اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981211454500011

یاری «دفتر شما» به کسب و کارهایی که به خاطر شیوع کرونا دورکاری می‌کنند

کد: 13981211454500011

http://bit.ly/2TaX1HK

، تهران , (اخبار رسمی): «دفتر شما» به کسب و کارهایی که در این روزهای پایانی سال به خاطر شیوع ویروس کرونا دورکاری می‌کنند، تخفیف ویژه بر روی سرویس تلفن گویا و منشی مجازی می‌دهد تا بتوانند به سادگی تماس‌های خود را از راه دور مدیریت کنند.

یاری «دفتر شما» به کسب و کارهایی که به خاطر شیوع کرونا دورکاری می‌کنند
یاری «دفتر شما» به کسب و کارهایی که به خاطر شیوع کرونا دورکاری می‌کنند

شیوع کرونا در این روزهای پایانی سال، بسیاری از کسب و کارها را با چالش‌های جدی مواجه کرده است. بسیاری از مشاغل مثل کسب و کارهای مرتبط با توریسم فروش خود را از دست داده‌اند، مشاغلی که چشم انتظار فروش خوب در روزهای آخر سال بودند حالا با مشکلات اساسی روبرو هستند.

 از طرفی بسیاری از دفاتر و شرکت‌ها برای جلوگیری از سرایت این ویروس به دورکاری روی آورده‌اند. با این حال زیرساخت انجام بسیاری از کارها به شیوه دورکاری برای بسیاری از مشاغل و شرکت‌ها فراهم نیست و آن‌ها را با دشواری‌های گوناگونی مواجه کرده است.

یکی از این مشکلات، قطع ارتباط تلفنی با مشتریان و مخاطبان کسب و کارهاست. بسیاری از این کسب و کارها برای فروش و پشتیبانی و ارتباطات روزمره، هر روز باید به تماس‌های زیادی پاسخ دهند و اکنون با این چالش بزرگ روبرو شده‌اند.

فروغ حسینی مدیر فروش دفترشما ضمن اشاره به موارد فوق اعلام کرد: «بسیاری از کسب و کارها در شرایط فعلی به سختی کار می‌کنند، از طرفی سلامتی تیم و پرسنل برایشان مهم است و از طرفی دیگر می‌خواهند به فعالیت خود ادامه دهند. دفترشما برای اینکه شرکت‌ها بتوانند در این شرایط ارتباطات کاری خود را از خانه مدیریت کنند دست به کار شده است. «دفترشما» در خدمت کسب و کارهاست تا آنها بتوانند بدون دغدغه همکاران خود را به خانه بفرستند و از طریق سرویس تلفن گویا تماس‌های ورودی را بین آنها پخش کنند، یا اینکه تماس‌ها را به منشی‌های حرفه‌ای دفترشما واگذار کنند تا نیروهای یک کسب و کار بتوانند براحتی از طریق دورکاری روی وظایف اصلی خود تمرکز کنند.

دفترشما با حداقل هزینه و تخفیف ویژه این خدمات را از امروز در دسترس متقاضیان قرار می‌دهد م و صرفا با دریافت هزینه‌های زیرساخت سعی دارد شرایطی را برای پیشگیری و کنترل این بیماری فراهم کند.

تخفیف ویژه دفترشما تا 32 درصد

دفترشما در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود نیروی انسانی و زیرساخت خود را در اختیار گذاشته و به تمام افراد حقیقی و حقوقی و صاحبان مشاغل که مایلند از سرویس‌های تلفن گویا و منشی مجازی برای دورکاری استفاده کنند تخفیف ویژه 20 تا 32درصدی در نظر گرفته است. برای مشاهده تعرفه‌ها می‌توان به وب سایت daftareshoma.com مراجعه کرد.

  • کد تخفیف: fight-corona
  • مهلت استفاده: تا پایان سال 1398

چگونه با سرویس تلفن گویا می‌توان تماس‌ها را بین تیم کاری خود پخش کرد؟

سرویس تلفن گویا دفترشما در واقع یک سانترال مجازی است. این سرویس بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن ثابت، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را  فراهم می‌آورد.

یک شماره تلفن ثابت تهران از طریق پورتال دفترشما در اختیار شما قرار می‌گیرد تا براحتی بتوانید برای هر کدام از اعضای تیم یک داخلی تعریف ‌کنید. هر داخلی بسادگی می‌تواند به موبایل هر یک از همکاران دایورت شود و با این شیوه اعضای تیم هر جای ایران که باشند می‌توانند پاسخگوی تماس‌های کاری باشند.

منشی مجازی: یک شخص واقعی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌‌های شماست

همچنین می‌توان از سرویس منشی مجازی دفترشما برای پاسخگویی استفاده کرد و در واقع مرکز تماس خود را برون‌سپاری کرد.

منشی دورکار دفترشما، اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را طبق دستورالعمل که در اختیارش قرار می‌گیرد، مدیریت می‌کند.  با این شیوه می‌توان با خیال راحت  بدون نیاز به حضور در دفترکار، پاسخگوی مشتریان خود بود..

دفتر شما

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دفترشما

خدمات دفتر شما ریشه در زمینه دورکاری مرکز تماس و اپراتوری دارد. این موسسه اعتقاد دارد که دفتر کار و کلیه امور مربوطه می‌بایست به صورت دورکاری انجام شود و آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات دفتری اعلام می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]