اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812114544913742

بررسی جک پارکینگ سیماران 

کد: 139812114544913742

http://bit.ly/3cnARcV

، کرج , (اخبار رسمی): با گسترش دنیای تکنولوژی روش‌های مختلفی جهت سهولت درتردد انسان‌ها و صرفه جویی در نیروی انسانی بوجود امده است که یکی از این روش‌ها استفاده از درب‌های برقی است. این درب‌ها اغلب مجهز به نوعی حسگر هستندکه نزدیک یا دور شدن اشخاص را تشخیص داده و با زمانبندی خاصی کار بازکردن یا بستن درب را انجام می‌دهند.

بررسی جک پارکینگ سیماران 
بررسی جک پارکینگ سیماران 

درب پارکینگ برقی در مقایسه با درب‌های دستی سبب ایجاد ترافیک کمتر در کوچه و خیابان می‌شود و نیاز به پیاده شدن از خودرو و باز کردن درب پارکینگ نیست. این درب‌ها اغلب مجهز به نوعی حس‌گر هستند که نزدیک یا دور شدن اشخاص را تشخیص داده و با زمان بندی خاصی کار باز کردن یا بستن درب را انجام می‌دهند. همچنین می‌توان با ریموت درب را باز و به راحتی ماشین خود را به داخل پارکینگ برد. برای اتوماتیک کردن درب پارکینگ خود نیاز به تجهیزات خاصی است و مهمترین آن جک درب برقی است. همچنین نصب صحیح تجهیزات درب برقی بسیار در نحوه صحیح کارکرد درب موثر است.

ابعاد و مشخصات فیزیکی و فنی دستگاه

 طول بازو در حالت بسته ۸۱.۵ cm ، طول بازو در حالت کاملا باز cm ۱۱۴ ، وزن هر بازو ۷ kg ، حداکثر طول درب مجاز جهت نصب در هر لنگه ۳ متر، حداکثر وزن درب مجاز جهت نصب در هر لنگه ۳۵۰ kg و ماکزیمم زاویه بازشو جهت هر لنگه ۱۲۰ درجه است.
آلیاژ استفاده شده در پوسته و ساختار بازو آلومینیوم با رنگ الکترو استاتیک ، ولتاژ مصرفی دستگاه ۲۲۰ v ، قدرت موتور ۳۰۰ w، زمان کارکرد بازوها ۲۵ sec ، خازن راه اندازی ۸µf ، محدوده ی دمایی کار -۳۵ c-+ ۸۰ c است.

طریقه نصب موتورها

ابتدا ۲ عدد صفحه پلیت ۱۵*۱۵ترجیحا قطر ۱۰ mm بر روی ستون و یا کلاف درب، توسط رول بولت و یا جوشکاری نصب می‌شود. ( جهت استفاده بهینه از قدرت بازوها، آنها را در محدوده وسط درب و به صورت قرینه و رو به روی هم نصب می‌کنند. ) جهت نصب انتهای موتورها به دو فاصله A و B باید توجه زیادی شود. بهترین مقدار جهت فاصله A ( فاصله جانبی پایه جک از لولا ) ۱۳ cm است.

بهترین مقدار جهت فاصله B ( فاصله عمودی پایه از لولا ) ۱۳ cm است.

نکته: برای افزایش زاویه بازشو درب از مقدار B کم و به فاصله A اضافه می‌شود.

نصب فتوسل

فتوسل ۲ سیم: منفی به سوکت ۲۲ و مثبت به سوکت ۲۱ داخل مدار متصل می‌شود.

فتوسل ۴ سیم: منفی به سوکت ۲۲ و مثبت به سوکت ۲۱ و s به سوکت شماره ۲۳ ( FT) داخل مدار متصل می‌شود و سوکت منفی به Com داخل چشمی جامپر می‌شوند.

برنامه ریزی ریموت کنترل

کد دادن سریع ریموت، با نگه داشتن دکمه F۱ به مدت ۳ ثانیه صفحه نمایش به چرخش در می‌آید و با زدن یکی از دکمه‌های ریموت کد آن به صورت ۴ کانال ذخیره می‌شود.

پاک کردن ریموت‌ها

جهت پاک کردن همه‌ی کدهای ریموت ابتدا باید توسط دکمه Menu وارد منو rA شد.. سپس با فشردن دکمه Sub منو Er را انتخاب کرده و با زدن دکمه Up کلمه Ys به معنای آیا مطمئن هستید نمایان می‌شود. با فشردن مجدد کلید Up کلیه ریموت‌های موجود در سیستم پاک می‌شوند.

خلاص کردن جک

جهت خلاص کردن بازوها و استفاده از آنها به صورت دستی به هر دلیل ( قطعی برق و یا نیاز به تنظیمات ) ابتدا درپوش قسمت سوئیچ خلاص کن را برداشته و پس از قرار دادن کلید خلاص کن و چرخاندن آن اهرم را به آرامی به سمت بیرون کشیده و درب را به صورت دستی باز یا بسته باید کرد. جهت قفل مجدد درب جهت استفاده اتوماتیک درب را به طور کامل بسته و اهرم خلاص کن را به حالت اول برگردانده، کلید را چرخانده خارج می‌کنیم و درپوش را در جای اولیه خود قرار می‌دهیم.

نحوه تعیین محل نصب سر جک

 بعد از نصب پایه عقب بازو به صورت کاملا تراز پایه عقب بازو را به آن متصل کرده، جک را خلاص کرده و تا انتها می‌بندیم. درب را تا نقطه‌ای که مورد نیاز است ( حداکثر ۱۲۰درجه ) باز کرده با قرار دادن تراز بر روی بازو و یا استفاده از تراز لیزری و بستن کامل پیستون جک محل نصب سر جک بر روی درب مشخص می‌شود و نسبت به فیکس کردن سرجک اقدام می‌کنیم. جعبه مدار فرمان در محلی ترجیحا نزدیک درب، فلاشر بایستی در بالای چهار چوب درب و فتوسل‌ها در محلی خلاف جهت باز شدن درب در ارتفاع ۶۰ cm از زمین و رو به روی هم نصب شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سماالکترونیک

شرکت سیطره موفقیت امیدان (سما) با کادری مجرب و متخصصب ا هدف ارائه خدمات در زمینه تجهیزات ایمنی ، امنیتی و حفاظتی هوشمند ساختمان فعالیت میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار