اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812114545713662

سینما چوب فیدار استخدام می‌کند

کد: 139812114545713662

http://bit.ly/2TevRjb

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سینما چوب فیدار برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت طراح وبسایت و کارشناس تولید محتوا استخدام می‌کند.

سینما چوب فیدار  استخدام می‌کند
تجهیز کامل سالن آمفی تئاتر دانشگاه علامه طباطبایی

شرکت سینما چوب فیدار با هدف خدمات رسانی بیشتر به کارفرمایان محترم، از کلیه متخصصان و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای طراح وبسایت و کارشناس تولید محتوا 

1-آشنایی به سئو و وردپرس

2-آشنایی یه مسائل دیجیتال مارکتینگ

3- سابقه مرتبط

افراد واجد شرایط می‌توانند فرم همکاری را در سایت شرکت تکمیل و یا به رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

شرکت سینما چوب فیدار تولید کننده صندلی آمفی تئاتر و تجهیز سالن آمفی تئاتر در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از تاریخ 1390/05/02 آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت سینما چوب فیدار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سینما چوب فیدار

شرکت سینما چوب فیدار تولید و صادر کننده انواع صندلی های سینما ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس تجهیز کننده کامل انواع سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، چند منظوره، همایش، سمینار ، کلاس های آموزشی و دکوراسیون های اداری اعم از تجهیز دکور سالن ، نصب صندلی سالن ، طراحی و مشاوره سالن ، صوت و تصویر سالن ها و نور عمومی و اختصاصی سالن ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]