اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812114546513280

۱۰ نکته مهم برای انتخاب ساعت دیواری

چگونه ساعت دیواری مناسب انتخاب کنیم؟

کد: 139812114546513280

http://bit.ly/2PIxP9p

، تهران , (اخبار رسمی): استفاده از ساعت دیواری مدرن و شیک یکی از رایج‌ترین ایده‌ها در فضای منزل است. هنوز تمام افراد به کاربرد تزئینی و زیبایی ساعت دیواری پی نبرده‌‌اند و زمان خرید به این موضوع توجه نمی‌کنند. قبل از خرید ساعت دیواری به محل نصب آن باید توجه کرد و مشخص کرد که برای چه فضایی و کدام دیوار ساعت تهیه شود.

چگونه ساعت دیواری مناسب انتخاب نماییم؟
چگونه ساعت دیواری مناسب انتخاب کنیم؟

زمان یکی از مهم‌ترین چیز‌هایی است که در طی روز همه با آن سر و کار دارند و باید از آن مطلع باشند. در ابتدا شکل ساعت‌ها، اشکال هندسی و خیلی ساده بودند، اما امروزه ساعت‌ها علاوه بر کاربرد اصلی خود، چنبه زیبایی و تزئین نیز دارند. همه ما می‌دانند که تزئین دیوار خانه یکی از بخش‌های مهم در دکوراسیون منزل به حساب می‌آید و آن را با وسایل تزئینی زیبا که مناسب و هماهنگ با سبک دکوراسیون منزل است، هماهنگ ممی‌کنند.

استفاده از ساعت دیواری مدرن و شیک یکی از ناب‌ترین و متداول‌ترین ایده‌ها برای داشتن فضای منزل است. هنوز تمام افراد به کاربرد تزئینی و زیبایی ساعت دیواری پی نبرده‌اند و زمان خرید به این موضوع توجه نمی‌کنند. قبل از خرید ساعت دیواری به محل نصب آن توجه کنید و بدانید برای چه فضایی و کدام دیوار قصد تهیه آن را دارید. اگر خانه شما داری سبک کلاسیک دارید حتما ساعت دیواری انتخابی شما هم باید کلاسیک باشد تا باید با دکوراسیون شما هماهنگ شود.

برای دیوار‌های باریک مانند ستون‌ها از ساعت‌های باریک کمک بگیرید و برای دیوار‌های بزرگ به سراغ ساعت دیواری‌های بزرگ‌تر بروید و اگر ساعت انتخابی شما کوچک است با کمک سایر اکسسوری‌ها اطراف آن را تزئین کنید تا بزرگتر دیده شود. ساعت بر محلی مناسب نصب شود که صفحه داخلی آن قابل مشاهده باشد. یکی از ترکیب‌های بی نظیر دیگر می‌تواند، ترکیب ساعت و آئینه باشد، این ترکیب ویژه علاوه بر زیبایی تحسین سایرین را نیز برمی‌انگیزد.

ساعت دیواری مدرن کدام است؟

ساعت قدیمی دارای شیشه‌های محدب و صفحه‌های کوچک بودند، اما ساعت دیواری‌های مدرن دارای ابعاد بزرگ، بدون قاب و محافظ هستند. سبک ساعت دیواری مدرن دارای آزادی عمل در طراحی است.

ساعت‌های مدرن را می‌توان با سایر سبک‌ها به راحتی هماهنگ کرد به همین دلیل می‌توان در سایر سبک‌های دکوراسیون رد پایی از حضور ساعت‌های مدرن را دید. از جمله ساعت‌های سبک مدرن می‌توان به ساعت‌های استیکری یا ساعت‌هایی که به دیوار چسبیده می‌شود، نام برد.

۱۰ نکته برای انتخاب درست مدل ساعت دیواری مدرن و شیک

۱ - قبل از خرید ساعت دیواری مدرن به این نکته توجه کنید تا ساعت انتخابی شما با مابقی وسایل منزل خانه هماهنگ باشد. زمان خرید ساعت دیواری به رنگ، مدل و چیدمان دیوار‌های خانه دقت کنید.

۲ - محل قرار گیری ساعت بر روی دیوار باید از تمام نقاط قابل رویت باشد. استفاده از ساعت‌هایی که هر دو سمت آن دارای صفحه نمایش هستند گزینه مناسبی برای فضا‌های بزرگ است، زیرا ساعت از هر دو سمت قابل مشاهده است.

۳ - پیشنهادی که در بالاتر عنوان کردیم را فراموش نکنید، استفاده و ترکیب ساعت و آئینه بسیار خاص و منحصر به فرد است. هم جنبه کاربردی و هم جنبه تزئینی دارد.

۴ - ساعت انتخابی برای اتاق خواب را به نوعی انتخاب کنید تا کمترین صدا را داشته باشد. بهترین گزینه برای ساعت‌های اتاق خواب، استفاده از ساعت دیجیتالی است و بهترین محل نصب بر روی ذیوار مقابل تخت خواب است.

۵ - اگر سبک پذیرایی شما کلاسیک است بهتر است از ساعت آونگ دار استفاده کنید و، اما اگر سبک دکوراسیون اتاق پذیرایی شما مدرن است از ساعت‌های سبک مدرن و جذاب استفاده کنید.

۶ - حتما به فضای اطراف ساعت دیواری خود بر روی دیوار توجه کنید. برای تکمیل فضای اطراف می‌توانید بر روی دیوار یک یا چند قاب عکس، تابلو‌های نقاشی و ... را نصب کنید. اما توجه کنید اگر ساعت انتخابی شما بزرگ است بهتر است اطراف آن بر روی دیوار را خالی بگذارید.

۷ - اگر صدای ساعت باعث آزار شما می‌شود بهتر است از زمان خرید ساعت با دقت صدای آن را گوش کنید و یا ساعت را بر روی دیواری که در محل کم رفت و آمد است، نصب کنید.

۸ - اگر بنا به نوع کارتان یا با توجه به علاقه تان، زمان و ساعت سایر کشور‌ها برایتان مهم است، می‌توانید چند ساعت را کنار هم بر روی یک دیوار نصب کنید تا ساعت‌های مختلف کشور‌ها را با هم ببینید.

۹ - بعضی از افراد دوست دارند داخل سرویس بهداشتی منزل یا محل کار خود نیز ساعت نصب کنند، این کار را حتما انجام دهید! بله انجام دهید! هیچ فردی نمی‌تواند بگویید این کار خلاف قانون بوده یا سبک دکوراسیون منزل را دچار اختلال می‌کند.

۱۰ - بعضی از افراد به دنبال یک گوشه دنج و نوستالژی در منزل خود هستند. پیشنهاد ما نصب یک ساعت قدیمی در یک گوشه از فضای منزل شماست، با همین کار ساده می‌تواند محلی کوچک و دنج را فراهم آورید و از آن برای صرف عصرانه یا فضایی برای مطالعه استفاده کنید.

انتخاب یک ساعت دیواری مناسب با محیط، دکوراسیون، کاربرد و قیمت بسیار مهم است، که فروشگاه اینترنتی زمانسرا سعی بر آن داشته با ایجاد تنوع بالای ساعت دیواری‌های خود این امکان را فراهم آورد. ساعت دیواری کلاسیک، ساعت دیواری فانتزی، ساعت دیواری مدرن و شیک، انواع ساعت دیواری 2020 و دیگر مدل های ساعت دیواری را می‌توان در سایت زمانسرا مشاهده و به صورت آنلاین خریداری کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زمانسرا

زمانسرا یک فروشگاه آنلاین عرضه کننده ی ساعت های دیواری است که فعالیت آن فروش انواع ساعت های دیواری در سبک های مختلف به صورت عمده و تک فروشی است.در حال حاضر دارای یک شعبه فروش با مدیریت جناب حیدری است. همچنین زمانسرا آماده عقد قرار داد با شرکت ها مدیران و فروشگاه ها برای عرضه عمده محصولات می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]