اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812114545514701

از بین بردن ویروس و باکتری توسط اشعه UV ماوراء بنفش

دستگاه تصفیه هوا ضد ویروس و باکتری

کد: 139812114545514701

http://bit.ly/2Vy0DFu

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به شرایط پیش آمده و گسترش ویروس کرونا Covid-19 در ایران اهمیت پاکیزگی و تصفیه هوای منزل و محل کار بسیار نمود پیدا کرده است. در این مطلب دستگاه تصفیه هوا با اشعه UV یا همان ماوراء بنفش و اینکه آیا دستگاه عرضه شده توسط آی ناین تاثیری در از بین بردن ویروس دارد یا خیر، بررسی شده است.

دستگاه تصفیه هوا ضد ویروس و باکتری
دستگاه تصفیه هوا دارای اشعه UV

در صورت تمایل به خرید تصفیه هوا، محصولی را بخرید که در کنار سه مرحله فیلتر، دارای اشعه UV باشد تا ویروس‌ها را از روی فیلتر و هوا از بین ببرد، در غیر این صورت فیلترها خود به منشا آلودگی تبدیل می‌شوند

متاسفانه ویروس کرونا یا به اسم علمی آن COVID-19 در سراسر دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران شیوع پیدا کرده است. واقعیت این است که در حال حاضر راهکار دارویی جهت درمان قطعی این بیماری وجود ندارد و پس از ابتلا به آن باید تا زمان مقابله سیستم ایمنی بدن با آن صبر کرده و به مرور بدن این بیماری را از بین می‌برد. البته راهکار بسیار مناسب در خصوص مقابله با این بیماری یا هر بیماری ویروسی دیگری پیشگیری است.

از بین بردن ویروس‌های موجود در خانه به عنوان محل سکونت و جایی که در آن احساس امنیت می‌کنید، امری حیاتی است. بخشی از این کار توسط مواد شوینده و ضدعفونی کننده، پد الکلی و دستمال آنتی باکتریال یا به شکلی موثرتر و بی ضررتر توسط بخارشوی میسر است، البته این راهکار تنها سطوح را از ویروس پاکسازی می‌کند. جهت پاکسازی هوا از ویروس می‌توان تا حد زیادی از دستگاه تصفیه هوا کمک گرفت.

بر اساس مقاله جدید منتشر شده در مرکز تحقیقات رادیولوژی در دانشگاه کلمبیا، دوزهای پایین اشعه ماورابنفش C ( مانند UVC) می‌تواند ویروس آنفولانزا موجود در هوا را بدون آسیب رسانی به بافت‌های انسانی بکشد. این یافته‌ها حاکی از آن است که استفاده از لامپ UV در بیمارستان‌ها، مطب پزشکان، مدارس، فرودگاه، هواپیما و سایر اماکن عمومی می‌تواند از بیماری‌های ویروسی نظیر آنفولانزای فصلی جلوگیری کند.

اما قرار دادن لامپ UV به تنهایی درون منزل کار جالبی نیست ضمن اینکه تابش مستقیم آن به پوست نیز خیلی توصیه نمی‌شود. راهکار آی ناین در این خصوص استفاده از دستگاه تصفیه هوا مجهز به لامپ UV داخلی است که در واقع بدین شکل هوای عبوری از درون آن از مجاورت این لامپ عبور کرده و به این شکل پاکسازی می‌شود. دستگاه تصفیه هوا مزایای بیش شماری در کنار ضد عفونی کنندگی دارد که می‌توان در زیر به آن اشاره کرد:

  • لامپ UV یا اشعه ماوراء بنفش باعث از بین رفتن ویروس و باکتری موجود در هوا می‌شود.
  • دستگاه یون ساز: باعث ایجاد یون‌های منفی در هوا شده که علاوه بر ایجاد حس نشاط ، طراوت و شادابی در افراد، هوای اطراف را از ذرات آلوده کننده یا بوی بد پاک می‌کند.
  • فیلترهای سه گانه ذرات جامد، کربن بعال و هپا : این سه مرحله فیلتر در اکثر دستگاه‌های تصفیه هوا وجود دارد که در حذف آلاینده‌های موجود در هوا مانند دود، گرد و غبار و ... که در فصول سرد سال در شهرهای پر جمعیت شاهد آن هستیم بسیار موثر است.

البته موارد بالا در تمامی انواع دستگاه تصفیه هوا موجود نبوده و فقط برخی از دستگاه‌ها دارای پکیج تمامی این قابلیت‌ها هستند؛ نکته‌ای که باید هنگام انتخاب دستگاه تصفیه هوا در کنار متراژ دستگاه در نظر داشت. 

دستگاه تصفیه هوا UFO عرضه شده توسط گروه فروش و پشتیبانی آی ناین تمامی قابلیت‌های فوق را دارا بوده و در این شرایط پیش آمده پیشنهاد اول استفاده از چنین دستگاه تصفیه هوایی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی ناین

استارتاپ آی ناین در سال 1393 با هدف یکپارچه سازی ، ساماندهی و ارتقاء فروش و خدمات پس از فروش و با اولویت محصولات صنعتی و تخصصی شروع به کار کرد. در گذر سال ها همواره اولویت خود را رضایت مشتریان پس از برقرای اولین ارتباط قرار داده ایم و به کمک خدا و تلاش همه اعضای این مجموعه، معتقدیم به این هدف دست یافته ایم. آنچه در آی ناین همواره از اهمیت فراوان برخوردار بوده است ، در درجه اول رفتار خوب با مشتری و مشاوره تخصصی در خصوص خرید، در درجه دوم ارائه قیمت واقعی محصول و در درجه سوم خدمات پس از فروش بی قید و شرط بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]