اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139812124551713832

دریافت سفارش چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت با قیمت مناسب

کد: 139812124551713832

http://bit.ly/2uQ5rv1

، تهران , (اخبار رسمی): سالانه میلیاردها کارت ویزیت در جهان چاپ می‌شود که علی رغم پیشرفت تکنولوژی، بهترین روش برای ارتباط شخصی با مشتری‌های بالقوه، مخاطبان و تبلیغ برند به طرفداران کسب و کار است. به کمک پیشرفت تکنولوژی به راحتی می‌توان کارت ویزیت را سفارش و آن را در کمترین زمان دریافت کرد.

چاپ کارت ویزیت با قیمت مناسب
چاپ کارت ویزیت با قیمت مناسب

مزایای دیگری هم که تکنولوژی برای صنعت چاپ کارت ویزیت دارد بسیار فراوان است. برای مثال، تکنولوژی به طراحی کارت ویزیت و دیزاین خلاقیت بخشیده است. رنگ، سایز، کیفیت، کیفیت چاپ چهار معیار کلیدی است که این صنعت از تکنولوژی به ارث برده است. می‌توان از این مزایا به نفع کسب و کار خود استفاده کرد.

گروه طراحان اطلس از جمله شرکت‌هایی است که در زمینه چاپ و تبلیغات فعالیت دارد و طی ساله‌ا تجربه همکاری با کمپانی‌ها و موسسات مختلف تمام سعی خود را به کار گرفته تا بهترین خدمات را به عزیزان با مناسبترین هزینه ارائه دهد.

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت در کلامی خلاصه و رسا، وسیله‌ای است ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راه‌های تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و هیچ وظیفه عمده دیگری برای شما به طور مستقیم بازی نمی‌کند. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی‌شود. اما شاید بتوان گفت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان است و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات را برعهده خواهد داشت.

تاریخچه کارت ویزیت به آنجا برمی‌گردد که شاهزادگان و اشرافزاده‌ها برای دیدار با اشخاص مهم دیگر، کاغذ یا پوستین و یا چیزی شبیه آن را جلوتر برای شخص ملاقات شونده، می‌فرستادند تا خود را به او معرفی کرده، از سوابق اشرافزادگی خود نوشته و قرار رسمی ملاقات را با او بگذارند. در واقع این همان تعامل اول با مخاطب بوده که شخص ملاقات کننده از خود به مخاطب ارائه می‌داده است و اهمیت معرفی ابتدایی را نشان می‌دهد.

در ایران کارت ویزیت آخرین چیزی است که تجار و صاحبان مشاغل به آن توجه می‌کنند و گاهی حتی کارت ویزیت خود را تلفنی و بدون هیچ ایده درطراحی، سفارش می‌دهند و متوجه اهمیت بازاریابی غیر مستقیم توسط کارت ویزیت نیستند. اما گروه طراحان اطلس توصیه می‌کند، طراحی کارت ویزیت خود را به یک متخصص گرافیک سپارد و آن را جدی گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحان اطلس

گروه طراحان اطلس با بیش از ۱۴ سال سابقه ، فعالیت مستمر خود را در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات ، مشاوره و پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی آغــــــاز کرده است.سوابق درخشان و همکاری با موسسات و کمپانــی هـــــای بزرگ ما را مصمم کرد تا امروز با نیرویی تازه و انرژی مضاعف پاسخگــــوی شما دوستـــان گرامی باشیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]