اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981212455037639

توصیه‌های داربستان به کسب و کارهای صنعت داربست ایران:

برنامه خدمات دهندگان داربست در دوران کرونا چیست؟

کد: 13981212455037639

http://bit.ly/2TAYzK3

، تهران , (اخبار رسمی): از هفته‌های گذشته که ویروس کرونا،کشور چین را در سیطره خود قفل کرده است، حالا کشور ایران درگیر آن شده است. با تاکید دولت مردم در خانه‌ها مانده‌اند، مشاغل حضوری تعطیل شده‌اند و خرده فروشی‌های غیر اینترنتی عملا از بین رفته‌اند.

برنامه خدمات دهندگان داربست در دوران کرونا چیست ؟
برنامه خدمات دهندگان داربست در دوران کرونا چیست؟

حتی نرخ خرده فروشی‌های آنلاین هم به کمترین میزان خود طی ده سال اخیر رسیده است! دیگر کسی حاضر به توزیع کالاهای سفارش گرفته شده آنلاین نیست. در عوض صنایعی مانند بازی‌ها،تناسب اندام، آموزش و اَپ‌های سلامت، بازارشان به شدت رشد کرده است.

اما با وجود همه این اخبار ناخوشایند باید توجه داشت که فرصت‌هایی نیز به وجود آمده است که می‌توان به قول معروف تهدید را به فرصت تبدیل کرد.

در این شرایط مردم ترجیح می‌دهند تا از خانه خارج نشوند و کارهای خود را از در منزل پیگیری کنند به همین دلیل استفاده اینترنت در این روزها بسیار بالا رفته است. در اولین گام حمایت خود را از مردم اعلام کنید و خاموش نباشید نشان دادن حمایت و همدلی با جامعه، در این بحران بسیار بهتر از سکوت است. شرکت‌هایی که قادر به کمک مالی نیستند می‌توانند با اشتراک گذاری پیام‌های انگیزه بخش و امیدوار کننده، ایجاد محتوا‌های آموزشی افزایش دهنده ایمنی مردم و یا ارسال کالاهای ضدعفونی کننده به افراد نیازمند حمایت‌های مردمی خود را اجرا کنند.

استفاده از دستکش و ماسک

استفاده از دستکش و ماسک می‌تواند خیال مشتری را از بابت سلامت خود در این روزها راحت و به کسب و کار شما اعتماد کند این یکی از کلیدی ترین اقدامی است که شما می‌توانید برای کسب و کار خود انجام دهید پس از همین حالا به فکر ماسک و دستکش باشید. حتی قبل از انجام کار نیز می‌توانید به مشتریان اطمنیان بدهید که کارگران شما نکات بهداشتی را رعایت و استفاده از دستکش و ماسک برای آنها الزامی است.

سلامت کارگران

کارگران اصلی ترین نقش را در کسب و کار شما بازی می‌کنند پس به سلامت آنها در این روزها اهمیت دهید تا مشتری هم به شما اعتماد کند، استفاده از ماسک و دستکش را الزامی کنید و از آنها بخواهید تا نکات بهداشتی را رعایت کنند. کارگران قشر زحمتکش جامعه هستند و در این روزها باید توجه بیشتری به آنها شود تا با همکاری و یاری یکدیگر از این بحران عبور کنیم.

راه اندازی خدمات آنلاین

اگر شرکتی هستید که هنوز خدمات آنلاین فعال نکرده‌اید و یا وبسایتی برای ارائه خدمات داربستی ندارید به شما پیشنهاد می‌شود تا از بستر داربستان برای ارائه خدمات استفاده کنید.

 داربستان تنها مرجع برای صنعت داربست ایران است که در این روزها برای حمایت از شرکت‌های خدمات دهنده در این حوزه تمامی امکانات خود را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می‌دهد تا آنها بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل به مردم ارائه دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان