اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981212454904884

پویش ملی مقابله با کرونا

تسهیلات ویژه سامانه دکترهمراه جهت پیشگیری از ابتلا به کروناویروس در بارداری

کد: 13981212454904884

http://bit.ly/32QhUvm

، کرج , (اخبار رسمی): این روزها ویروس کرونا دغدغه‌های بسیاری برای همه، علی‌الخصوص بانوان باردار ایجاد کرده است و بهترین راه پیشگیری، در خانه ماندن است. از این رو سامانه مشاوره دکترهمراه با تخفیف‌های ویژه برای مشاوره تلفنی در تمام ساعات شبانه روز، حتی در ایام تعطیل، آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مامایی است.

تسهیلات ویژه سامانه دکترهمراه جهت پیشگیری از ابتلا به کروناویروس در بارداری
برای مشاوره با کارشناسان مامایی دکترهمراه با شماره تلفن 02170701040 تماس بگیرید.

توصیه می‌شود خانم‌های باردار تا حد امکان در خانه بمانند و از حضور غیر ضروری در مکان‌های عمومی از جمله مطب پزشک، درمانگاه و بیمارستان خودداری کنند

به گزارش روابط عمومی سامانه مشاوره دکترهمراه، در دوران بارداری بدن خانم‌ها دچار تغییرات ایمنی و فیزیولوژیکی می‌شود که ممکن است آن‌ها را در مقابل عفونت‌های تنفسی ویروسی از جمله کووید-19 حساس‌تر سازد.

بر اساس این گزارش، در مورد پیامدهای نامطلوب ابتلا به این ویروس در دوران بارداری اطلاعاتی در دسترس نیست، اما ابتلا به عفونت ناشی از سایر ویروس‌های کرونا در دوران بارداری می‌تواند منجر به از دست رفتن بارداری از جمله سقط جنین و زایمان زودرس شود. تب بالا به خصوص در سه ماهه اول بارداری می‌تواند خطر نقایص خاص به هنگام تولد را افزایش دهد.

براساس این اطلاع، با توجه به اینکه این ویروس عمدتا از طریق تماس نزدیک با شخص آلوده از طریق قطرات تنفسی گسترش می‌یابد، توصیه می‌شود خانم‌های باردار تا حد امکان در خانه بمانند و از حضور غیر ضروری در مکان‌های عمومی از جمله مطب پزشک، درمانگاه و بیمارستان خودداری کنند.

به گفته سرپرست سامانه مشاوره دکترهمراه، در دوران بارداری ممکن است سوالات متعددی برای مادر باردار ایجاد شود که مستقیما با سلامت مادر و جنین در ارتباط است، مادران باردار می‌توانند سوالات خود را از طریق سامانه مشاوره دکترهمراه به صورت مستقیم از کارشناسان مربوطه بپرسند.

وی در ادامه گفت: «به دلیل شیوع ویروس کرونا این سامانه، تخفیف‌های بسیار مناسبی بر تعرفه‌ها اعمال کرده است تا در این شرایط بحرانی امکان تماس با کارشناس برای مادران آسان‌تر شود.»

او درباره برنامه‌های بعدی مجموعه نیز اظهار داشت: «سامانه مشاوره دکترهمراه یکی از زیرمجموعه‌های موسسه دانشنامه فرزند است و همکاران در دانشنامه در هفته‌های اخیر تمام پتانسیل خود را بر روی این موضوع متمرکز کرده‌اند. امید که این شرایط بحرانی هر چه سریع‌تر مدیریت شود و خانم‌ها بهترین دوران بارداری را پشت سر بگذارند.»

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حل مشکلات پزشکی خود، می‌توانند به وبسایت سامانه مشاوره دکترهمراه به نشانی drhamrah.com مراجعه یا در هر ساعتی از شبانه روز، از طریق شماره 02170701040 با کارشناسان سامانه دکترهمراه تماس بگیرند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با دنبال کردن سایت و صفحات اجتماعی دانشنامه فرزند به آدرس farzand.net روزانه اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کرده و از اخبار مربوطه به دور از حواشی و خبرهای غیر رسمی مطلع شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشنامه فرزند

دانشنامه فرزند، یک دانشنامه تخصصی با موضوع خانواده و کودک است که از زمستان ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نمود. وبگاه دانشنامه فرزند یکی از وبگاه‌های بزرگ پزشکی و مامایی در ایران است. این دانشنامه متشکل از کلیه اطلاعات پیرامون بارداری، سلامت خانواده و نگهداری از کودکان. به همراه اطلاعات تکمیلی پیرامون رشد و تربیت کودکان میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی