اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812114543014695

دپارتمان طراحی سایت

طراحی سایت توسط شرکت علاءالدین

کد: 139812114543014695

http://bit.ly/2vWo3tV

، کرج , (اخبار رسمی): پردازش هوشمند علاءالدین در مهرماه سال 1398 توسط چند جوان خلاق در استان البرز تاسیس شد. این مجموعه با هدف توسعه کسب و کارهای ایرانی در زمینه‌های طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، هاست و دامنه و همچنین آژانس تبلیغاتی فعالیت دارد.

طراحی سایت علاءالدین
طراحی سایت علاءالدین

شرکت طراحی سایت علاءالدین با کادر مجرب و متخصص در زمینه طراحی سایت بصورت رسمی شروع به فعالیت کرد، در این واحد طراحی سایت به دو دسته اماده و اختصاصی تقسیم می‌شود.

سایت‌های اماده : وب سایت‌هایی هستند که با پلتفرم وردپرس، پرستاشاپ و جوملا راه اندازی شده‌اند و تعداد قالب‌های آن بیش از 100 نوع است، در این نوع وب سایت‌ها امکان ویرایش بصورت صد در صدی نیز وجود دارد. به کسب و کارهای نوپا پیشنهاد می‌شود که از این طرح استفاده کنند.

سایت‌های اختصاصی: سایت‌های هستند که بصورت صفر تا صد با گرافیک اختصاصی راه اندازی می‌شوند. این سایت‌ها بروی پلتفرم‌های وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، مجنتو و زبان برنامه نویسی دات نت قابل برنامه نویسی هستند.

پردازش هوشمند علاءالدین چرا طراحی سایت اماده را به کسب و کارهای نوپا پیشنهاد می‌کند ؟

به دلیل اینکه در مرحله نیاز سنجی مجموعه‌ها مشخص نیست سایت بصورت کلی باید چگونه باشد و تمامی نیازها در ادامه فعالیت به آن اضافه می‌شود، در صورتی که گرافیک اختصاصی داشته باشد، نمای زیبایی از ان باقی نخواهد ماند، به همین دلیل همیشه به مشترکین جدید پیشنهاد طراحی سایت با قالب اماده داده می‌شود، البته بعدها امکان طراحی مجدد گرافیک بروی همان سایت وجود دارد، دلیل دوم هزینه‌های پایین سایت‌های اماده است و در نهایت سایت‌ها در کمترین زمان ممکن در پلتفرم‌های آماده امکان راه اندازی دارند.

مجوزهای شرکت طراحی سایت چیست ؟

مجموعه پردازش هوشمند علاءالدین با عنوان حقوقی پردازش هوشمند علاءالدین فرتاک با شناسه ملی 14008710424 در استان البرز ثبت شده است. این شرکت طراحی سایت با تلاش مجوزهای نظام صنفی رایانه، نماد اعتماد، پایگاه ساماندهی، اداره دارایی، ارزش افزوده و همچنین مجمع خدمات وب و موبایل را دریافت کرده است.

چگونه می‌توان با پردازش هوشمند علاءالدین ارتباط برقرار کرد؟

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت پردازش هوشمند علاءالدین به آدرس web.aladdinltd.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پردازش هوشمند علاءالدین

پردازش هوشمند علاءالدین در سال 1398 توسط چند جوان خلاق و پرانرژی با هدف توسعه کسب و کارهای ایرانی در زمینه طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ، هاست و دامنه ، آژانس تبلیغاتی و استودیو فعالیت خود را آغاز کرد . این مجموعه در تهران و کرج واقع شده است و در حال حاضر در کشورهای انگلستان ، اقلیم کردستان ، ترکیه و دبی فعالیت دارد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]