کد: 139812114545614704

به همت انتشارات دیباگران تهران و گروه آموزشی میهن لرن، رونمایی شد

کتاب آموزش صفر تا صد سئو در وردپرس به بازار نشر آمد

کد: 139812114545614704

http://bit.ly/2TsLena

، (اخبار رسمی): کتاب آموزش صفر تا صد سئو در وردپرس توسط انتشارات دیباگران تهران در تاریخ 1398/12/11 به بازار نشر عرضه شد.

کتاب آموزش صفر تا صد سئو در وردپرس به بازار نشر آمد
کتاب صفر تا صد سئو در وردپرس منتشر شد

به گزارش گروه آموزشی میهن لرن، این کتاب با هدف یادگیری سئو برای افزایش رتبه وب‌سایت‌های وردپرسی در گوگل و کسب درآمد بیشتر کسب و کارهای آنلاین مبتنی بر وردپرس به بازار نشر ارایه شده تا نیاز مخاطبان این حوزه را کاملا تامین کند.

براساس این گزارش، این کتاب به قلم «سعید حکیمی نیا» به رشته تالیف درآمده و با عنوان «آموزش صفر تا صد سئو در وردپرس» به چاپ رسیده است.

این کتاب، در رابطه با سئو در وردپرس برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در نظر گرفته شده و موضوعاتی نظیر سئو تکنیکال در وردپرس، سئو داخلی و سئوی خارجی در آن مطرح شده است.

این کتاب در 98 صفحه و به قیمت 33000 تومان در کتاب فروشی‌های کشور و یا سایت اینترنتی www.MihanLearn.net قابل تهیه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آموزشی میهن لرن

گروه آموزشی میهن لرن از سال 1393 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه آموزش آنلاین شروع کرده است. تاکنون ده ها ویدیوی و شش کتاب آموزشی توسط میهن لرن منتشر شده است. این آموزش‌ها در زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ، سئو، طراحی و برنامه نویسی وب، امنیت و شبکه‌های کامپیوتری می‌باشند. جهت دریافت آموزش‌های گروه آموزشی میهن لرن می‌توانید به آدرس https://www.mihanlearn.net مراجعه نمایید.