اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812104542313782

با هدف دسترسی سریع‌تر و وسیع‌تر متقاضیان خدمات بیمه مسئولیت راه اندازی شد

رونمایی سامانه پذیرش واستعلام قیمت بیمه مسئولیت نمایندگی503683بیمه پارسیان

کد: 139812104542313782

http://bit.ly/32GMDuo

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف دسترسی سریع‌تر و وسیع‌تر متقاضیان بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان (ساختمانی و غیرساختمانی) و راهنمایی بیمه گذاران جهت مقایسه قیمت شرکت‌های مختلف بیمه‌ای، از سامانه پذیرش و استعلام قیمت بیمه مسئولیت به آدرس parsianagent.ir در تاریخ 5 اسفند 1398 همزمان با روز مهندس رونمایی شد.

رونمایی سامانه پذیرش واستعلام قیمت بیمه مسئولیت نمایندگی503683بیمه پارسیان
رونمایی از سامانه استعلام قیمت و خرید اینترنتی آنلاین بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان

به گزارش روابط عمومی نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان، سایت parsianagent.ir که یک سایت اطلاع رسانی و ارائه دهنده انواع خدمات مختلف بیمه‌ای است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدید قصد دارد دسترسی سریع‌تر و وسیع‌تر متقاضیان بیمه‌های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان (ساختمانی و غیرساختمانی) و راهنمایی بیمه گذاران جهت مقایسه قیمت شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را تسهیل کند.

علیرضا ظهیری سروری، مدیر نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی سامانه استعلام اینترنتی قیمت بیمه مسئولیت گفت: «صنعت بیمه نیز همچون همه صنایع در جهان همگام با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات دستخوش پیشرفت‌های بزرگی در زمینه بازاریابی و ارائه خدمات مختلف شده است. اما در این میان وجود سامانه و رسانه‌ای گویا و شفاف جهت آگاه سازی بیمه گذاران و استفاده کنندگان از خدمات اینترنتی این صنعت بسیار ضروری بود. لذا در بخش استعلام قیمت بیمه مسئولیت وبسایت parsianagent.ir تلاش شده است تا با ارائه اطلاعات مفید و آگاهی دهنده، بیمه گذاران محترم در راستای تهیه متناسب ترین بیمه نامه جهت پوشش حداکثری مخاطراتشان راهنمایی شوند. »

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « در اغلب سامانه‌های استعلام و فروش اینترنتی بیمه نامه، به جهت ارائه ارزانترین قیمت متاسفانه با حداقل پوشش‌های ممکن قیمت‌ها به متقاضیان ارائه می‌شود. در صورتی که در این سامانه ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم بیمه گذار با آگاهی کامل نسبت به انتخاب پوشش‌ها مختار است. همچنین کارشناسان این نمایندگی جهت مشاوره‌های تخصصی‌تر با متقاضیان در صورت نیاز تماس خواهند گرفت.»

این سامانه از طریق نشانی الکترونیکی parsianagent.ir/client-liability-insurance-esale در دسترس است.

لاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به وبسایت parsianagent.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه