اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981210454225356

چرا از قدرت شبکه‌های اجتماعی برای آگاهی رسانی درست و مفید استفاده نکنیم؟

تبلیغات در اینستاگرام و پیامرسان‌ها بر علیه کرونا؛ تسهیلات ویژه بینابرند

کد: 13981210454225356

http://bit.ly/32CJyM4

، تهران , (اخبار رسمی): اخبار ویروس کرونا همانطور که در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آنلاین دست به دست می‌شود، خود بیماری نیز در سرعت انتشار همتا ندارد. اگر شرکت‌های ارائه دهنده محصولات و خدمات پیشگیرانه نتوانند اخبار خود را در این فضا منتشر کنند عملا در مقابله با ویروس کرونا هیچ موفقیتی وجود نخواهد داشت.

تبلیغات در اینستاگرام و پیامرسانها بر علیه کرونا، تسهیلات ویژه بینابرند
تبلیغات در اینستاگرام بر علیه کرونا

تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغات در پیام رسان‌ها برای شرکت‌هایی که در راه مبارزه با این ویروس پیشقدم شده‌اند با میزان تخفیف فوق العاده از 10 تا 50% اجرا خواهد شد

ویروس کرونا مرزهای جغرافیایی نمی‌شناسد. علی دادگر مدیر ارشد اجرایی بینابرند از ارائه تسهیلات برای معرفی محصولات و خدمات شرکت‌هایی که پیشقدم مبارزه با شیوع ویروس کرونا در ایران شده‌اند، خبر داد.

این کارشناس خبره شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: «متاسفانه شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آنلاین پر شده است از اخبار ضد و نقیض و دلهره آور و عد*ه‌ای نیز در این شرایط قصد سواستفاده دارند. در میان این هجمه رسانه‌ای محصولات و خدمات کارگشا به خوبی معرفی نمی‌شوند و زیر این موج مخرب گم می‌شوند.»

آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و جهت ترویج و فرهنگسازی اخبار درست و معرفی محصولات و خدماتی که به پیشگیری و کنترل این ویروس کمک می‌کنند، تسهیلاتی در نظر گرفته است.

تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغات در پیام رسان ها برای شرکت‌های تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی، دارویی، مواد غذایی و همچنین برای فرهنگسازی و پخش اخبار سایر شرکت‌هایی که در راه مبارزه با این ویروس پیشقدم شده‌اند با میزان تخفیف فوق العاده از 10 تا 50% اجرا خواهد شد.

همچنین کلیه خدمات مشاوره به این گروه از کسب و کارها و برندها که قصد برگزاری کمپین ویژه در شبکه‌های اجتماعی دارند رایگان خواهد بود.

علاقه مندان می‌توانند پس از مطالعه پکیج‌های تبلیغاتی در وب سایت  binabrand.com جهت گرفتن کدتخفیف و مشاوره با شماره 02128422088 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بینابرند

آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند با مجوز کانون تبلیغاتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متشکل از متخصصین باتجربه و کارآزموده در حوزه های بازاریابی، برندینگ، روابط عمومی و تجارت الکترونیک است. مدیران و کارشناسان این مجموعه بیش از ده سال است در شرکتها و صنایع داخلی، مشاوره و مدیریت پروژه های بازاریابی و برندینگ را برعهده داشته اند و در صنوف مختلف تجربیات ارزشمندی را کسب کرده اند. تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، طراحی کمپینهای تبلیغات اینترنتی و روابط عمومی آنلاین از جمله خدمات شاخص این مجموعه میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]