اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812124551214719

پویش ملی مقابله با کرونا

تخفیف 40 درصدی خدمات تولید محتوای ترجمیک در حوزه بهداشت و سلامت

کد: 139812124551214719

http://bit.ly/2VCuuwk

، تهران , (اخبار رسمی): ترجمیک، پلتفرم جامع خدمات زبانی، برای تسهیل دسترسی هموطنان به اطلاعات بهداشتی ضروری برای مقابله با کرونا، تسهیلات ویژه‌ای شامل 40 درصد تخفیف روی خدمات ترجمه و تولید محتوا قرار داده است.

تخفیف 40 درصدی خدمات تولید محتوای ترجمیک در حوزه بهداشت و سلامت
تخفیف 40 درصدی خدمات تولید محتوای ترجمیک در حوزه بهداشت و سلامت

تجربه دورکاری در روزهای شیوع کرونا، شاید سرمشق خوبی باشد که در سال 99 نیز بتواند بخشی از نیاز کسب و کارها به نیروهای حرفه‌ای را تامین کند. به ویژه در حوزه خدمات تولید محتوا و ترجمه این کار ممکن است

واژه پرتکرار این روزها در کشور ما و بسیاری از کشورهای دیگر، «کرونا» است. بیماری تازه واردی که بسیاری را دچار کرده و بسیاری دیگر نیز به دنبال شرایط ناشی از گسترش این ویروس، شاهد تغییرات جدی در زندگی روزمره و کار خود هستند. از دانشگاه‌های و مراکز آموزشی که تعطیل شده تا ادارات دولتی که نیمه وقت کار می‌کنند و بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی که به شیوه دورکاری رو آورده‌اند.

در ترجمیک نیز، برخی از همکاران به جای دفتر، کار خود را به صورت دورکاری انجام می‌دهند و در دفتر نیز با تهیه وسایل و لوازم بهداشتی و ضدعفونی، تلاش شده، خطر ابتلا به ویروس کرونا برای همکاران ترجمیک به حداقل برسد. در کنار این، تسهیلاتی نیز برای مشتریان عزیز ترجمیک در نظر گرفته شده که تا حدی کمک کننده باشد.

خدمات تولید محتوا در حوزه ویروس کرونا و سلامت

در روزهای اخیر تقاضا برای تولید محتوا در زمینه‌های بهداشتی و سلامت و به ویژه ویروس کرونا افزایش یافته است. برای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، این مجموعه تصمیم گرفته در این میان با در نظر گرفتن تخفیف 40 درصدی برای خدمات تولید محتوا در زمینه‌های بهداشتی و سلامت و ویروس کرونا، به پویش ملی مقابله با کرونا بپیوندد. امید است به این ترتیب، تولید محتوای تخصصی در حوزه بهداشت و سلامت به زبان فارسی رشد بیشتری پیدا کند و اطلاع رسانی کافی به هموطنان صورت گیرد.

خدمات ترجمه رسمی آنلاین

 همچنین برای کمک به هموطنانی که امکان مراجعه حضوری به مراکز ترجمه رسمی را ندارند، خدمات ترجمه رسمی با پیک به کلیه افراد و سازمان‌ها ارائه می‌شود. در حال حاضر مخاطبان محترم می‌توانند از ترجمه رسمی در زبان‌ها انگلیسی، فرانسوی، ترکی و روسی به صورت آنلاین استفاده کنند.

تخفیف 10 درصدی روی خدمات ترجمه و ویراستاری

علاوه بر موارد بالا، به کلیه سفارش‌های ترجمیک، 10 درصد تخفیف تعلق می‌گیرد تا مجموعه‌های مرتبط به آسانی بتوانند مطالب دست اول را از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه کنند و هموطنان به جدیدترین یافته‌ها و نکات بهداشتی ضروری دسترسی داشته باشند. با توجه به نو بودن این بیماری و انتشار روزانه اطلاعات جدید در این خصوص، این مسئله اهمیت دوچندان دارد. دانشگاهیان و کسب و کارهای کشورمان بتوانند به سهولت و با هزینه مناسب به خدمات ترجمه و ویراستاری دسترسی داشته باشند.

هم اکنون که بسیاری از شرکت‌ها برای ادامه کار خود به دوکاری روی آورده‌اند، شاید بهتر باشد که در سال آینده حتی الامکان با برون‌سپاری کارهای جاری از جمله تولید محتوا و ترجمه به موسسات ویژه این خدمات که عمدتاً از توان نیروهای دورکار بهره می‌گیرند سپرد و با تمرکز بر هسته اصلی کسب و کار خود، رونقی دوچندان به کسب و کار خود داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ترجمیک

ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد. مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک ارائه می‌کنیم. ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]