اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981212454888207

ارائه خدمات رایگان آموزشی به مدارس کشور توسط استادسلام برای مبارزه با کرونا

کد: 13981212454888207

http://bit.ly/32DOccP

، تهران , (اخبار رسمی): استاد سلام یک پلتفرم آنلاین آموزشی است که استاد و شاگرد را به هم معرفی می‌کند و هر گونه خدمات آموزشی که یک شاگرد برای یادگیری و یک استاد برای یاد دادن، به آن نیاز دارد را فراهم می‌کند.

ارائه خدمات رایگان آموزشی به مدارس کشور توسط استادسلام برای مبارزه با کرونا
ارائه خدمات رایگان آموزشی به مدارس کشور توسط استادسلام برای مبارزه با کرونا

در واقع از طریق این پلتفرم مطالب درسی آموزش داده می‌شود. همچنین علاوه بر حالت آنلاین امکان تدریس خصوصی و حضوری نیز از طریق آن مهیاست.

در شرایطی که مدارس و دانشگاه‌های کشور به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده است نیازی به نگرانی در این مورد نیست و دانشجویان و دانش آموزان می‌توانند به صورت آنلاین آموزش ببینند.

استاد سلام در این شرایط و در راستای مسئولیت اجتماعی خود تصمیم دارد به هر مدرسه‌ای در هر کجای ایران که اعلام نیاز کند، کلاس آنلاین رایگان ارائه دهد.

این مجموعه کلاس‌ها را پشتیبانی خواهد کرد تا معلم و مدیر بتوانند بدون نگرانی مسئولیت اجرای کلاس آنلاین (ارتباط مستقیم و تعاملی و آموزش) را در قبال دانش آموزان انجام دهند.

مدیر پلتفرم استاد سلام، خانم نغمه عقیلی در راستای این مسئولیت اجتماعی اعلام کرد:

«دغدغه‌ی من برای انجام این کار بیشتر نگرانی مادران از رفت و آمد فرزندان آنها بوده است که اگر فرزندان در خانه بمانند و به صورت آنلاین آموزش ببینند مشکل حل خواهد شد؛ البته به شرطی که مدارس از تکنولوژی نهراسند.»

وی در پایان بیان کرد: « هر چه مدارس ما را بیشتر در جریان قرار دهند، ما نیز بهتر می‌توانیم به آنها کمک کنیم.»

طرح خدمات رایگان آموزشی استاد سلام، مورد تایید و تحسین آقای جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز دکتر امیر ناظمی، معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت استاد سلام به آدرس ostadsalam.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استاد سلام

استاد سلام یک پلتفرم آنلاین آموزشی است که استاد و شاگرد را به یکدیگر معرفی می کند و هر گونه خدمات آموزشی که یک شاگرد برای یادگیری و یک استاد برای یاد دادن، به آن نیاز دارد را فراهم میکند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید