اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981210454205541

اقدامات فلایتیو در مقابله با بحران کرونا

کد: 13981210454205541

http://bit.ly/2PPR2X5

، تهران , (اخبار رسمی): متاسفانه با شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف جهان و ایران، در حال تجربه‌ برهه‌ای نگران‌گننده و پرخطر هستیم. همه موظفیم برای گذر از این شرایط نامطلوب در کنار هم و حامی یکدیگر باشیم.

اقدامات فلایتیو در مقابله با بحران کرونا
اقدامات فلایتیو در مقابله با بحران کرونا

ما هم در فلایتیو به سهم خود جهت کمک برای مقابله با بحران کرونا تصمیم‌هایی گرفته‌ایم که در ادامه به آنها اشاره می‌شود:

اقدام سریع به استرداد ۱۰۰ درصد مبلغ بلیط‌های رزرو شده

به‌منظور آرامش‌خاطر مسافران نوروزی، فلایتیو استرداد ۱۰۰درصد مبلغ بلیط پروازهای داخلی و خارجی را عملیاتی کرده است. این کار که ابتدا توسط فلایتیو اجرایی شد در ادامه طی ابلاغی از سمت سازمان هواپیمایی کشوری ارائه شد و هم‌اکنون توسط شرکت‌های هواپیمایی به‌تدریج در حال انجام است. فلایتیو بدون کسر هیچ‌گونه جریمه و کارمزد از پروازهای مسترد شده ۱۰۰درصد مبلغ پروازهای کنسلی را به مشتری عودت می‌دهد. البته این قوانین (بازه زمانی خرید پروازهایی که استرداد بدون جریمه برایشان ممکن است) برای هر ایرلاین متفاوت است.

حجم مبالغ استرداد شده، تنها در روز ۵ اسفندماه ۹۸ بیش از ۲۰ میلیارد ریال بوده و پیش‌بینی می‌شود در صورت عدم مهار شیوع ویروس کرونا و ادامه استرداد پروازهای مربوط به سفرهای نوروزی، مبلغ پروازهای مستردشده تا پایان سال به ۳۰۰ میلیاد ریال افزایش پیدا کند.

تشویق هموطنان برای جلوگیری از سفرهای نوروزی

منطق حکم می‌کند هنگام شیوع سراسری یک بیماری مسری، برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری سفر نکنیم و تا آنجا که ممکن است ارتباط خود را با دیگران کاهش دهیم. چنین رویکردی هم به پیشگیری از ابتلا به بیماری کمک می‌کند و هم به عدم شیوع بیشتر ویروس.

بدین ترتیب ما در فلایتیو تصمیم گرفتیم تا فارغ از منافع کسب‌وکار، از مشتریان و هموطنان خود دعوت کنیم تا فعلا سفر نکنند و این دعوت را از طریق ارسال ایمیل، پیامک و انتشار اطلاعیه در خبرگزاری‌ها و همچنین کانال‌های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی به انجام رساندیم. همچنین در این راستا برای گذران اوقات فراغت کاربرانمان نیز اشتراک یکی از شبکه‌های نمایش خانگی را هدیه کردیم.

فراهم کردن شرایط مناسب برای اعضای تیم فلایتیو

در حال حاضر بیش از 150 نیروی متخصص در تیم‌های مختلف فلایتیو مشغول به فعالیت هستند. با توجه به شرایط موجود و تصمیم لغو سفر و به طبع درخواست استرداد بلیط بخش قابل توجهی از هموطنان عزیزمان، تا حد امکان تیم فلایتیو برای پاسخگویی کامل و به موقع به هموطنان عزیز همچنان به فعالیت حضوری خود در فلایتیو ادامه می‌دهند.

از این رو، برای حفظ سلامت اعضای تیم فلایتیو و خانواده این عزیزان تمهیدات زیر اندیشیده و اجرایی شده است:

  • فراهم آوردن لوازم ضد عفونی شخصی
  • ضدعفونی کردن محیط کار فلایتیو چند نوبت در هر روز
  • حذف سیستم ثبت ورود و خروج بواسطه اثر انگشت
  • بررسی روزانه علائم همکاران توسط تب سنج دیجیتالی طبی
  • مهیا کردن سرویس حمل و نقل روزانه با همکاری یکی از سامانه‌های هوشمند درخواست تاکسی
  • تغییر مدل همکاری برخی از همکاران به سبک دورکاری

در پایان امیدواریم که هرچه زودتر این شرایط نامطلوب و استرس زا به اتمام رسیده، و تمام هموطنان کشور عزیزمان با سلامتی کامل این دوره را طی کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فلایتیو

فلایتیو، سیستم رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار است که با آن می توانید در هر کجا و هر زمان، بهترین قیمت های پروازهای داخلی و خارجی را ببینید و خرید کنید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]