یا آشنایی با زبان‌های مختلف، برنامه‌های رایانه‌ای و غیره است. بخش متفرقه، شامل: شرح مهارت‌ها و علاقه‌مندی‌های شخصی است.

سایت‌های معتبر استخدامی و کاریابی تمام وقت و پاره وقت

در تهران که پایتخت پرجمعیت ایران است، چند وبسایت ویژه‌ی کاریابی، فعالیت دارند. این وبسایت‌ها، اطلاعات مربوط به افراد متقاضی کار را ثبت می‌کنند و به آنها در نوشتن رزومه‌ی کاری مناسب، کمک می‌کنند.

سپس، افراد جویای کار می‌توانند به جستجوی فرصت‌های شغلی ثبت‌شده در وبسایت بپردازند و شغل مناسب خود را از بین آنها یافته، درنهایت تقاضای خود را برای آن شغل ارسال کنند.

از سوی دیگر، کارفرمایانی که به دنبال نیروی شغلی مناسب هستند می‌توانند آگهی استخدام خود را در وبسایت مربوطه ثبت و به نمایش بگذارند و از میان تقاضاهای شغلی ارسالی از سوی افراد جویای، بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنند.

کارفرمایان می‌توانند رزومه‌ی افراد متقاضی شغل را مطالعه کنند و بهترین افراد را برای انجام مصاحبه‌ی شغلی دعوت کنند.

معرفی 4 مورد از سایت‌های کاریابی تهران

1- وبسایت استخدام شو : این سایت دارای طراحی مناسب و امکانات پیشرفته برای جستجوی مشاغل در میان جدیدترین آگهی‌های استخدام، بهترین و کارآمدترین وبسایت ویژه‌ی کاریابی در تهران و سایر نقاط ایران است.

در این سایت مشاغل مختلف، دسته‌بندی شده‌اند و آگهی‌های شغلی به همراه اطلاعات کامل هر یک و ذکر زمان آگهی، نمایش داده می‌شوند.

همچنین هر آگهی شغلی شامل اطلاعات: جنسیت موردنیاز برای فرد استخدامی، شرایط احراز شغل، حقوق پیشنهادی، مدرک تحصیلی، نوع همکاری، سابقه‌ی کاری مرتبط، وضعیت خدمت سربازی و توضیحات مرتبط با شغل مدنظر، ارائه شده است.

2- یکی دیگر از وبسایت‌های مرتبط با مشاغل و کاریابی در تهران که فعالیت گسترده‌ای در این زمینه دارد سایت ای‌استخدام است. این وبسایت منحصرا به ارائه‌ی اطلاعات و آگهی‌های شغلی  مختلف می‌پردازد و هیچگونه فعالیت کاریابی ندارد.

کاربران، با استفاده از خدمات سایت «ای استخدام»، می‌توانند، به موقع از آگهی‌های استخدامی روزنامه‌ها، سایت‌ها و سایر منابع خبری و آگهی مطلع شوند.

تیم «ای استخدام»، تمام روزنامه‌ها، نیازمندی‌ها و وبسایت‌های سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و کلیه منابع خبری و آگهی‌های استخدامی موثق و معتبر را بررسی می‌کنند و دیگری نیازی به انجام اینکار از سوی کاربران متقاضی کار نیست.

«ای استخدام»، محتوی خبری را تولید نمی‌کند، بلکه اخبار و آگهی‌ها را از روزنامه‌ها، نیازمندی‌ها، خبرگزاری‌ها و سایت‌های مراکز دولتی و خصوصی مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی، گردآوری و بازنشر می‌کند.

«ای استخدام» تنها، به ارائه‌ی خدمات اطلاع‌رسانی و آگهی می‌پردازند و هیچگونه، فعالیت کاریابی ندارد، همچنین خدمات ایجاد رزومه و نظایر آن را انجام نمی دهد. نمونه سوالات ارائه شده در این سایت، حاصل تلاش تیم آموزشی «ای استخدام» است که می‌توان برای کسب آمادگی در آزمون‌های استخدامی از آنها، استفاده کرد، این وبسایت، مطالعه‌ی این سوال‌ها را برای شما، پیشنهاد می‌دهد.

سایت «ای استخدام» در حوزه فعالیت خود، دارای کلیه مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت و معدن و تجارت است و مستندات آنها، در سایت موجود و محفوظ است.

3- سایت ایران استخدام از جملۀ وبسایت‌های فعال در زمینه‌ی استخدام در نهادهای دولتی و خصوصی است. مجموعه‌ی ایران استخدام در اطلاع‌رسانی و نشر آگهی‌های استخدامی سراسر کشور، فعالیت دارد.

این سایت، در زمینه‌های مختلف به ارائه‌ی خدمات می‌پردازد و در کارهای خود از بیست نفر، کمک گرفته است. در این سایت سوالات استخدامی و آگهی‌های متعدد در زمینه‌ی استخدام، وجود دارد.

دسته‌بندی‌های این وبسایت، شامل: آگهی‌های مربوط به استخدام‌های ویژه، استخدام‌های برگزیده و سراسری، استخدام بانک‌ها و غیره است.

4- سایت الواستخدام نیز در زمینه‌ی اشتغال، بسیار فعال است. الو‌استخدام، سایتی برای جستجوی مشاغل است و این سایت، براساس آخرین روش‌های شغل‌یابی طراحی شده است.

امکان جستجوی عنوان شغل، جنسیت، شرح فعالیت‌ها، نام موسسه‌ی استخدامی، نوع همکاری، سطح تحصیلات و مدرک تحصیلی مناسب برای شغل استخدامی موردنظر، وجود دارد و هم چنین امکان ارسال پیام و ارتباط  بین کارفرمایان و کارجویان، ازطریق این سایت، فراهم است.

علاوه بر جستجو، کاربران می‌توانند با انجام تنظیماتی در سایت، فرصت‌های شغلی آتی را نیز دریافت کنند.

تصور اغلب ما از فرآیند و مراحل استخدام، فرآیندی است که یک شرکت، سازمان یا شرکت نوپاف طی آن فرایند، نیروهای جدیدی را یافته و جذب می‌کند.

باید توجه داشت که مراحل استخدام، به‌هیچ‌وجه آسان و کوتاه نیستند زیرا اگر فرآیند استخدام یک شخص، ساده می‌بود، دراینصورت همه‌ی شرکت‌ها می‌توانستند، این فرایند را به سرعت انجام دهند.

به‌همین دلیل نیز، شرکت‌ها واحدی به نام منابع انسانی دارند و همواره سعی می‌کنند که افراد مشغول در واحد منابع انسانی خود را، رشد و آموزش دهند. استخدام، فرآیندی کوتاه مدت و یک مرحله‌ای نیست و نیاز به اجرای سلسله مراتبی آن است.

بطور یقین، هر سازمان و شرکتی، فرآیند استخدام مخصوص خود را دارد. ممکن است فرآیند استخدامی که برای بک شرکت، تاثیر مثبت داشته، برای شرکت دیگر همان تاثیرگذاری را نداشته باشد. به همین دلیل است که آگاهی از نیازمندی‌های تیم منابع انسانی، در مراحل استخدام بسیار مهم است.

افراد یا نهادهای استخدام کننده، نمی‌توانند بر اساس ظن و گمان کار کنند، بلکه بایستی، فرایندی را به کار بگیرند که مطمئن هستند نیازشان را بر طرف می‌کند. همچنین در فرآیند استخدام، نکات مهم و کلیدی را بایستی، مدنظر قرارداد.

یکی از مسائل مهم در فرآیند استخدام، جذب نیروهای درجه یک بازارکار است. منابع انسانی، بایستی قادر به جذب متخصصان در واحد مربوطه‌ی خود باشند. بخشی از فرآیند استخدام بدینصورت است: یک آگهی  شغلی را در وبسایت استخدامی، درج می‌کنیم و سپس منتظر می‌مانیم تا رزومه‌ها  برایمان ارسال شوند.

با درج آگهی در وبسایت استخدامی، می‌توانید بهترین نیروی کاری را جذب کنید که در آن بازه‌ی زمانی خاص، به دنبال شغل مناسب است. مدیران ارشد سازمان، باید دارای ذهنینی باز و فعال بهنگام بررسی فرآیند و مراحل استخدام باشند.

به عبارت دیگر، آن‌ها بایستی بر روی شناسایی و کسب اطلاعات، مصاحبه، استخدام و حفظ بهترین گزینه‌های در دسترس بازار، تمرکز داشته باشند.

بعضی از شرکت‌ها، دنبال تقاضاهای شغلی، به ویژه برای مشاغل سطح بالا هستند. شرکت‌ها از منابع مختلف به دنبال درخواست‌های شغلی مناسب، می‌گردند. مراکز کاریابی‌، آگهی‌های استخدام درج شده در مجلات و روزنامه ها و وب‌سایت‌های تخصصی از جمله منابع مورد رجوع کارفرمایان، برای دسترسی به متقاضیان شغلی هستند.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ، بصورت به‌روز، به گردآوری اطلاعات مستخدمین از سایت خود می‌پردازند. این شرکت‌ها با طراحی فرم‌های استخدامی پایگاه داده‌ی روزآمدی را فراهم می‌کنند که حاوی اطلاعات افراد متقاضی شغل است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استخدام شو

وب سایت استخدام شو در تاریخ ۱۳۸۹/۰۱/۲۲ راه اندازی شد و با تلاش و پشتکار گروهی و روزانه و مداوم کارمندان و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدام گام برداشت. فرصتهای شغلی در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان ، تبریز ، قم ، کرمانشاه و … در گروه های شغلی مختلف می باشد. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت کاربران عزیز این سایت بوده است. این روزها اگر شما به دنبال کار باشید یا حتی قصد استخدام داشته باشید باید هزینه کنید. ثبت نام در سایتهای کاریابی و ثبت درخواست برای شما هزینه دارد و اگر به صورت دوره‌ای همواره نیاز به استخدام کارمند داشته باشید ایجاد پلتفرمی که امکان ارسال رایگان آگهی را به شما بدهد می‌تواند کارساز باشد. ما امکان ثبت آگهی را بدون پرداخت هزینه به شما خواهیم داد و تضمین می‌کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی کار مورد نیاز خود را به دست خواهید آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | کار و استخدام