اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812124548714712

تبلیغات کاملاً رایگان در تمامی سایت‌های نیازمندی و سایت‌های بانک مشاغل فعال

بهترین راه تبلیغات در ایامی که کرونا بین فروشندگان و خریداران فاصله انداخته

کد: 139812124548714712

http://bit.ly/2TR5q2f

، تهران , (اخبار رسمی): در راستای مسئولیت اجتماعی، گروه تبلیغاتی پرستو، لیست کامل سایت‌های نیازمندی را که کاملاً رایگان، اگهی می‌پذیرند جمع آوری کرده است. تعداد سایت‌های تبلیغاتی فعال در حال حاضر 470 سایت نیازمندی است که همگی این سایت‌ها، امکان درج رایگان آگهی را دارند و آگهی‌ها در اکثر این سایت‌ها همیشه باقی می‌مانند.

بهترین راه تبلیغات در ایامی که کرونا بین فروشندگان و خریداران فاصله انداخته
با یکبار در سایتهای تبلیغاتی و نیازمندی، یک عمر دیده می شویم

امسال، شروع اسفند ماه 1398 با شیوع بیماری کرونا مصادف شد و بسیاری از هموطنان و کارکنان ادارات و شرکت‌ها و صنایع و کارخانجات و... بدلیل پیشگیری از ابتلا شدن به این بیماری واگیردار، در منزل مانده و از آنجا در اینترنت به دنبال خرید یا فروش محصول یا خدمات خود پرداخته و ترجیح می‌دهند که سفارشات خود را آنلاین و اینترنتی انجام دهند و یا حتی بسیاری از شرکت‌ها و صنایع، با یکدیگر از طریق تلفن و یا آنلاین، معامله و تجارت می‌کنند.

به همین سبب، در این ایام، انجام تبلیغات اینترنتی، بسیار بیش از پیش افزایش یافته است زیرا بنابر شرایط بوجودآمده، سایر راه‌های تبلیغاتی، مانند تبلیغات محیطی و بیرونی و... کمتر شده و یا کمتر دیده می‌شوند.

اما بهترین و ماندگارترین و ارزانترین و یا حتی بهترین راه تبلیغات اینترنتی مجانی چیست؟

یکی از بهترین راه‌های تبلیغ در اینترنت، تبلیغات رایگان در سایت‌های نیازمندی و سایت‌های آگهی رایگان است که طبعاً جمع آوری فهرست سایت‌های تبلیغاتی رایگان و بررسی هریک و تفکیک و تشخیص فعال بودن یا غیرفعال بودن آن، بسیار زمان‌بر خواهد بود

به همین سبب و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، گروه تبلیغاتی پرستو، فهرست کامل سایت‌های آگهی و نیازمندی را که کاملاً رایگان، اگهی می‌پذیرند و شامل 470 وبسایت است، جمع آوری و تدوین کرده است و با هدف حمایت از مشاغل و کسب و کارها، تا زمان ازبین رفتن بیماری کرونا و خروج آن از کشور، این فهرست را با 80% تخفیف به کاربران و بازدیدکنندگان سایت اخبار رسمی، تقدیم می‌کند.

تعداد سایتهای تبلیغاتی فعال در اینترنت در حال حاضر 470 سایت نیازمندی است که همگی این سایت‌های بانک مشاغل، امکان درج رایگان آگهی را دارند و آگهی‌ها در اکثر این سایت‌ها برای همیشه باقی می‌مانند و در اکثر آنها با تمدید یا بروزرسانی آگهی در زمان‌های مختلف، تاریخ آگهی‌ها به تاریخ روز تغییر می‌کند. تمدید یا بروزسانی آگهی‌ها رایگان و نیز بسیار آسان و سریع است. فلذا تمامی مشاغل و صنوف و اشخاص و شرکت‌ها و… می‌توانند بطور کاملاً رایگان و مجانی در این 470 سایت بانک مشاغل، آگهی خود را ثبت با متن دلخواه بدون محدودیت در تعداد حروف و کلمات و نیز با امکان درج عکس و تصویر و نیز امکان درج آدرس سایت یا وبلاگ یا حتی کانال تلگرام و اینستاگرام و سایر صفحات اجتماعی شما که در حدود 150 – 200 سایت از این سایت‌های تبلیغاتی قابلیت کلیک و لینک مستقیم بصورت رایگان را دارند و مشتریان می‌توانند با یک کلیک، وارد سایت یا وبلاگ یا کانال تلگرام و پیج شوند.

برخی مزایای درج آگهی در سایت‌های آگهی رایگان

  • افزایش تماس
  • افزایش فروش
  • افزایش بازدید سایت یا وبلاگ یا کانال و پیج
  • قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یا قرارگرفتن در جایگاه‌های برتر گوگل با کلمات دلخواه شما
  • افزایش رتبه الکسا برای عزیزانی که بدنبال بالا بردن رتبه الکسا سایت یا وبلاگ خود هستند
  • افزایش بک لینک‌ها بصورت واقعی و طبیعی و قابل پذیرش از سوی گوگل
  • افزایش پیج رنک سایت، ویژه عزیزانی که بالا بردن رنکینگ سایتشان برایشان مهم است
  • ماندگار شدن نام محصول یا شرکت یا سایت یا کارگاه شما در ذهن مخاطبین بدلیل تکرار زیاد در سایتهای نیازمندی
  • بهترین روش سئو سایت و بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت
  • درج رایگان لینک سایت یا وبلاگ یا کانال تلگرام شما در 120 الی 150 سایت تبلیغاتی از 470 سایت

سید محمد حسینی، مدیر و مؤسس این گروه تبلیغاتی باسابقه، اعلام کرد: «با هدف پیشگیری از احتمال ابتلاشدن متقاضیان ارجمند این فهرست ارزشمند به بیماری کرونا، تا اطلاع ثانوی نیازی به خروج از منزل یا محل کارشان نبوده و جهت دریافت این فهرست سایتهای نیازمندی، هیچگونه الزامی به مراجعه حضوری به دفتر گروه تبلیغاتی پرستو نیست و ارسال از طریق ایمیل با فرمت wordoffice و یا توسط پیک در یک نسخه سی دی در قالب wordoffice برای همشهریان تهرانی و یا ارسال سی دی از طریق پست سفارشی برای سایر هم میهنان ارجمند انجام می‌شود.

قیمت اصلی این فهرست بالغ بر پنجاه هزار تومان است که تا اطلاع ثانوی، کلیه هموطنان، با هشتاد درصد تخفیف و فقط به قیمت ده هزار تومان می‌توانند این پکیج ارزشمند را سفارش دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه تبلیغات اینترنتی پرستو

مجری تبلیغات اینترنتی و تبلیغات در سایتهای نیازمندی و مشاوره تبلیغاتی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]