اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812114544111722

فرصت استثنایی جشنواره: با خرید هر محصول، هدیه‌ی ویژه آن را دریافت کنید

فروش ویژه دستگاه‌ نوروفیدبک، نقشه مغزی و تحریک مغناطیسی مغز

کد: 139812114544111722

http://bit.ly/39mjSpK

، تهران , (اخبار رسمی):  جشنواره بزرگ زمستانی مدیناطب از تاریخ 3 اسفند 1398 آغاز و تا 18 اسفند 1398 ادامه دارد. در این جشنواره علاوه بر تخفیف ویژه می‌توان با خرید دستگاه‌های نوروفیدبک، نقشه مغزی، دستگاه تحریک مغناطیسی مغز هدایای استثنایی شامل دستگاه تحریک الکتریکی مغز، دستگاه TDCS2 و ... را دریافت کرد.

فروش ویژه دستگاه‌ نوروفیدبک، دستگاه نقشه مغزی، دستگاه تحریک مغناطیسی مغز
فروش ویژه دستگاه‌های نوروفیدبک، تحریک مغناطیسی مغز و نقشه مغزی با شرایط استثنایی

به گزارش روابط عمومی مدیناطب، در جشنواره بزرگ زمستانی مدیناطب علاوه بر تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت می‌توان از هدایای ویژه‌ای نیز استفاده کرد.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند محصولات شامل شرایط جشنواره را از طریق تماس با کارشناسان فروش مدیناطب و با میزان تخفیف و هدایای ویژه تهیه کنند.

جناب آقای محمد محمدی مدیرعامل شرکت مدیناطب مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: «سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.»

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد:

«این جشنواره فرصتی استثنایی برای علاقه‌مندان خرید دستگاه‌ نوروفیدبک، دستگاه نقشه مغزی و دستگاه تحریک مغناطیسی مغز به شمار می‌رود. در این جشنواره مشتریان می‌توانند علاوه‌بر گرفتن تخفیفات ویژه، هدایای قابل توجهی به ارزش ۲,۸۰۰,۰۰۰ تا ۱۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان با توجه به دستگاه انتخابی خود، دریافت کنند.

علاقه مندان برای درخواست مشاوره رایگان و خرید محصول می‌توانند به سایت مدیناطب به آدرس medinateb.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تجهیزات پزشکی مدیناطب

شرکت مدیناطب از اوایل شروع به فعالیت با گردآوری تیمی از بهترین متخصصان با گرایش‌های مختلف روانپزشکی، مهندسی پزشکی، مهندسی صنایع، علوم اعصاب، مهندسی الکترونیک و روانشناسی، تیم تحقیق و توسعه (R&D) خود را ایجاد نمود. هدف اصلی این تیم، بررسی دقیق نیازهای داخل و طراحی و ساخت دستگاه‌ها، تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز در حیطه نوروساینس است. نوآوری و خلاقیت موضوع اصلی فعالیت تیم R&D مجموعه ماست. این تیم وظیفه اصلی طراحی مفهومی محصول، ساخت و تست اولیه را برعهده دارد. ماحصل فعالیت این تیم در حال حاضر ارائه ۶ محصول مختلف است. چشم انداز اصلی شرکت مدیناطب، تبدیل شدن به یکی از ۵ شرکت برتر آسیایی در زمینه تولید، تحقیق-توسعه، پژوهش و ارائه راه حل های خلاقانه در حیطه نوروساینس تا سال ۲۰۲۲ است. شرکت مدیناطب گستر، به عنوان شرکت دانش بنیان و پیشروترین شرکت ایرانی در زمینه واردات و ساخت تجهیزات حیطه نوروساینس است. این شرکت به عنوان اسپانسر رسمی دوره های آموزشی مرکز تخصصی توانمندسازی پارند توانسته است در طی این سال‌ها بیش از ۴۰۰۰ متخصص را در زمینه های نوروفیدبک، بیوفیدبک، QEEG، tDCS، tMS، بازتوانی شناختی و … آموزش دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]