کد: 139812114545314138

عوامل موثر در نرخ لوستر

کد: 139812114545314138

http://bit.ly/2Q12uPm

، تهران , (اخبار رسمی): مدل و سبک لوستر، جنس کریستال به کار رفته در ساخت لوستر و ارتفاع لوستر، نقش تعیین کننده‌ای در قیمت آن دارند.

عوامل موثر در نرخ لوستر
عوامل موثر در نرخ لوستر

با نگاهی به انواع لوستر موجود در بازار می‌توان کاملا متوجه تنوع بسیار بالا در میان آنها شد. نرخ‌های تعیین شده برای انواع لوستر بسیار متنوع و متفاوت هستند. در ادامه برخی از فاکتورهای موثر بر نرخ گذاری این گروه از وسایل نورپردازی بررسی شده است.

نرخ لوستر بر اساس جنس کریستال

در بسیاری از لوسترها از کریستال‌های آویز استفاده می‌شود که به آن جلوه زیادی می‌بخشد و در نورپردازی نیز موثر خواهد بود. جنس کریستال‌هایی که در تولید لوستر استفاده می‌شود، ارتباط مستقیم با قیمت آن دارند. به عنوان مثال اگر قصد خرید لوسترهایی را دارید که در آنها از کریستال چینی استفاده شده است، قیمت هر متر مربع کریستال‌های چینی حدود 230 دلار محاسبه می‌شود و در جنس‌های ترک 340 دلار در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه، هر چه مقدار کریستال به کار رفته در این گروه از وسایل بیشتر باشد و از جنس‌های بهتری استفاده شود، در نهایت افزایش قیمت لوستر را شاهد خواهیم بود.

ارتباط نرخ لوستر با ارتفاع آن

برای درک ارتباط لوستر با نرخ آن شرایطی را در نظر بگیرید که دو لوستر از جنس و مدل و برند مشابه وجود دارد و تفاوت آنها در ارتفاعشان است در این شرایط قیمت لوستر با ارتفاع بلندتر گران‌تر خواهد بود که دلیل اصلی آن استفاده بیشتر از متریال‌های مختلف برای بدنه، کریستال و حباب‌ها است. علاوه براین، در اغلب مواقع با افزایش ارتفاع لوستر، برای حفظ زیبایی ظاهری و افزایش کارایی آن، به تعداد شاخه‌های لوستر نیز اضافه خواهد شد که در ارزش نهایی آنها موثر است.

مدل و سبک لوستر

مدل‌های موجود برای لوستر از گذشته تا امروز با تغییر و تحول زیادی روبرو شده‌اند و در حال حاضر با دنیایی از انواع آنها روبرو هستیم. مدل و سبک به کار رفته در ساخت لوستر بر قیمت اثر می‌گذارد و به همین خاطر است که به عنوان مثال، قیمت لوستر کلاسیک گران‌تر از لوستر فانتزی است. در لوسترهای مدرن نیز شاهد تفاوت زیاد قیمت‌ها در مدل‌های مختلف آن هستیم و در طرح و مدل‌هایی که ترکیبی هستند، بیشترین نرخ را خواهند داشت. البته برخی از لوسترهای موجود در بازار آنتیک بوده و علاوه بر جنس، اندازه و ابعاد آنها، قدمت و سبک به کار رفته در این مدل آویز بر قیمت گذاریشان اثرگذار است.

در لوسترهای سقفی ال ای دی در اغلب مواقع مساحت را برای تعیین قیمت آن در نظر می‌گیرند. از آنجا که هر چه مساحت بیشتر باشد، تعداد ال ای دی بیشتری در آن به کار می‌رود، در نتیجه قیمت لوستر سقفی ال ای دی به آن وابسته خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وودهوم

محصولات فروشگاه وودوهوم شامل انواع لوستر شاخه ای ، لوستر برنزی ، لوستر شاخه ای لوکس ، لوستر شاخه ای کلاسیک ، ، آباژور ایستاده دکوری ،لوستر مدرن ، چراغ آویز مدرن ، لوستر ال ای دی ، لوستر سقفی ،میز و صندلی رستورانی ، لوستر سقفی کلاسیک ،‫انواع پاف جلو مبلی ، لوستر کریستالی ،دیوار کوب مدرن و لوکس ، لوستر آویز آشپزخانه روی کانتر و اتاق خواب،لامپ و سرپیچ دکوراتیو ، لوستر دیواری ، کریستال لوستر ودیوارکوب دکوراتیو و لوازم دکوراتیو اکسسوری و گلدان و ظروف سرامیکی و تابلو های مدرن می باشد