اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981210454138645

خدمات حقوقی انلاین، آسان‌تر از همیشه در دسترس شماست

مشاوره تلفنی رایگان با وکلای متخصص در روزهای کرونایی

کد: 13981210454138645

http://bit.ly/2VZcpsM

، مشهد , (اخبار رسمی): با توجه به شیوع بیماری کرونا، سامانه حقوقی دادپرداز با ایجاد امکان مشاوره تلفنی با وکلای متخصص شهروندان را به کاهش ترددهای غیرضروری و ماندن در خانه و استفاده از خدمات از راه دور تشویق می‌کند.

مشاوره تلفنی رایگان با وکلای متخصص در روزهای کرونایی
مشاوره تلفنی رایگان با وکلای متخصص در روزهای کرونایی

در آخرین روزهای سال۹۸، شیوع بیماری کرونا باعث شده بسیاری از شهروندان برای انجام کارهای خود با مشکلات متعددی روبرو شوند. تعطیلی ادارات و سازمان‌ها و همچنین ریسک ابتلا به بیماری باعث شده که اکثر شهروندان خانه نشین شوند. در چنین شرایطی استفاده از سرویس‌های آنلاین کمک می‌کند تا بتوان بدون نیاز به خروج از منزل بسیاری از کارهای خود را انجام داد.

یکی از حوزه‌هایی که می‌توان از خدمات ارائه شده توسط استارتاپ‌ها استفاده کرد، خدمات حقوقی و وکالت است. یکی از استارتاپ‌های فعال در این زمینه سامانه حقوقی دادپرداز است. دادپرداز با استفاده از فناوری اطلاعات خدمات متنوع حقوقی را برای شهروندان سریع و قابل دسترس کرده است. 

با توجه به دشواری‌های اقتصادی که مردم عزیز ایران با آن مواجهند و در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی، در سامانه حقوقی دادپرداز تصمیم گرفته شده تا پایان سال ۹۸ با ارائه مشاوره تلفنی به شهروندان به صورت رایگان و پرداخت حق مشاوره به وکلای محترم از طریق منابع شرکت،‌ زمینه برای استفاده هر چه راحت‌تر کاربران از این خدمات مهیا شود.

از امروز می‌توان با مراجعه به وبسایت دادپرداز ضمن استفاده از سیستم پرسش و پاسخ متنی رایگان و جستجو در لیست وکلای متخصص، با استفاده از فرم ثبت درخواست مشاوره تلفنی، یک مشاوره رایگان ۲۰ دقیقه‌ای با یک وکیل متخصص داشت.

امیداست با رفع بیماری‌ها و بهبود اوضاع اقتصادی بتوان در سال پیش رو بیش از پیش در راستای تحقق عدالت و سهولت دسترسی به خدمات حقوقی به مردم کشور عزیز ایران خدمت رسانی کرد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دادپرداز

مشاوره آسان خدمات حقوقی تخصصی

اطلاعات تماس
  • 021910*****
[نمایش اطلاعات]